Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 163

Thread: DROP Hk.

Korona sürecine girerken mart ayının başından beri bir drop düşüşü söz konusu. Örneğin günlük 3 drakide en az 1 wb alırdım ama mart ayından itibaren 12 drakide 1 tane wb shell bile alamadığım oldu. Cz aoc Sg v.s. farm yapan biriyim mart öncesine göre gelirde gözle görülür bir düşüş var. Bu konuda farm yapan bir çok arkadaşlada görüştüğümde herkeste durum aynı. Gizli bir drop düşürme var gibi bu 1 2 haftalık bir şey olsa şans denebilir ama mart ayından itibaren droplar berbat durumda

ben hayatımda ardream in bu kadar leş olacağını tahmin etmemiştim. sirius gibi bi sv de ardream hakkaten boş. uruk slotları da öyle anca belli başlı zamanlarda doluyor. saatlik dropların değiştiği herkesin malumu zaten bunu görüyoruz? insanlara bunu bilmiyormuş gibi cevaplar vermek ne kadar doğru bilmiyorum. şahsen oyuna ara vermiştim ve piyasada itemlerin düştüğünü görünce tekrar kasmak istedim ama 1. haftamda pişman oldum. bu droplarla 2-3 ayda anca 1 parça item alırım. oyun p2w konusunda tavan yaptı başka diyecek bir şeyim yok.

Bir kaç çöp spotunda deneme yaptım, neredeyse %50'ye yakın çöp düşüşü mevcut. Kasılan paralar çok komik seviyelere düşmüş. Droplar bu şekilde kalacaksa elle saatlerce farm yapmak son derece mantıksız hale gelecek. Genie farmcılar zaten bırakır, kurtarmaz masraflarını. 14 sayfa yorum yazılmış, artık yetkili bir ağızdan açıklama bekliyorum.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    döner ayrancı tayfa çıldırıyor sitelere gb satamadılar, tüm çöp slotları kapatılmalı, evinde 60 pc ile farm yapanlar engellensin hepsi kafayı yemiş
    Bence birileri biseyler yapiyor diye asil cildiran sensin. Tamamen provokatif senin yorumun. Oyunda bazi konulardan memnun olmayan ve dusuncesini dile getiren insanlarin hepsini ayni kefeye koyamazsin. Birilerinin seni uyarmasi lazim.
    Last edited by muhendsis; 06-23-2020 at 04:22 AM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by muhendsis View Post
    Bence birileri biseyler yapiyor diye asil cildiran sensin. Tamamen provokatif senin yorumun. Oyunda bazi konulardan memnun olmayan ve dusuncesini dile getiren insanlarin hepsini ayni kefeye koyamazsin. Birilerinin seni uyarmasi lazim.
    Alıntıladığın postta adam yanlış hiçbir şey söylememiş sen neden bu kadar kızdın bu posta ?

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Alıntıladığın postta adam yanlış hiçbir şey söylememiş sen neden bu kadar kızdın bu posta ?
    Adamın dediği bazı şeyler doğru olabilir ama aşağılama va tahrik var arkadaşın dediği gibi uslüp yanlış evet 10 15pc farm atanlara çözüm bulunması gerekli ama tavuk dönerci tayfa diye aşşağıladığı insanların çoğu üniversite öğrencisi gelir kapısı olmayan insanlar herkes char dizmek için 10 20milyar para yatıramıyor oyuna herkesde czye çıkıp itemsiz npt olmak istemiyor adamlar eslantta farmliyor luferde farmliyor delosta farmliyor,bunada kimse müdahale edemez yani adamlar 10 15pcli adamlar farmliyor diye emek veren insanların droplarınıda kısarsan sonunda olacağı söyliyim mi?,bomboş serverlar kaçınılmaz son olur bu oyunda 100 kişi varsa 20si pk atıyordur 50si farm 30u pazar yapıyordur sen belli bir kesmin meşgalesini elinden alırsan adam niye oynasın bu oyunu?
    8 Saat Balrog dönüp gelen ekiplerle kapışıp düzenli farmını atan bir ekipin gün sonu kişi başı 20-30-40m kasması ne demek? bu adamlar sence böyle devam ederse toplanıp farm atarlar mı? pk atmak isteyen adamlar gelince o adamlarıda bulamazsa kimle pk atcak? 1 2 team aralarında pk döndürürler sıkılıp hepsi bırakır sonunda.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Cz'de farm yapan kodamanlar ile pvp haritası dışında bişeyler yapmaya çalışan insanları kıyaslıyorsun. IQ eksilerde olmalı. Başka açıklaması yok çünkü.
    yazık okuduğunu da anlayamıyor :/ diyorum ki yanlış yerde farm yapıyosunuz oralar para kasılmaz
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    yazık okuduğunu da anlayamıyor :/ diyorum ki yanlış yerde farm yapıyosunuz oralar para kasılmaz
    Eeee tamam işte? Aynı soruya geldik cevap veremediğin soruya. Ya gb çekecekler, sabahtan akşama kadar acillll yazan işsiz tayfadan item alacaklar set alacaklar cz farm için ya da pus'tan itemleri çekecekler pazarda satacaklar sonra yine o acilcilerden item alıp cz farma geçecekler. Nasıl mmorpg mantığı bu anlatsana?
    Eslantta bus çıkartmaya çalışan adama cz'de farm yap diyorsun.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    cz de hobgoblin, treant, ancient, mastadon gibi slotları itemsız, sg, troll gibi slotları da düşük itemlarla dönebilirler. bu saydıkları solo dahi yapılabilicek basit slotlar. 3-4 kişi bir araya gelip pek çok yeri dönebilirler. muhtemelen darlanırlar ama saatte 1 2 defa base gitmekten bişey olmaz. itemım yok cz gidemem diyip emc-lufer ve eslantta takılarak zaten o adamlara yetişemezler. emc-lufer ve eslant ancak char boş durmasın diye afk farma bırakılacak yerler.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    cz de hobgoblin, treant, ancient, mastadon gibi slotları itemsız, sg, troll gibi slotları da düşük itemlarla dönebilirler. bu saydıkları solo dahi yapılabilicek basit slotlar. 3-4 kişi bir araya gelip pek çok yeri dönebilirler. muhtemelen darlanırlar ama saatte 1 2 defa base gitmekten bişey olmaz. itemım yok cz gidemem diyip emc-lufer ve eslantta takılarak zaten o adamlara yetişemezler. emc-lufer ve eslant ancak char boş durmasın diye afk farma bırakılacak yerler.
    Ben okçumla kasıyordum bazen cz troll'de, 1 asas geliyor kesemeyınce 2 asas gelıyor. Arkadaşım 3-4 kişi bir araya aoc'ta bile gelmiyor treant ancient için mi gelecek? Kaldı ki 3-4 kişi bir araya gelirse dbli warrior party geliyor vuruyor kafana. Hangi sunucuda oynuyorsun? Adamlar farmer kesemeyince db priest ile geliyor.