Results 1 to 9 of 9

Thread: Jr hakkında

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Jr hakkında

Sabah vega serverında jr almadı alanlar ise tek başına girdi bundan bilginiz var dimi ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Gene giremedik vegada jrye ne yaptınız akşama kadar ? neden düzeltmiyorsunuz ?

Junior Member
    Akşamda giremedik. Kaç defa konu açıldı hiçbir şekilde kaale alınmamış okunmamış bile. Yazıklar olsun.

Senior Member
    an itibari ile yine girilmedi

Junior Member
    ArkdaŞlar bunlar bİzle dalga geÇİyorlar kİmsede sesİnİ Çikarmiyor bİ aÇiklama yapar İnsan oda yok farmi bİtİrdİnİz oyundan zaten kazancimiz yok bİr de elİmİzde kİ gb'lerİ yok kanat yok İbex falan derken bİtİrmeye Çaliyorsunuz. Tek gelİrİmİz olan jr'ye de gİremİyoruz.
    Eee ne yapacaz bİz bİ ÇÖzÜmde Üretmİyorsunuz. Sİzİn İÇİn Önemlİ olan pre satilmasi pus satilmasi Şuraya pus İtemİ alamiyorum sorun var Ödemelerde sikinit var desem aninda ÇÖzersİnİz...

Senior Member
    Quote Originally Posted by pirizz View Post
    ArkdaŞlar bunlar bİzle dalga geÇİyorlar kİmsede sesİnİ Çikarmiyor bİ aÇiklama yapar İnsan oda yok farmi bİtİrdİnİz oyundan zaten kazancimiz yok bİr de elİmİzde kİ gb'lerİ yok kanat yok İbex falan derken bİtİrmeye Çaliyorsunuz. Tek gelİrİmİz olan jr'ye de gİremİyoruz.
    Eee ne yapacaz bİz bİ ÇÖzÜmde Üretmİyorsunuz. Sİzİn İÇİn Önemlİ olan pre satilmasi pus satilmasi Şuraya pus İtemİ alamiyorum sorun var Ödemelerde sikinit var desem aninda ÇÖzersİnİz...
    Kanka ben bir çözüm buldum, bugün dc premiumumun son günü ve yenilemeyeceğim. Bu kadar basit koyun olmayıp akıllı olsaydın 15 senede bu oyun adam olurdu çoktan.

Senior Member
    swye aşırı giren gemler bir şekilde eritilecek. Ucuz olsa gb erimez. pahalanması lazım.