Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Merhabalar , WDS (windows sanal sunucu)

Merhabalar işim dolayısıyla , aktif olarak sanal sunucu kullanıcısıyım , Bugün bir arkadaş tavsiyesi ile knightı windows sanal sunucuda açabileceğim söylendi , herhangi bir ban politikası varmıdır , sıkıntı yaşar mıyım ?

Senior Member
    Bildiğim kadarıyla açamazsın, açsan da yasak 1 bilgisayar 1 oyun , fazlası yasak.

Yasak , yaptırımı olur.

çoğu pazarcılar wds kullanıyor bildiğim kadarıyla

Quote Originally Posted by erencantastannn View Post
    çoğu pazarcılar wds kullanıyor bildiğim kadarıyla
    Çoğu insan makro da kullanıyor aynı hesap. Büyük ihtimalle xigncode taramasında çıkıyordur.Risk kullanmak istiyorsan kullan. Yakalanması kolay ya da zor bilmiyorum fakat yasak bunu biliyorum

Pazarcı arkadaşlarımızın da öyle bir şey kullandığını henüz görmedim.Çok eskiden açmaya çalışanlar vardı ama güncel tarihlerde hiç denk gelmedim sanal bilgisayar denemesine kalkışanı.Varsa da vardır bilemiyorum.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    vegada pazarcılarda vardı
    consume & adapt

dediğin gibiyse , yapmam tabi ki oyunum açık olmadım mı geriliyorum ben o denli hastayım bu oyuna ,ama legalse tabi real bilgisayarım için rahatlatıcı bir etki olur , umarım moderatör yada gm bir arkadaşımız konuya destek olur

Junior Member
    Yasak olmasını sağlayan nedir? WDS üzerinde 1 sanal makinede 1 adet karakter oyunda olacak. Bunu tek bir karakter ile yapacağını varsayarsak illegal bir durum göremiyorum ben.

Ban politikasını baştan sona inceledim , böyle bir ibare bulunmuyor , gmlerin insiyatifine kalmış sanırım bu durum