Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58
    Junior Member
    rez alındı.

Rez alayım

Junior Member

Bana göre HP Shell'lerden farklı olarak item sökme getirilebilir. Oyundaki farmlar genelde Çöp item ve BUS'lar üzerine dönüyor.
    Item class'ı farketmeden, her itemin Upgrade seviyesinin maksimum yarısına kadar Upgrade Scroll verilebilir.
    Mesela canavarlardan düşürdüğümüz belli başlı itemler dışında +4,+5 High Class itemlerimizi genelde NPC'ye satıyoruz.
    Düşürdüğümüz itemin seviyesi +6 ise belli şans oranlarıyla 1 ila 3 arası Upgrade Scroll verilebilir.
    Hem High Class item düşen slotlara olan ilgiyi hemde farm alanlarını genişletmek için böyle birşey getirilebilir.

NOT;
    "HP Shell'ler bu sistemden yararlanamayacak yoksa düşük farm slotlarında ve piyasada olay çıkar."

Dipnot; Sanki oyuna yarın bu sistem getirilecek gibi notlar yazdım bee. Al bunu yapıştır yama notlarına GM!

Server: VEGA
    Nick : Lethita
    Last edited by Ryzn_Umbra7; 06-05-2020 at 06:22 PM.

https://ibb.co/b6mrGZ2

Sürdürülebilir bir yaşam adına doğamıza sahip çıkmak için DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNÜ kutluyorum ve "rakımı susuz içiyorum".

Ayrıca burdan ayrımcılığa ugrayan tüm ork kardeşlerime selamlar, asla yalnız değilsin!

EK: BU NASIL ISRAFTIR ARKADAS CHITIN CIKIYO INT BASILI ISRAFTAN BASKA BISI DEGIL. BU ISRAFA BIR DUR DEMENIN ZAMANI GELDI DE GEÇİYOR!

HARDPILAVYER
    VEGA
    KARUS ROGUE
    Last edited by HARDPILAVYER; 06-05-2020 at 02:04 PM.

Junior Member
    [IMG][/IMG]

maradonda kesilen yaratiklarin ve icinden düsen itemlerin geri dönüşüm kutusuna atilarak karsılıgında kırmızı mavi ve yeşil kutu alma imkanı ile cevre daha temiz bir hal alabilir.

gordion: 4TheMelangolic
    Last edited by akgul5757; 06-11-2020 at 03:26 PM. Reason: etkinlik katılımı

Member
    Nickname
    WeDo
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VALHALLA
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

5 Haziran Dünya Çevre Günününüz kutlu olsun. Benim fikrim değerli knight online oyuncuları farm yaptıklarında yada yaratık kestiklerinde düşen çöp itemleri bildiğimiz üzere npc lere satıyorlar. Bunların sonucunda aylık npc ye en çok item satan kişiler 1. 2. 3. olarak belirtilip oyuncuya renkli kolluklar takılabilir veya kafasının üzerine etkinliğe özel simgeler parıldar belkide bir ödülle mükâfatlandırılabilir.
    Server: Vega
    Nick: WeDo
    Last edited by ercanturyan; 06-05-2020 at 09:45 PM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    anlatmak istediklerinizi hazırladığınız görselle anlatıcaksınız, bu kompozisyon yarışması değil.
    consume & adapt

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Hadi ağaç ekelim!

Bence çevrecilik diyince mutlaka ağaçlandırma akla gelmeli. Böyle kuru ağaçsız yerlere ağaç ekebiliriz. Benim de koyduğum gibi bir NPC koyarız, sana fidan verir ve istediğin yere ekersin ve büyütürsün. Karşılığında exp veya item verilebilir.

Oyun içi isim: CoKOKO
    Server: Ares

https://prnt.sc/suv1tc

Server:Vega

Nick:minickkk

Herkese başarılar,iyi forumlar

Junior Member
    Kullanılan potların boş şişeleri buna gönüllü olan şövalyelerin envanterine weight kaplamayacak şekilde gelecek ve bu boş şişelerden belirli miktarlarda belirlenen npcye götürüldüğünde rastgele 1 günlük %20 exp, %3 atack veya 300 hp sembolü ile ödüllendirilecek. Bu npcye Yunan mitolojisinde Doğa Tanrıçası olan Gaia adını vermeyi öneriyorum.

Server:Altar
    Nick: Xenemorphv2
    Last edited by poolday; 06-29-2020 at 05:33 AM.