Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Haftada 3 harika olur nefes alamıyoruz chaoslarda

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    estaban7855 boşa yazma kimsenin umrunda değil bu tarz şeyler legal farm yapanlar exp kasanlar keriz yerine konulmaya devam ediyor

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Elinize sağlık
    xD

Junior Member
    destana bi bakın kaynıyo heryer
    Last edited by emlakciniz; 06-05-2020 at 07:08 PM.

Merhaba
    Aktif olarak kullanmadığım karakter hapse düştü Canım sıkıldıkça Jr felan girdiğim bir karakterdi.
    Destan-OxTower
    Sizden ricam herhangi bir suçum varsa sebebini yazar mısınız çünkü doğru düzgün oyuna bile girmeyen bir karakterin UTC çıkışı hapse düşmesi çok saçma

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by KTUTURK55 View Post
    Merhaba
    Aktif olarak kullanmadığım karakter hapse düştü Canım sıkıldıkça Jr felan girdiğim bir karakterdi.
    Destan-OxTower
    Sizden ricam herhangi bir suçum varsa sebebini yazar mısınız çünkü doğru düzgün oyuna bile girmeyen bir karakterin UTC çıkışı hapse düşmesi çok saçma
    Selam,

Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinde alabilirsiniz. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam,

Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinde alabilirsiniz. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.
    Tavsiyeniz için teşekkürler,Biletimi oluşturdum büyük bir ihtimal hazır cevap gelecek ama olsun

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by KTUTURK55 View Post
    Tavsiyeniz için teşekkürler,Biletimi oluşturdum büyük bir ihtimal hazır cevap gelecek ama olsun
    Hiçbir bilete otomatik yanıt verilmiyor, belli bir incelemeden sonra tarafınıza dönüş sağlanıyor. Fakat belli bir yazı metni mevcut bu yazı metnini insanlar genellikle otomatik olarak algılıyor, böyle bir mümkün değil.

Junior Member

Pazarda TPT Ban

Merhaba.

Az önce Destan 3 serveri maradon pazarda karivdis için pazarlık yaparken hesabım TPT den dolayı ban yedi.

Charım 36 lvl. Ne farm yapıyorum nede lvl kasıyorum, sadece eski Knight Online oyuncusu olduğum için pazarda zaman geçiriyorum. Herhangi bir 3. parti uygulama kullanmam hiç bir geçerli sebebim yok. Charıma daha dün GB geçtim, charımı 35 lvl e getirmek insanların kullandığı koxptan dolayı 1 günümü aldı. Tüm bunlara rağmen nasıl olur da pazarda ticaret yaparken banlandığımı bir türlü anlamıyorum. Bilet gönderdim ama bu konu da endişeliyim.