Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Junior Member
    ŞİMDI ABİ COU KİŞİ SUNU DEMİŞ SUİSMALİ EDİLİR ONUN YOLU ŞU ENGELİ OYUNCULARIMIZ SUNU YAPABİLİR TELEFON VEYA BIR KAMERA İLE VİDEO ÇERKİP
    VE DEVLETIN VERDİGİ ENGELİ REPORUNUN RESMINI TCKET ATABİLİR RAPORDAKI TC KİMLİK BİLGİSİ GİBİ İLGİLERINI GZLEYEN RESM VE VİDEO ATARSA KİMSE BUNU SUİSMALİ EDEMEZ AYRICA BÖYLE BIR DESTEK HİC OYUNDA OLMADİ YADA BEN GÖRMEDIM VE SUDA VAR MAKRODAN BAN YIYIP ENGELIYYIM DYENI KABUL EDİLMEMESI DAHA MANTKLI OLUR KULANMADAN ÖNCE TCKETINI ATIP CEVAP ALDİKDAN SONRA KULANMASNI ÖNEREBİLİR SAYGILARIMLA Studyoking

Senior Member
    engelli birisi olarak karşı çıkıyorum bu duruma.
    her engelli etik değerlere bağlı kalıyor diye bir durum yok. çok suistimal edilir.
    suistimal edilir derken engelli olmayanlar haksız olarak bu hakkı alır demiyorum.
    bizzat engelliler tarafından suistimal edileceğine eminim.

oldu o zaman. fps oyunlarda wall hack açsın, aim bot kullansın.
    ama o engelli onun da diğer oyuncularla aynı seviyeye gelmesi lazım diyelim görmezden gelelim.

sapla samanı karıştırmayın. pozitif ayrımcılık böyle bir şey değil.

Quote Originally Posted by SelmanC View Post
    engelli birisi olarak karşı çıkıyorum bu duruma.
    her engelli etik değerlere bağlı kalıyor diye bir durum yok. çok suistimal edilir.
    suistimal edilir derken engelli olmayanlar haksız olarak bu hakkı alır demiyorum.
    bizzat engelliler tarafından suistimal edileceğine eminim.

oldu o zaman. fps oyunlarda wall hack açsın, aim bot kullansın.
    ama o engelli onun da diğer oyuncularla aynı seviyeye gelmesi lazım diyelim görmezden gelelim.

sapla samanı karıştırmayın. pozitif ayrımcılık böyle bir şey değil.
    Zaten kendisine geçen sene çok iyilikler yapıldı, twitch yayınında bile NTTGame host attı. Kendisine switch pre verildi, scler verildi. Hiç bir oyuncuya yapılmayan ayrıcalıklar yapıldı. Ama sonuç: hileden bann.
    Last edited by SkCLucky; 06-05-2020 at 12:33 PM.

Junior Member
    Bence ben kulandim ban yedim ve aciklamamİ yaptim bazilari gİbİ aylarca yaynda mİletin gÖzune soka soka seri pot basip ucannnnnnn spayk ucan tÖrs oyuncuyum dye gezmedim ve sadece 1defa olandm sonu ban oldu hayatimda İlk defa denedim tacrubeli bri olsam yan pc yan car acar yapardim destek konusuna gelince evet en buyuk maligimdi bunu ozamanda demİŞdim buyuk ayipti o kabul edyorum ve bu karari sz degl ntt versn yapcak olan adam her swde yapar allah korusun asla makro İsteme sebebimde su sadece farmda kulanmak tek kola saatlerce farim yaptigim İÇn kolum aryo hem fare hem z ben pkyi elle atarm zenki orda koxsp olayini uzatmasanz sevinrim hatasİz kul olmaz
    Last edited by SkCLucky; 06-05-2020 at 12:39 PM.

Banned
    Nickname
    KaRaGuLLe
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    ne alakası var hile hiç bir şekilde serbest bırakılamaz ! engelli arkadaşlara geçmiş olsun ne diyelim yani.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam arkadaşlar,

Birbirinizi kırmadan ve ikili tartışmalara girmeden bu durum hakkındaki görüşlerinizi dile getirebilirsiniz. Konunun amacından çıkması halinde ne yazık ki yoruma kapatılacaktır.

Bilginize,

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam arkadaşlar,

Birbirinizi kırmadan ve ikili tartışmalara girmeden bu durum hakkındaki görüşlerinizi dile getirebilirsiniz. Konunun amacından çıkması halinde ne yazık ki yoruma kapatılacaktır.

Bilginize,
    Kardeş adam orda hala boş yapma falan diye ona buna sallıyor.Hiçbir hakaret vs içermeyen ve sildiğin yorumumda bahsettiğim pozitif ayrımcılığın ne olduğunu anlayamamış kişilerden birisin sanırım.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kardeş adam orda hala boş yapma falan diye ona buna sallıyor.Hiçbir hakaret vs içermeyen ve sildiğin yorumumda bahsettiğim pozitif ayrımcılığın ne olduğunu anlayamamış kişilerden birisin sanırım.
    Kişinin kendi yorumu kalabilir fakat alıntıladığınız zaman kısmen ikili diyaloğa girmiş oluyorsunuz ve bu karşı tarafa bir cevap hakkı doğuruyor. Boş yapma kısmı için haklısınız. Olmaması gerekiyordu, kaldırdım.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Kişinin kendi yorumu kalabilir fakat alıntıladığınız zaman kısmen ikili diyaloğa girmiş oluyorsunuz ve bu karşı tarafa bir cevap hakkı doğuruyor. Boş yapma kısmı için haklısınız. Olmaması gerekiyordu, kaldırdım.
    Teşekkürler.

Konu ile ilgili düşüncem ise pozitif ayrımcılık denen şey insanlara eşit olma fırsatını sunmaktır insanlara olağanüstü haklar tanımak değildir. Oyun size zaten eşit olmanız için gerekenleri sağlıyor. Macro programlarının legal kullanım şekilleri mevcut ayrıca genie de var. Macrona F tuşları arasında geçişleri ya da skillerin bulunduğu tuşları atayıp ihtiyacın olan zamanda basabilirsin. Macroyu illegal şekilde otomatik komutlar için kullanmaya izin vermek nasıl oluyor da eşitlik oluyor ? Bir manisi olan adam için de genie mevcut olmayan adam için de genie mevcut.

Arkadaşlarımız koxptan ban yedikten sonra koxpa alıştıkları için ona eş değer şekilde emeksiz olarak üstünlük sağlamak istiyorlar. Bu yüzden de eksiklerini insanlar üzerinde duygusal sömürü aracı olarak kullanmanın peşindeler. Konunun başka bir açıklamasını göremedim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şu videoyu izleyip öyle devam edelim.

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.