Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şu videoyu izleyip öyle devam edelim.

Video izlerken gerçekten mutlu oldum. Lakin engelli durumu kişinin yaşadığı sağlık sorunları veya geçirdiği kazalar neticesinde farklılık görülebilir. Keşke böyle bir şeyin suistimal edilmeyeceğini, buna ihtiyacı olan insanların kullanacağını bilsek ve bu durum gerçekleşse ama gel gör maalesef böyle bir şey ilk dakikadan suistimal edilecektir.

Senior Member HYGIENIA's Avatar
    Nickname
    HYGIENIA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Hellsfury
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Öncelikle şunu söyleyebilirim, Macro kullanımı olmadan farklı çözüm yolları bulunabilir gibi duruyor. Bu konuya daha fazla yorum gelirse bir yol bulabiliriz. Ama bazı yorum yapan oyuncular engelli bireylerin yaşadığı bu problemi dile getirmesinden dolayı engellileri ''duygu sömürüsü'' yapmakla suçlamış fakat engelli bireyin yaşadığı bir problemi normal şekilde bildirmesinin gayet doğal bir durum olduğunu düşünüyorum. Engellilik Sosyolojisi üzerine çalışma yapan bir siyaset bilimcisi adayı olarak bu eril konuşma stilini kenara bırakmamızı tavsiye ediyorum. Konuya dönersek eğer, suistimal edilmeden, pozitif ayrımcılık ilkelerine uygun bir çözüm bulunabilir umarım.
    ''All you need is your own imagination.''

Junior Member
    Ben twch studyokng 83 waryorum var engeli yayıncyım 7 8 saat cz farrım dönuyyorum makro kulanıyorum mucburen tek kola oynuyorum fakat pkda asla acmam farımda 7 8 saate 10 15 maxsimum 20m kasyom canlı izleyebılırsniz manası potu masster taşşi 8 9m kaliyo bana czde kasdgım içn bi yandan karusu 7 8 saate 8 9m 3gundur twch kanalm buga grdı knght katagorısınde yayın acamıyorum bunun sebebi makro ise söyleeyın acmıyım 17gunde kasddım parada 1gb var yok onuda anvılde yaakarım işteersenız ama bır yetgılı bana kulan kulanma desın rice ederımm bu arkadasmla gurur duydum yemn ederım

Junior Member
    engelli bir çok arkadaşım knıght online nin adını benden duymuş hayatında oynamamış şimdi bu arkadaşlarıma macro serbest edip ben kullansam macroyu kim nerden bilecek tc noysa tc no kimlikse kimlik herkes engelliyim diye macro acacak yasak olmasına ragmen macroyla başedilmiyor birde engelliye serbest dersen engelli olmayanda bulur bir engelli arki

Senior Member
    Quote Originally Posted by Leoooo06 View Post
    Ben twch studyokng 83 waryorum var engeli yayıncyım 7 8 saat cz farrım dönuyyorum makro kulanıyorum mucburen tek kola oynuyorum fakat pkda asla acmam farımda 7 8 saate 10 15 maxsimum 20m kasyom canlı izleyebılırsniz manası potu masster taşşi 8 9m kaliyo bana czde kasdgım içn bi yandan karusu 7 8 saate 8 9m 3gundur twch kanalm buga grdı knght katagorısınde yayın acamıyorum bunun sebebi makro ise söyleeyın acmıyım 17gunde kasddım parada 1gb var yok onuda anvılde yaakarım işteersenız ama bır yetgılı bana kulan kulanma desın rice ederımm bu arkadasmla gurur duydum yemn ederım
    birader senin bütün hesapların ban yemeli engelini ortaya atıp koxp kullanan birisisin , şimdi de macro kullandığını söylüyorsun bak video attılar yukarı adam nasıl oynyuor engeliyle onla gurur duy hilecilerle hileyi serbest yapmaya çalışanlarla değil.