Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
    Senior Member

Engelli oyuncular için makro serbest olmalı !?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bence makro engelli oyuncular için serbest olmalı.

Yanlış anlaşılma var önce ona değineyim burda makro kullanımından kasıt genie altı makro serbest olsun demek değildir ki konuyu zaten öylesine açtım şu oyunda pk atan farm yapıp charını yükselten bir çok oyuncu zaten makro o yüzden hiç isyan etmeyin serbest olmamalı felan diye burda konu engelli oyuncular yayın açarsa video paylaşırsa makro kullandıkları için ceza almamaları tabi bunu da genie altı kullanarak yaparsa ceza sebebi bunlar zaten yasak!
    Gerçekçi ve oyunu oynayanlar zaten söylediklerimi anlıyor.
    Benim bir arkadaşım vardı Allah rahmet eylesin kendisinin kolları engelliydi hepimiz engelli adayıyız ve makrosunu ben yazmıştım ben ayarlamıştım bu oyunda kafa dağıtmak farm yaparak charıni güçlendirmek onu çok mutlu ediyordu.
    Önyargılı yaklaşmadan ve hani şu rapor alırlar felan bunlara sadece gülüyorum oynadığınız oyunun farkına vararak cevaplayın konuyu.
    Unutmayınız ki hepimiz engelli adayıyız.
    Iyi oyunlar iyi forumlar.
    Last edited by KHD; 06-04-2020 at 11:20 AM.

Junior Member
    BEN studyo king bunu bende merak edyorum hc yokktan farmda serbest olsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by Leoooo06 View Post
    BEN studyo king bunu bende merak edyorum hc yokktan farmda serbest olsun
    senin için serbest olabilir bir konu aç veya ticket at eminim olumlu dönüş alıcaksındır dostum

Katılıyorum benim de arkadaşım var gerçekten tanıdığım çoğu kişiden daha iyi asas oynuyor fakat böyle bir ayrıcalık tanınsa gayet güzel olur.

suistimale çok açık bir öneri olduğu için olacağını sanmıyorum malesef. keşke suistimal edilmese ve gönüllerince oynasalar.

Junior Member
    Bu macro kullanmını zaten herkes'de görebiliyoruz, kullanıyorlar ama engelli kardeşlerimiz için bunu yasal hale getirilmesi gerçekten olabilir bir durum gibi geliyor ve bende destekliyorum.

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Mantıklı bir konu engelli insanların bir nebze de olsa oyunu oynamaları rahat ve kolay olur. Şayet böyle bir şey olursa NTTGAME nasıl bir önlem alır buna ona da bakmak gerekir. Ama maalesef bu durumun bile suistimal edileceğinden neredeyse %100 eminim.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bunun kontrolü nasıl sağlanacak peki??

Senior Member
    eş dosttan engelli belgesi raporu neyse bulan gelir artık, ki zaten macro engelli birine ne kadar yardım etcek ki? mesela uruk trona bırakcak adam z1z1 engelli olmasa 24 saat z1 atmıcaktı ya

bir kere süistimal edilmiş, bence bir daha yapılmaz.