Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 93
    Senior Member
    Quote Originally Posted by thesa001 View Post
    Oyun çoktan açıldı. Hiç bir sorun yok bende. Ne hatası alıyorsun onuda belirtseydin bilen biri yardımcı olur mutlaka.
    bilader sen anlarsın Drake's Blessing (50) Ödül etkinliği (Karakter başına sınırlı) bu ne demek ki ne işe yarıyor

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4EkihJuu View Post
    bilader sen anlarsın Drake's Blessing (50) Ödül etkinliği (Karakter başına sınırlı) bu ne demek ki ne işe yarıyor
    Güncelleme notlarını takip etseydin görürdün.

Drake's Blessing eşyası üzerinizde aktif olduğunda aldığınız ilk hasar sonrasında etrafınızda 1 saniye aktif olan bir kalkan belirir ve bu süre içerisinde aldığınız tüm alan hasarları size azaltılmış olarak yansıtılır. Eşyanın size sağladığı her hasar azaltılmasında üzerinizden eşya eksilecektir.

Örneğin; 3 alan hasarına maruz kaldınız, ilk hasar size direkt olarak yansıyacak ve 1 saniye içerisinde size gelen 2 hasarı azaltılmış olarak alacaksınız ve bununla birlikte üzerinizden 2 adet Drake's Blessing eşyası silinecektir.

Drake's Blessing (50) ücretsiz veriyor oyun bir seferlik. NPC Aset üzerinden alabilirsin. Normalde 3m fiyatına satılıyordu. Sunucuda 4 karakterin varsa hepsi için bir seferlik alabilirsin. Diğer serverlarda karakterlerin varsa onlarada alabilirsin tek seferlik her karakter için.

Merhaba,

Yeni pm görselleri biraz daha belirgin olması iyi oluyordu şu anda yazdı mı yazmadı mı(belki de gözümüz alışmadı) anlaması zor oluyor, şahsen benim için. Yazdı mı diye tekrar bakıyorum : )

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    PM güncellemesi kullanışsız olmuş, pm gelip gelmediği anlaşılmıyor. İnşallah yakın zamanda değiştirilir.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Junior Member
    arkdaşlar bunlar bizle dalga geçiyorlar kimsede sesini çikarmiyor bi açiklama yapar insan oda yok farmi bitirdiniz oyundan zaten kazancimiz yok bir de elimizde ki gb'leri yok kanat yok ibex falan derken bitirmeye çaliyorsunuz.sonra oyunda neden düzgün char yok gb kazanıp charmı dizebiliyoruz. tek gelirimiz olan tek yer olan jr'ye de giremiyoruz.vega-1 için konusuyorum
    eee ne yapacaz biz bi çözümde üretmiyorsunuz. sizin için önemli olan pre satilmasi pus satilmasi şuraya pus itemi alamiyorum sorun var ödemelerde sikinit var desem aninda çözersiniz...

Senior Member
    Yeni pm güncellemesi çok kötü.

Eski pm mükemmeldi neden değişti ki ? Her şeyiyle on numaraydı. Son gelen adam muteleme özelliği ile tüm gelişimini tamamlamıştı

Gelecek bir güncelleme varsa o da dil filtresi ile ilgili olmalı diye düşünüyorum. Dil filtresi etkinleştirme tercihe bırakılmalı ya da kaldırılmalı.

Eski pm yi geri getirin lütfen çok kötü olmuş böyle pm gelip gelmediği belli değil

Oyunda All chat'ten pm blocklarken hata alıyoruz bu sorun giderilmesi içinde birşey yapılacakmı ?
    Hata Bug flan yazıyor kutucuk çıkıyor EVET - HAYIR yazıyor ve olduğu gibi oyundan atıyor.
    Bu sorunlada ilgilenilmesi çok iyi olur.
    All chat'ten sürekli acil item yazıyorlar bunları engellerken hata alıyorum sürekli. Oyunu tamamen sildim yükledim yine aynı sorunla karşılaşıyorum.

Senior Member TimurGlazkov's Avatar
    Nickname
    TheROCKS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler,

04.06.2020 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz;

1. Drake's Blessing (50) Ödül etkinliği (Karakter başına sınırlı) - Ücretsiz olarak NPC Aset üzerinden alabilirsiniz. (Ücretsiz olarak belirtilen seçeneği kullanın.)

2. War Hero Wing & Lunar Dövmesi Satışı - 2 Hafta
    ​War Hero Wings (30 Gün) – 90,000,000 Coin / Lunar Tattoo (30 Gün) – 120,000,0000 Coin
    * İki eşyayı birden alırsanız eğer ödeyeceğiniz ücret 190.000.000 Coin olacaktır. (Karakter başına sınırlı)
    * Ayrı ayrı satın alındığı zaman indirimli fiyat geçerli olmayacaktır.
    * Eşyaları aldığınız gibi süresi başlamaktadır.

3. Ibexs ve Crisis Potları NPC'ye eklenmiştir. - 2 Hafta

4. Rebirth: Token of Honor Quest görevini tamamlamak için artık iki seçenek bulunmaktadır.
    * 10.000 NP karşılığında yapabilirsiniz.
    * 300.000.000 Coin karşılığında görevi tamamlayabilirsiniz.

Güncel Rebirth basma için talep edilen şeyler;
    * 83 %100 olmak ( Not: U bastımızda Exp Barın tamamen eşit olması gerekiyor )
    * 100.000.000 Noah Oyun parası
    * 10.000 Ulusal Puan Olması gerekiyor (10k Np) ya da 300.000.000 Coin

5. Vega 1+1 Etkinliği ve Juraid Mountain ödül etkinliği sona ermiştir.

6. Kurian/Portu sınıfında etkinlik için eklenen potlarda oluşan sorun giderilmiştir.

7. Keyboard Tip güncellenmiştir.

8. Warrior sınıfında olan Inevitable Muderus skilli için düzenleme yapılmış ve ırk farklılığı giderilmiştir.

9. Rabbit Pet transformlarında bulunan sorun giderilmiştir. (Text hatası petlerin görünüşüne uygun olarak isimleri yazmaktadır.)

10. PM ui güncellemesi yapılmıştır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    NTTGame || Knight Online Ekibi
    Yeni güncelleme ile gelen mesaj penceresi çok şirin çok güzel çok tatlı çok renkli çok harika ama arkadaşımız mesaj çektiğinde belli olmuyor sadece hissedebiliyorum öyle açıyorum kutuyu mesaj yazmış mı? diye ,yanıp sönme olayı belirsiz ve başta saydığım tüm güzel özelliklerin bir anlamı kalmıyor
    ♚ Yüreğine karşı verdiğin hiç bir savaşı KAZANAMAZSIN