Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    Ks olayı tamam oyunda legal bişey, adamın farm yaptığı slota tak diye girip ks atabilirsin problem yok, ama şahsen ben bu hareketi saygısızca buluyorum, yani adam güzelce farmını yapıyor, ve birisi gelip ks başlıyor slota, aynı şey sana yapılsa seninde canını sıkar. Eğer slot doluysa ya başka slotlara yönelin ya da bekleyin, ama saygınızı ve sevginizi oyun için kaybetmeyin.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    macro yada illegal bir prog. kullanmıyorsan sıkıntı yok zaten. stres yapmana gerek yok.. cr nin meşgul edilmesine gelince, adamların işi o zaten haklıyı haksızı ayırmak, bazen hatalar olsa da yapacak bir şey yok .. uzun süre z skill yaparsan aynı noktada sıkıntı olur olur mu bilemem...

okçum varken bana da oluyordu kutu kaptıran arkadaşlar sinirden klavyeyi falan ısırıyor ondan böyle iftiralar atıyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SmallMage View Post
    macro yada illegal bir prog. kullanmıyorsan sıkıntı yok zaten. stres yapmana gerek yok.. cr nin meşgul edilmesine gelince, adamların işi o zaten haklıyı haksızı ayırmak, bazen hatalar olsa da yapacak bir şey yok .. uzun süre z skill yaparsan aynı noktada sıkıntı olur olur mu bilemem...
    Olmuyor kardeşim. Ben şahsen uruk ailesine tek atıyorum. Yamaca geçiyorum Full zskil yapıyorum. Damage bile yemiyorum. Ekrana bakma ihtiyacım yok. Kenardan dizi seyrediom. Arada çantaya ve all çete yazılanlara bakıom. Beni özellikle takip eden adam yazıo macrosun videonu aldım sen gününü göreceksin gibi bisürü şey yazıo. Başka yazanlarda oluyor. Ama umrumda değil. Ben zskille kenardan birde dizi seyrederken bu illegaller kuduruyorlar. Bunun zevki tarif edilemez.

Senior Member
    Maalesef öyle bir algı oluştu. Kutuyu alamayan makro diyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Hocam adamın ekranında böyle gözüküyorum diye adam beni CR'ye atmış..
    Belirttiğim gibi, siz kendinizden eminseniz bu tarz durumları ciddiye almayın.

İyi forumlar.

Junior Member
    Hasta olduğumdan pc başında duramıyorum çok. Bu yüzden gittim genie aldım. Kimseye ks atma gibi bir amacım olmadığından boş slot aradım. Uruk hai farmına oturdum. Başka birisi gelmiş önüme genie açmış. Durumu çabuk fark edince genie açıkken z skil attım. Sonra genie yi kapatıp elimle döndüm slotu. Arkadaşı insan gibi gitmesini söyledim (karşı slot boştu çünkü ve gelip ks atması için hiçbir sebebi yok) tabi ki ks atmak oyunun bir yasağı filan değil. Ben den hızlı skill atıyordu dedim : sen macro kullanıyorsun sanırım. öyle mi böyle mi derken seni video alıyorum vs dedi. 2 hafta önce diğer serverdaki çarım soyulmuştu zaten. Macro kullanmadığım halde macro kullanıyor diye ceza alır mıyım? Yetkili biri cevap verirse sevinirim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lLevoo View Post
    Hasta olduğumdan pc başında duramıyorum çok. Bu yüzden gittim genie aldım. Kimseye ks atma gibi bir amacım olmadığından boş slot aradım. Uruk hai farmına oturdum. Başka birisi gelmiş önüme genie açmış. Durumu çabuk fark edince genie açıkken z skil attım. Sonra genie yi kapatıp elimle döndüm slotu. Arkadaşı insan gibi gitmesini söyledim (karşı slot boştu çünkü ve gelip ks atması için hiçbir sebebi yok) tabi ki ks atmak oyunun bir yasağı filan değil. Ben den hızlı skill atıyordu dedim : sen macro kullanıyorsun sanırım. öyle mi böyle mi derken seni video alıyorum vs dedi. 2 hafta önce diğer serverdaki çarım soyulmuştu zaten. Macro kullanmadığım halde macro kullanıyor diye ceza alır mıyım? Yetkili biri cevap verirse sevinirim.
    Kullanmıyorsan bir şey olmaz bence, hesap incelemeleri temiz çıkar.

(inşallah böyledir)

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sadece "gözüktüğün" için ceza almazsın hocam. Öyle olsa oyunun %90'ı ceza alırdı. Cz de falan maksimum 1 saat takılın, uçanı kaçanı mı dersin dağa tepeye çıkanı mı çitlerden atlayanı mı, birden 980809km uzaklaşanı mı, neler neler. O yüzden çok kulak asmayın insanlara.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Sadece "gözüktüğün" için ceza almazsın hocam. Öyle olsa oyunun %90'ı ceza alırdı. Cz de falan maksimum 1 saat takılın, uçanı kaçanı mı dersin dağa tepeye çıkanı mı çitlerden atlayanı mı, birden 980809km uzaklaşanı mı, neler neler. O yüzden çok kulak asmayın insanlara.
    Hatalı ban konularını görüyoruz forumda, biraz çekindim.