Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 63
    söyleneceğinize oynamayı öğrenin hepiniz çok bencilsiniz oynayamadığınız beceremediğiniz bir şeyi değişsin istiyorsunuz chaosu uzun zamanlardan beridir oynarım bir kere bile macro veya koxp ile oynamadım genelinde mavi aldım mavi alamamanız tamamen beceriksizliğiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1-Kapıda kilit var, 10 tane kilide gerek yok diyorum. Okuyup anlama becerin gelişmemiş sanırsam..
    2-Biraz eski yorumlarıma bak kime ne dediğini ona göre yaz Sen ve senin gibi farmer , TL tayfasının kökü kurusun istiyorum.
    3-Kural bu programları kullananların cezalandırılmasından yana. Cezalandırmayı yapsınlar yeterli.
    4-Chaos girmiyorum , bu kadar illegalin dolduğu ortama hala inatla giren varsa zaten niyeti keyif almak değildir. Anladın?
    Hocam bu post bana sallaman gereken bir yer değil. Burada Chaos'un +80 olmasını ve illegallerden temizlenmesini konuşuyoruz. Sen kalkmış farmerlara, Pk atanlara laf atıyorsun. Beğenmiyorsan oyunu oynamaya bırakabilirsin. Bu oyunun sorunu ne farm yapılması, ne de PK atılması. Bu oyunun sorunu illegallik. İllegalliği bitirmeye odaklanabilirsen sevinirim. Muhalefet olmak için yorum atıyorsun. Aynı yolun yolcusu olma bir zahmet. Farm yapmadan nasıl item yapacaksınlara, PK atmadan nasıl zevk alacaksınlara girmeyeceğim yeri değil. Konudan konu türetiyorsunuz bu nasıl bir cahillik.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 3xpendables1995x View Post
    söyleneceğinize oynamayı öğrenin hepiniz çok bencilsiniz oynayamadığınız beceremediğiniz bir şeyi değişsin istiyorsunuz chaosu uzun zamanlardan beridir oynarım bir kere bile macro veya koxp ile oynamadım genelinde mavi aldım mavi alamamanız tamamen beceriksizliğiniz.
    Mevzu mavi alamamak değil, illegallerin içeride garanti mavi alması ve bizim hakkımızı yemesi. Post chaosda mavi kutu alamıyorum ondan +80 olsun postu değil farkındaysan. Götünle okumak yerine gözlerinle görerek oku.

Zoruna gitti herhalde tavuk dönerci. 1 lvl charınla sadece chaos için oynuyorsun dimi bu oyunu aslanım. Hadi az ötede ağla. Biz bu oyunu oynuyoruz. Pus itemlerimizi alıyoruz, PK'mızı da atıyoruz. +80 olmasını yediremiyorsan ya illegalsin ya da tavuk dönerci.

Senior Member angelrock's Avatar
    Merhaba,

80+ yapmak geriye kalanları üzmekten başka bir fayda sağlamadığı gibi %100 bir çözüm oluşturmaz. Çözüm önerisi sunmayı çok isterdim ancak mevcut illegal yazılım kullanan çarların etkinliğe girer girmez anti-cheat sistemi tarafından otomatik olarak dışarı atılmak suretiyle gereken bilgileri oyun yöneticilerinin görebileceği bir sistem oluşturulmadan öneri vermem bu bağlamda imkansız gözüktüğü gibi geriye kalan tüm çözüm önerileri konuyu amacından saptırıp oyuncuları çeşitli özelliklerine göre ayrıştırmaktan(level,np vb. kriterler) öteye gidemez. Herkese iyi oyunlar ve iyi çalışmalar diliyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Çaos +80 olsa illegal bu sefer madem 80 oldum birde JR gireim der.
    Tam kaos olur.
    Bu 1+1 etkinliğinde binlerce çar kasılıp kenara atılacaktır. Sirius gibi giriş engelleme onlara iyi bir ders olmuştur.
    Zaten hep öyle olmuyormu ?
    Last edited by esteban7855; 06-05-2020 at 11:47 AM.

Banned
    Nickname
    KaRaGuLLe
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    onla uğraşmaya gerek yokki. hilecilere ban atılsın. temizlensin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Merhaba,

80+ yapmak geriye kalanları üzmekten başka bir fayda sağlamadığı gibi %100 bir çözüm oluşturmaz. Çözüm önerisi sunmayı çok isterdim ancak mevcut illegal yazılım kullanan çarların etkinliğe girer girmez anti-cheat sistemi tarafından otomatik olarak dışarı atılmak suretiyle gereken bilgileri oyun yöneticilerinin görebileceği bir sistem oluşturulmadan öneri vermem bu bağlamda imkansız gözüktüğü gibi geriye kalan tüm çözüm önerileri konuyu amacından saptırıp oyuncuları çeşitli özelliklerine göre ayrıştırmaktan(level,np vb. kriterler) öteye gidemez. Herkese iyi oyunlar ve iyi çalışmalar diliyorum.
    JR +70

CZ +70

FT +60

Kısacası ayrımcılık değil zindanlara giriş için bir hak ediş seviyesi olmalı. Chaos en önemli etkinliklerden bir tanesi ve ben 1 lvl oyuna 0 katkısı olan, tavuk dönerci insanlarla bu etkinliğe girmek istemiyorum.

Bu insanlar illegalleri en çok kullanan, oyunu amacı dışında kullanan, oyun oynamaktansa ekonomik gelir gibi düşünen insanlardır. Zaten oyunu oynayacak olan insan 83 level olur ya da en kötü 80 level olur ve bu ayrıcalığa erişirler.

CZ'de neden az illegal var? FT de neden illegal yok? JR lerde illegallere neden az rastlanıyor sebebi belli, giriş için bir ayrıcalık gerekli. Elbette ki yasakları delecek insanlar olacaktır lakin aldıkları ceza sayesinde bir daha gelemeyecekler, günü gününe yerine karakter getiremedikleri için de uğraşmayacaklardır.

FT'den günde 1 mavi kutu alınsın +60 olsun ve 81 kişi girebilsin (pardon 2) ama chaosdan 3 mavi kutu alınsın ve 1 level girebilsin. Görülmüş iş değil.

Yetkililer bunu düzeltecektir göreceksiniz.
    Last edited by Shirayuki_; 06-05-2020 at 04:32 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by M3T3HaN View Post
    Arkadaş Her gün aynı muhabbetten tiksindim ben belki 1 lwl çarla giriyorum belki 30 lwl çarla giriyorum illegali bitirmek istiyosanız bütün serverler presiz giriş olmasın Bak nasıl tertemiz olur Siriusa şuan kopxer giremiyor chaosa çünkü pre çekemiyorlar sürekli banlandıkca Ben chaosdan premium paramı çıkartabiliyorum Elle oynayarak Becereksizliğinizi artık başka bi şekilde çözün, Şu oyunda Legal ve tek başına Tek para kasabildiğimiz yer chaos . farm yapmaya kalksak arkanda adamın olacak pk dan farm yapamıyosun Bahçe farmlar zaten adamlar şirket kurmuş 60 Ft si desen mageler kronometreyle saniye tutarak mavi kutuyu alıor team oldukları için Jr desen allaha emanet kiminle gireceğini bilmiyosun Ben premium Paramı Tek başıma Solo bi şekilde chaosdan çıkartabiliyorum Bunu beceremiyorsanız Şu olsun bu olsun etkinlik kalksın ödülü kaldırılsın demek yerine oynamayı öğrenin azcık.
    kardeşim bende TheBest achievesi acık düşün artık ne kadar kazandığımı sadece 1.liklere achieve açıldı ama seninle aynı fikirde değilim şu güzel öneriyi savunmayan adam illegal adamdır esas becerikli adam değil Onuda geçtim ben alabiliyorda olsam koxperlara rağmen neden bu adamlar bundan faydalanabilsin ki neden bu adamlara darbe vurulmasınki ? oyunun kanını sömüren ac köpekler hosunamı gidiyor adamın istediğinde ne kötülük gördün sen?

Senior Member
    Söylediğin cok güzel senelerdir diyoruz yapılırmı yapılmaz.Sizlere tavsiyem biraz abez olucak ama girmeyin neden bunu söylüyorum biliyormusunuz eğer legal adamların hiçbirisi girmezse giren sayısı düşer sadece botlar kalır onlarda aynı odaya gelir birbirini kırarlar suan ne yazıkki alabildiğimiz tek aksiyon bu he gönül ister senin dediğin gibi el atılsın ama inancım " 0 " boşver yani kısacası kendini gerdiğine değmiyor bari legaller girmese illegal açlar birbiriyle uğraşır birbirlerini yıpratırlar ben alabildiğim halde girmiyorum mesela gerek yok cunku haksızlığa tahammulum yok gider 30 40 dk farm atarım o kadar parayı ben gene kasarım problem yok mevzu paraysa ama işte ne desek boş usta anladın sen

Senior Member
    Sanki 80+ olunca mavi alacak mısınız? Beceriksizliğinizi koxper makro çamuru atarak kapatmaya çalışmayın. Girmeyin bu kadar şikayet ediyorsanız. Oyundaki tüm slotlar bitmiş jr bdw boş adamlarla dolmuş taşmış solo oyuncuların bi chaosu bi drakisi var. Onada beceriksizler çamur atıyor sürekli.

Tags for this Thread