Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 63
    Senior Member

Illegalleri temizlemek için chaos +80 olmali. önemli!!!

Merhabalar,

Knight online'da malum en fazla illegal yani TPT ve makronun görüldüğü yer chaoslar. Chaoslar eğer +80 olursa illegallerin önüne geçileceğini, azalacağını ve temizleneceğini düşünüyorum.

1- Level kasmak meziyet 80e kasamazlar.
    2- Kastılar diyelim, video çekip ispatlayıp incelettiren oyuncular sayesinde +80 karakterler bann yediği için yeniden gelmeleri zor olacaktır ve kimse bununla uğraşmaz. Oyun illegallerden temizlenir.
    3- Şimdi bann yiyip anında level kasıp geliyorlar ve bu yetersiz kalıyor.
    4- Chaos içi makrolarda cezalandırılmalı, incelenmeli ve normal işlemler uygulanmalı.

Göreceksiniz, chaos +80 olursa %100 illegallerde azalma, CR'ye gelen raporlarda azalma olacaktır. Bu da illegallere atılmış en büyük darbe olacak bu sayede illegal sorunundan NTTGAME büyük oranla kurtulacaktır.

Chaosun kaldırılmasını istemektense level sınırı getirmek daha kolay olabilir mantıklı.

Registered Users
    Chaos için level ve np sınırı isteği geçmişte yapımcı engeline takılmıştı. Son durum ne bilmiyorum ancak fikirlerinin değiştiğini sanmıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Chaos için level ve np sınırı isteği geçmişte yapımcı engeline takılmıştı. Son durum ne bilmiyorum ancak fikirlerinin değiştiğini sanmıyorum.
    Peki illegallik çok oluyor ve CR'de şişme var bundan dolayı userların şikayeti hat safhaya ulaşmış durumda. Tek çözüm bu deyip baskı yapma en azından isteklerinizi yaptırabilme gibi bir gücümüz yok mu sayın Perastis.

Sonuçta Kore ve Türkiye sunucu ve dinamikleri çok farklı. Buraya 10 tane GM daha alsanız chaos illegalinin önüne geçmek zor. Her oyuncu log logda incelenmez. Video çekmek zahmetli iş.

Bence en çok karı NTTGAME görecektir. Mutlu oyuncu demek, gelsin paracıklar demek.

80 lvl olması mantıklı ama o zaman chaos giriş sınırını kaldırcaklar yani 3 chaosa tek char girilebilcek.Diğer türlü olmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Shirayuki_ View Post
    Merhabalar,

Knight online'da malum en fazla illegal yani TPT ve makronun görüldüğü yer chaoslar. Chaoslar eğer +80 olursa illegallerin önüne geçileceğini, azalacağını ve temizleneceğini düşünüyorum.

1- Level kasmak meziyet 80e kasamazlar.
    2- Kastılar diyelim, video çekip ispatlayıp incelettiren oyuncular sayesinde +80 karakterler bann yediği için yeniden gelmeleri zor olacaktır ve kimse bununla uğraşmaz. Oyun illegallerden temizlenir.
    3- Şimdi bann yiyip anında level kasıp geliyorlar ve bu yetersiz kalıyor.
    4- Chaos içi makrolarda cezalandırılmalı, incelenmeli ve normal işlemler uygulanmalı.

Göreceksiniz, chaos +80 olursa %100 illegallerde azalma, CR'ye gelen raporlarda azalma olacaktır. Bu da illegallere atılmış en büyük darbe olacak bu sayede illegal sorunundan NTTGAME büyük oranla kurtulacaktır.
    Çok güzel ve yerinde bir öneri sonuna kadar katılıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lok_mSjgKMwx View Post
    80 lvl olması mantıklı ama o zaman chaos giriş sınırını kaldırcaklar yani 3 chaosa tek char girilebilcek.Diğer türlü olmaz.
    Bence illegaller alacağına, tek charla legal alsın daha iyi. Makro, TPT ne var bannlansın. Yan charlarınızı üşenmeyin 80e kasın ya da girmeyin chaos'a ölmezsiniz. Sen ezik charlarınla da gireceksin diye illegaller çatır çatır aslan payını götürüyor. Ben gün 1 kere girip Chaos'un +80 etkinliği olmasa razıyım. İsteyende 80e bu etkinlikten faydalanmak için girebilir.

Mesela FT +60 etkinliği değil mi? ama 60 level girip mavi kutu alma şansın neredeyse 0.. +75 olursan anca içerde düzgün pt bulabilirsin ki herkes +80 mage alıyor içerde.

Chaos'da böyle ayrıcalıklı olmalı. Madem ucunda mavi kutu var o halde emek veren kullancılar girsin. İllegal girmeye cesareti varsa hala bannlansın gitsin.

Senior Member
    Bu illegaller bir tek chaosa girmek için mi karakter oluşturuyor kardeşler ? adam chaosa girmez başka şekilde kasar kasacağını.

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Bu illegaller bir tek chaosa girmek için mi karakter oluşturuyor kardeşler ? adam chaosa girmez başka şekilde kasar kasacağını.
    Slotlarda illegalleri net bir şekilde görebiliyorsun ama chaosda herkes düşman olduğu için kimin ne yaptığı zor belli oluyor. Dedektif gibi takip etmek çekmek zorundasın.

Normal bir slotta adamı görürsen videosunu çeker, discorda atar bannlatırsın ama chaos içine GM'i çağırma lüksün yok.

İllegaller tek chaos için karakter oluşturuyor değil konu ama en büyük ekmek kapıları burası. Malumunuz görünmüyorlar, kim kime dum duma.

Başka şekilde kasar diye, chaosu bırakalım mı kardeşim? Destekle, köstek olma

Senior Member
    Arkadaş Her gün aynı muhabbetten tiksindim ben belki 1 lwl çarla giriyorum belki 30 lwl çarla giriyorum illegali bitirmek istiyosanız bütün serverler presiz giriş olmasın Bak nasıl tertemiz olur Siriusa şuan kopxer giremiyor chaosa çünkü pre çekemiyorlar sürekli banlandıkca Ben chaosdan premium paramı çıkartabiliyorum Elle oynayarak Becereksizliğinizi artık başka bi şekilde çözün, Şu oyunda Legal ve tek başına Tek para kasabildiğimiz yer chaos . farm yapmaya kalksak arkanda adamın olacak pk dan farm yapamıyosun Bahçe farmlar zaten adamlar şirket kurmuş 60 Ft si desen mageler kronometreyle saniye tutarak mavi kutuyu alıor team oldukları için Jr desen allaha emanet kiminle gireceğini bilmiyosun Ben premium Paramı Tek başıma Solo bi şekilde chaosdan çıkartabiliyorum Bunu beceremiyorsanız Şu olsun bu olsun etkinlik kalksın ödülü kaldırılsın demek yerine oynamayı öğrenin azcık.

Tags for this Thread