Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: 1+1 Vega

Junior Member

1+1 Vega

Merhaba,
    Biz 10 kişi vegaya başlamayı düşünüyoruz ama 1+1 etkinlik sanırım bugün son bu konu hakkında bilgi verirseniz ona göre başlamayı düşünüyoruz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Vega sunucusunda bulunan etkinliklerin şu an için 04.06.2020 günü yapılacak bakımda sona ermesi planlanıyor.

İyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    uzaması imkansız toplam 7 hafta 1+1 4 hafta olmak üzere jr etkinliği yapıldı

Kaç hafta oldu nasıl son günü buldunuz ama yine bir şansınız var saat şuanda 17:42 şimdi yada 18:00 da bile başlasanız Seriden görevler ile 7 kişi rahat gece 04:00'a kadar 79 olursunuz Chatler felan aynı anda yaparsınız rahat yani , zaten 79 sonrası 1+1 yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IamTimmyTurner View Post
    Kaç hafta oldu nasıl son günü buldunuz ama yine bir şansınız var saat şuanda 17:42 şimdi yada 18:00 da bile başlasanız Seriden görevler ile 7 kişi rahat gece 04:00'a kadar 79 olursunuz Chatler felan aynı anda yaparsınız rahat yani , zaten 79 sonrası 1+1 yok.
    arkadaşın 10 kişi başlayacağız dediğine inanmıyorum çoklu char kasıyor belli

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    İnsanlara nasıl bu kadar kolay ithamda bulunabiliyorsunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    aynen hocam hatta 15 tane PC'm var 5 az söyledim, görmediğiniz/bilmediğiniz konularda yorum yapmayın küçük düşüyorsunuz bilginiz olsun..

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    jr etkinliği yüzünden vega çöp oldu.. ne kadar farmcı varsa sadece jr saatlerinde giriyor silver alırsam alırım satarım diye düşünüyor.. yani ne kadar çöp adam varsa vega da.. jr de kanser oluyor vega oyuncusu..inşallah kalkar jr de 4 gem pre 1 gün sonra bitiyor. eger etkinlik devam ederse pre falan almayı düşünmüyorum. ne gerek var... bu düşünceye sahip onlarca insan var... presiz sadece jr ye girenleri yani çöplük çarları mutlu etmek için vega nın playerlanı kaybediyorlar haberleri yok .....

Bence vegayi test server olarak kullaniyorlar. Diyorlar sunu deneyelim test sv acmaya gerek yok zaten vega var

Kardeşim rahat ol bu geceki bakım ile birlikte tekrar 1+185 gelir vegaya..