Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 126
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Iyi hos ta attack skilleri attack degil ki sorun o islemiyor sikiller 8 set diz gene hayvan kesemiyoruz...... cekme skili thunder storm Allah a emanet..... sprint yok karakterde warior ile ayni basic skilleri.... ts si cop direk bozuluyor bunlari gormezden Gelip rusha %50 te mi takildin
    Şimdi Klasları genel anlamda düşünmek gerekiyor. SW ++AC bunlar Extradır bu oyunda.. Bu Artılardan faydalanıyorsun diye bir yaptırım bu oyunda hiçbir zaman olmadı. Knight Online ı biraz anlamaya çalışalım. SW Roguede var ama Rogue SW verecek diye bir mecburiyet yok. Buf Priestte, Partide diye Buf verecek demek yanlış. SW ve BUF PUS da da var. Oyuna Para vermek de Mecburi değil Keyfi dir. Klaslar için de bu böyle.

- Bu kısmı çok iyi anladığınızı düşünürsek; Portu da Sprint Olamaz. Sprint olursa; Rush ve Pull gidebilir.
    Rush ve Pull + Heal gibi Skilleri olduğu için Karaktere Sprint eklememişler.

Şimdi diğer iddialarında ise zaten geçmiş yorumlarım da şikayetlerim mevcut. 42. yorumu ve öncekileri okursan öyle delilsiz düşüncesiz bana suçluymuşum gibi davranma hakkın olmadığını görürsün. Knight Online ı sadece oynadığınız Klass üzerinden düşünmeyin. HP si çok olan hiçbir yaratığı kesemiyor bu doğru ama kendisi de ölmüyor bu da ayrı bir gerçek. Priestte bişey kesemiyor ama o da ölmüyor.
    Portu/Kurian + Mage bu klaslar Ortalama Zaman da kesim yapar.
    Warrior Uzun Zamanda ve Dayanıklılığı ile kesim yapar.
    Asas ilk vuruşta kesim yapar. Kalan her vuruşu ölüdür.
    - Portu/Kurianın Devilinin dayanmadığı bir gerçek ama Bir Warriora veya Mageye; Smac veya Uzak Zehri atınca hayatını da kaydırıyor. Slotlarda ölü bunu bende söyledim. Skil efekleri ve Karakter şekli berbat. Bunları zaten dillendiriyorum. Oyun herkes/her Klas için adil olmalı.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    konuyu güncel tutalım
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Az oynanan bir karakter güçlü görüldüğü için nerfleniyor ama aynı karakterin baştan beri olan eksikleri kapatılmıyor...

İnadına güncel. Yayında cevap vermezler forumda bir tane cevap gelmez gram sallamamalarına rağmen yine de güncellllllllll

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jesusss42 View Post
    İnadına güncel. Yayında cevap vermezler forumda bir tane cevap gelmez gram sallamamalarına rağmen yine de güncellllllllll
    Her karakterle oynadım ama 65lva kadar dayanabilrim bu kuriana. Karakter çok kısıtlı ve çok yardıma muhtaç. Oynanmıyor.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    Yönetimin bu konuda ki tutumunu merak ediyoruz düzenlemeler , iyileştirmeler gelecek mi ?
    yoksa konuk olarak canlı yayınlarına x firmaların desteklediği oyun oynamayı bilmeyen makrocuları mı çıkartacaklar ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Şimdi Klasları genel anlamda düşünmek gerekiyor. SW ++AC bunlar Extradır bu oyunda.. Bu Artılardan faydalanıyorsun diye bir yaptırım bu oyunda hiçbir zaman olmadı. Knight Online ı biraz anlamaya çalışalım. SW Roguede var ama Rogue SW verecek diye bir mecburiyet yok. Buf Priestte, Partide diye Buf verecek demek yanlış. SW ve BUF PUS da da var. Oyuna Para vermek de Mecburi değil Keyfi dir. Klaslar için de bu böyle.

- Bu kısmı çok iyi anladığınızı düşünürsek; Portu da Sprint Olamaz. Sprint olursa; Rush ve Pull gidebilir.

Şimdi diğer iddialarında ise zaten geçmiş yorumlarım da şikayetlerim mevcut. 42. yorumu ve öncekileri okursan öyle delilsiz düşüncesiz bana suçluymuşum gibi davranma hakkın olmadığını görürsün. Knight Online ı sadece oynadığınız Klass üzerinden düşünmeyin. HP si çok olan hiçbir yaratığı kesemiyor bu doğru ama kendisi de ölmüyor bu da ayrı bir gerçek. Priestte bişey kesemiyor ama o da ölmüyor.
    - Portu/Kurianın Devilinin dayanmadığı bir gerçek ama Bir Warriora veya Mageye; Smac veya Uzak Zehri atınca hayatını da kaydırıyor. Slotlarda ölü bunu bende söyledim. Skil efekleri ve Karakter şekli berbat. Bunları zaten dillendiriyorum. Oyun herkes/her Klas için adil olmalı.
    Sadece ilk kismi okudum geri kalani okumadim bile. Sw den bahsetmissin pus dan bahsetmissin.. ezbere cevaplar... ben ne dedim sen ne yazmissin. Warior ile Kurianin def ve basic paneli ve istenilen tecrube puani ayni almasin ragmen yani sp... neden kurianda sprint yok. Ben sana devilden bahsetmiyorum ki neden heal den bahsediyorsun sw den de bahsetmiyorum neden pustan bahsediyorsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post

Simdi kalanlari okudum da yazmaya dahi useniyorum... canim benim ben pve si kotu demisim sen bana pvp den bahsediyorsun.. hele gelmissin pve de mage ve priest hasari ile ayni yazmissin... ayip ya ayip... hangi eslant farm slotunda afk kurian farm pt gordun mage almasin onlar... veya jr lerde mage mi kurian mi.... hele str priestten hangi job kutu alabilir.... ben Ankara diyorum sen hala timur

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    umarım bu haftada ki güncelleme de kuryan oyuncularının yüzünü güldürürsünüz

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    kırma skilide artık sekmeye başladı abartısız söylüyorum yaklaşık 15 kere skile tıkladım tutmadı