Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 126 of 126
    Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    Konuyu güncel tutmak istiyorum siz portu oynayan arkadaşlarda konuyu güncel tutarsa sevinirim.
    Bir önceki mesajımda Ntt Game yönetiminin görüşlerini beklediğimi yazmıştım ama kimse yazmamış bu bizleri inanın çok üzüyor.
    Bunu söylemek istemiyorum ama Bizler burada müşteri sıfatındayız eğer Firma sahibi MGAME bu karakteri düzenlemek istemiyorsa bu karakteri tamamen kaldırsın bizde ne yapacağımıza bakalım yada bizlerin sorunlarını MGAME firmasına iletirseniz seviniriz. Sonuçta sizlerde birer player siniz biz oyuncuların ne yaşadığını iyi anlarsınız diye ümit ediyoruz.

Saygılar.
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Değişeceğini çok düşünmeyerek senin inancın için destekledim.

Member IfItsNotBoeingIamNotGoing's Avatar
    Nickname
    Alaric
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Ben de bir kurian oyuncusu idim. Karakterler arası denge çok bozuldu. Kabul ediyorum ilk hali ile kurian çok güçlü idi ancak şuanda kurian karakteri defans dışında oynanılabilecek durumda değil. Lütfen bu talepleri dikkate alınız.

Senior Member
    Bence konu başlığı revize edilmeli...
    Portu Kurian sorunlarının kapsamı, okumaya ve yazmaya yetmeyecek kadar cok fazla(bu sebepten yıllardır düzeltilemiyor)Bu nedenle; doğru çalışan,nerf yemeyen, oynamaya değer özeliklerini konuşalım ki kimse sayfalarca konuda gezmek zorunda kalmasın.
    Yetkililerde hiçbir olumsuzluğa çözüm önerisi sunamadığı için, güzel yanlarını kolayca destekliyoruz demiş olurlar...

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Portu Kurian sorunlarının kapsamı, okumaya ve yazmaya yetmeyecek kadar cok fazla(bu sebepten yıllardır düzeltilemiyor)Bu nedenle; doğru çalışan,nerf yemeyen, oynamaya değer özeliklerini konuşalım ki kimse sayfalarca konuda gezmek zorunda kalmasın.
    Yetkililerde hiçbir olumsuzluğa çözüm önerisi sunamadığı için, güzel yanlarını kolayca destekliyoruz demiş olurlar...
    Açılışı ben yapayım
    1)Karakter yürüyebiliyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Bir tane daha benden
    2)Gateden geçebiliyor