Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 126
    Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    1-devil ts zaten damage absorbe ediyor süresi kısaltılırsa itemli kurianlar ölümsüz olur.
    2-gerekli item varsa hpsi de defansı da yeterli oluyor siz hem zehir hem defans istiyorsunuz warrior gibi de oynayabilirsiniz ayrıca asas oynarken mageleri tsli kuriandan daha da kolay kesiyordum.
    3-bozuk parayla yazı tura atınca da üst üste yazı veya tura gelebilir bu şans meselesi.
    4-kurianlar alan zehirleriyle karşı ırkın townuna gidip ırk kaldırıyorlardı sanırım bü yüzden azaltıldı sanırım.
    5-zıplama hakkında bir fikrim yok
    6-çiftleme konusu da adaletsiz bir durumdu hem heal hem pot mana çiftleyince 3-4 karakterle vs atabiliyordu kurianlar

ve bana göre kuriandan önce düzeltilmesi gereken karakterler mage ve battle priesttir.

Bu başlığa ilk yazdığımda kurian oynamıyordum şuan bir adet 83 lvl ortanın bir tık üstü atak kurianım var karşı tarafın priesti olmadığı zaman 2-3 kişiyle çok rahat vs atabiliyorum.Tek priestleri çok rahat kesebiliyorum. Şuan Kurian'ın czde pek bir eksiğini göremedim , bazen priest arkadaş ile beraber pk atıyoruz db yedikten sonra kırıp 2 atamadığım cok az oyuncu var. Sıkıntısı olan tek bir skill var o da zıplama skilli şuana kadar bir işe yaradığını görmedim.

ve yazdıklarıma da hala katılıyorum , pot mana çiftlenmesini , %100 kitleme tutmasını , devil ts cooldown süresinin azaltılmasını isteyen kurian oyuncuları resmen ölümsüz , 8 kişilik bir party ile vs atabilecek potansiyelde karakter istiyorlar resmen.
    Last edited by UNF0RGIVENNN; 07-25-2020 at 08:55 AM.

Junior Member
    En azından teklif edilebilecek bir öneri olduğu için söylüyorum. Şuan yetkililer oyundan gb silmek için uğraşıyorlar. Vede kurian oyuncuları devil ts süresinden şikayetçiler. Peki bu iki problemi birleştirip devil ts bittiğinde belli bir miktar para karşılığı (bence 1m) devil ts basabilir? Bu şekilde hem oyuncunun sıkıntılarından birisi çözülmüş olur hemde gb fiyatının düşmesi engellenmiş olur. Hatta mgame biraz daha kazansın diye bunu pusta satılan bir sc olarak da satılabilir. Yani şöyle anlatayım. 1m vermektense süreyi beklemek isteyen oyuncular yanlışlıkla da olsa basmasını engellemek için baştan pustan scyi alırlar. Daha sonra o scyi bastıklarında 1m karşılığı devil ts basarlar. Herşeye para mı vereceğiz diyen tipler çıkabilir ancak zaten şuan hangi serverde olursan ol her türlü pk atmak için belli bir miktar para veriyorsunuz oyuna. Kurian oynamak istiyorsan devil tsyi bastığında sana verilen 1k hasarın 300 350 sini devil tsye sürekli absorbe etmek istiyorsan devil ts basmak için de bana kalırsa o 1m i verirsin. Kurian zaten belli başlı sıkıntılar harici çok güçlü bir karakter. Karşıyı kırdıktan sonra 8-9k vuran kurianlar var. Devil ts nin engellediği hasarı yememek için adamlar yüksek miktarlara itemler alıyorlar devil ts nin bekleme süresinin kısalması sizce de biraz fazla haksızlık olmaz mı? +1 takı takarak +3 setli adamla kafa kafaya vuruşuyor kurianlar. Devil ts kullanmak için verilen 1m bence +3 takıların yanında hiçbirşey.

Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    kuryan/portu karakterlerinin hp si ve defi oldukça az gördüğüm kadarıyla kuryan oyuncularının hepsinin ortak sıkıntıları var umarım yönetim bu konuda birşeyler yapar
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    nttgame yönetimi yüzümüzü güldürecektir diye umut ediyoruz

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kuruan biraz daha warriorumsu olabilir buda ancak atak 80 skiline hellblade filan gelirse olur

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    zaten zehir oranı ciddi oranda düştü bütün özellikleri kısıtlandı hiç olmazsa defansı warrior kadar olmalı

Member Ah0y's Avatar
    Nickname
    Ah0Y
    Class
    Priest
    Clan
    KilledBy
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Bence kurian karaktere direk oyundan silinmeli ne olduğu belirsiz saçma sapan bir job

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    diez human kralı konuştu
    inadına konu güncel

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    83/2 Reb kurianim var ve yan karakter 80 lvl warriorim var.
    80 lvl warrior ayni itemlerle Kuriandan 740 - strli 815 ap fazla.Defence desen zaten düsük
    Zehir oynamaya calissan artik priest ve asaslar isi ogrenmis hemen cure basiyorlar.warrior ve mage tek bulman imkansiz zaten.
    Atack oynasan skill dolana kadar mangalda et pisirir insan.
    Devil dustugunde hemen öldügünü ve sonra 5 dakika beklemeyi saymiyorum bile...
    Kurianin ap ve def duzeltilirse makul bir karakter olur obur turlu oynamaya degmeyecek karakter oldu.bu yuzden bir suredir pk yapmiyorum...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    kurrianın zehirine birşey yapılacağını sanmam makul duruma çektiler . ama kesinlikle yaratık kesme RUSH / ZIPLAYARAK KİTLEME ayrıca dewil ts sorununa çözüm gelmesi gerek , gm ekibinin kurrian oyuncuların bu sıkıntılı süreçte mgameye isteklerini iletmesi gerek , party halinde geziyor herkez kimse kurriana ihtiyaç duymuyor , sadece defans kırmaya yarıyor zaten onuda günümüz şartlarında halledebiliyor priestler , bence bazı skillerinin tutma olasılığını yukarı çekerlerse enazından bir nebze bunu oynamak isteyen zevk alacaktır . şu haliyle işeyaramaz bir karakter malesef
    [PHP][/PHP]