Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 126
    Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)

Porutu/kurian karakter sorunları

Sayın
    NTT GAME yönetimi,

Bilindiği üzere portu/kurian karakterlerine en son yapılan güncelleme ile neredeyse bütün özellikleri kapatıldı ve karakter iyice oynanmaz hale getirildi kurian oyuncusu olarak belirttiğim sorunların iyileştirilmesinde nasıl bir yol izlenir diye bekliyoruz hepsi olmasa da bir takım düzenlemeler beklemekteyiz. Şimdi diğer jop oynayan arkadaşlar bir dünya eleştiri yapacaklardır burada en büyük zararı gören kurian oyuncularıdır. Asaslar görünmez olup cp ile adam tekliyor ve potları çiftliyor, priestler desen zaten tank karakterler yatmak bilmezler, Warriorlar tor düştü at dest vur yere 4 echo da neredeyse 3 4 parti keser, mageleri zaten konuşmuyorum 2 novada ırk kaldırırlar.
    Giriş bölümünde belirttiğim gibi kapatılan bütün özellikler olmasa da bazı iyileştirmeler beklemekteyiz.
    1. Dewil ts sorunu: Dewil ts basıldığında yenilenmesi 5 dk da bir geliyor normal ts süresi 10 dk sürüyor ama birkaç hasardan sonra dewil ts çok çabuk bozuluyor ve zor anlar yaşıyoruz.
    2. Defans ve Hp oranı az: Def ve Hp oranı çok az olduğu için karakterin dayanma süresi ne yazık ki yok mage bile kuriandan daha çok dayanıyor.3 skilden sonra ts hasar görüp bozuluyor ve anında ölüyoruz
    3. Rush(kitleme) skili: En son güncelleme ile bu skilin %50 çalışıldığı söylendi ama 10 kitlemede 3 tanesi belki tutuyor
    4. 75 ve 80 dewil skilleri: Bu skiller alan zehiridir ve ciddi oranda zehir miktarı düşürüldü full dizili kuryan 75 dewil de 300 , 80 dewilde 250 zehir atıyor ve hiç bir etki göstermiyor.
    5. Master 10 skili: Bu skil normalde zıplayarak yere vurup 5 mt mesafede kim varsa kitliyor ama çalıştığını hiç bir zaman görmedik skili daha çalışır hale getirilmesi lazım
    6. Pre pot sorunu: En son güncellemede pre pot kullanılması kaldırıldı hp ve def oranı az olduğu için pre pot çiftlemesi bu oranı kurtarıyordu. Pot olayını tekrar iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Aklıma gelen sorunlar bunlar diğer porutu/kurian oyuncularının da sorunları var ise konu başlığı altında lütfen paylaşalım.
    Polemik içerikli cevaplar yazmayın konunun güncel kalması lazım.
    Last edited by Mufflers; 06-03-2020 at 06:59 AM.
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Polemik olmasın diyorsun, Her Klası düzgün/doğru yazıp; Mageler 2 Novayla ırk kaldırıyor diyorsun. LER olanLAR tehlikelidir.
    (Asas da Pot Çiftleyemez. Kalktı o olay diye biliyorum)

Bu Devil TS olayını ben çözemedim. 2 tane Troll kestim patladı.
    2 Satiros, 1 DTS kestim yine patladı.
    - PK da durum nedir acaba veya Neye göre patlıyor çözebilmiş değilim. Aldığı hasardan kaynaklı durum var ama Skill Animasyonları çok kötü; Bir Spike giibi, Helis gibi değil. Keşke Uruk Tron TS si ile Kurian/Portu yapsalarmış vaya Barbar Warriorla.

- HP si çok da az değil. Restoresi ve Heal skillerini katarsak ve bunların kiminin 3 farklı boyutunu da sayarsak gayet iyi. Defansı düşük, Koşarak vurmak gerekiyor ZR olayı çok zor. Bir yandanda iyi Moouse bırakmıyorsun.
    - Zehir konusunda tüm skilleri başarılı bir şekilde atarsa Rakip Pot basarak imkanı yok kurtaramaz. Ölür
    - Portu slotta olmasada, PK da tek atımlık bomba gibi. Az çok sevmeye başladım Lakin; Skilleri berbat, çok renkli, Şekilleri bir acayip Risk altında şu nerdeydi, bu nerdeydi F1 F2 F3 bir türlü aradığını bulamıyorsun. Yanında Rogue ile gezersen süper char.

+ Eksiği, Provikesi yok veya Kışkırtması olmalı. Uzak Zehrinin 33 Mage gibi alanı olsa çok iyi olur. Kışkırtmada iyi olur. Birşey basacak ve yaratıklar saldırıya geçecek, Priest Uyutmanın tam tersi..
    Last edited by LastDitchStand; 06-03-2020 at 08:09 AM.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    PvE si ölü char yapmışlar. Yaklaşık 2 aydır paramunda sürünüyorum 82 olmak üzereyim. Titana vs girmesi çok zor.
    Aynı itemlere sahip warrior karakterin vurduğunun yarısı kadar vuruyor. Yeni sunucularda full str (parantez içi 250) itemlerle paramuna 5k damage atıyor. Berserk yeteneği ilaç gibi fakat cooldown süresi çok uzun.
    Bir de reb5 reb10 kasıyorlar allah sabır versin o insanlara.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Polemik olmasın diyorsun, Her Klası düzgün/doğru yazıp; Mageler 2 Novayla ırk kaldırıyor diyorsun. LER olanLAR tehlikelidir.

- PK da durum nedir acaba veya Neye göre patlıyor çözebilmiş değilim. Aldığı hasardan kaynaklı durum var ama Skill Animasyonları çok kötü; Bir Spike giibi, Helis gibi değil. Keşke Uruk Tron TS si ile Kurian/Portu yapsalarmış vaya Barbar Warriorla.

- HP si çok da az değil. Restoresi ve Heal skillerini katarsak ve bunların kiminin 3 farklı boyutunu da sayarsak gayet iyi. Defansı düşük, Koşarak vurmak gerekiyor ZR olayı çok zor. Bir yandanda iyi Moouse bırakmıyorsun.
    - Zehir konusunda tüm skilleri başarılı bir şekilde atarsa Rakip Pot basarak imkanı yok kurtaramaz. Ölür
    - Portu slotta olmasada, PK da tek atımlık bomba gibi. Az çok sevmeye başladım Lakin; Skilleri berbat, çok renkli, Şekilleri bir acayip Risk altında şu nerdeydi, bu nerdeydi F1 F2 F3 bir türlü aradığını bulamıyorsun. Yanında Rogue ile gezersen süper char.

+ Eksiği, Provikesi yok veya Kışkırtması olmalı. Uzak Zehrinin 33 Mage gibi alanı olsa çok iyi olur. Kışkırtmada iyi olur. Birşey basacak ve yaratıklar saldırıya geçecek, Priest Uyutmanın tam tersi..
    kuryanı yeni oynadığın belli oluyor pk ya çıktığın zaman ne demek istediğimi anlarsın ben 2 senedir aralıksız pk atıyorum

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    kaç kişi kurrian oynamak istiyor ? parmakla sayılacak şekilde . Neden ? çünki karakterle herhangi bos veya exsp kasamıyorsun sebeb yaratığa damage atmıyor hiç bir skili .

1- 83 MASTER SKİL VARMI BEN GÖREMEDİM
    2- YARATIK BOSLARA DAMAGE ATMAMASI
    3- RUSH SKİLİ TUTMUYOR GM EKİBİ GRİP DENEME YAPMALI ACİL . (TUTMUYOR)
    4- HALA WARRIOR SLAHLARINA MUHTAÇ KENDİNE ÖZEL SİLAH ÇEŞİTLİLİĞİ YOK
    5- DEVİL TS SORUNU COLDOWN SÜRESİNİ YA KISALTIN YADA DÜZELTİN IŞINLANDIĞINDA SLİNİYOR OTURUP BEKLİYORSUN (10DK)
    6- PULL SKİL SORUNU FAİL ORANI OKADAR ÇOKKİ HAYAL KIRIKLILIĞI ÜSTÜNDE SKİLİN SEKER %90 SEKER İBARESİ KOYUN YAZIK.
    7- KARAKTER KALKAN TAKAMIYACAKSA WARRIORDA TAKMAMALI ASASTA ( PRİESTE ÖZGÜ DURUM )
    8- MASTER THUNDER KİTLEME SKİLİ HİÇ DENEDİNİZMİ KESİNLİKLE KİTLEMİYOR GM EKİBİ .

NOT: Benim fikrim zehiriyle oynandı sebebi oyuncular isyan etti çünki bunu kabulenemediler . aynı oyuncular warrıorların mage gibi yere vurarak sayfa atmalarına kıs kıs gülüyor yazık . mage ve warrıor oyununa döndük yere vur makro ile kalkan tak descent ol kaç. yere vur sayfa at ? burda kurrıan oynamaya çalışan oyunculara ALLAHTAN sabır diliyorum . belki bir gün NTT game gerçekten el atar bu karaktere , hiç bir karakterde bukadar sorun yok çünki.
    [PHP][/PHP]

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post

katılmıyorum . karakter genel olarak okadar çok oynandıki cz de ne bir ekiple oynayabiliyorsun nede solo siz eski kurrian videolarınımı izliyorsunuz . asas diyorsun asasın ne hale geldiğini biliyormusun ? asaslar kendini kurtarsın her yer warrıor dolu mage dolu . Warrıorun skiliyle oynansın ortalık ayağa kalkar . iş kurriana gelince asasa gelince durum farklı . ben tarafsız olmaya çalışıyorum warrıor oyuncularına saygım var fakat onlar gayet mutlular çünkü üstünlüğü aşırı şekilde ele geçirdiler . kurrıan skilleri öncelikli olarak düzeltilmelidir . bunu yayıncı firmanın el atması gerek .
    [PHP][/PHP]

Junior Member
    arkadaşlar kurian hakkında bilmediğiniz çok şey var. kurianın devili sizin hpniz ile doğru orantıdadır.

2k canla devil açarsanız deviliniz hemen patlar. devil 45di sanırım bu oranı yükseltiyordu 2k devil canı yerine 3k 3.5k yapıyordu.

yani devili açmadan önce und set giymek zorundasınız. sc basılı dahi olsa max hp ile devil açarsanız deviliniz hemen patlamaz. 14k can ile açtığım devil ile czde devil süresi bittikten sonra patlıyor. 14 x 2.5 olması lazım skill detaylaırnı okuyarak oranları toplayabilirsiniz. defansta ayrı full atackta ayrı zehir kurianda farklı oranlar vardır. iyi oyunlar.

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BerkaNN54_ View Post
    arkadaşlar kurian hakkında bilmediğiniz çok şey var. kurianın devili sizin hpniz ile doğru orantıdadır.

2k canla devil açarsanız deviliniz hemen patlar. devil 45di sanırım bu oranı yükseltiyordu 2k devil canı yerine 3k 3.5k yapıyordu.

yani devili açmadan önce und set giymek zorundasınız. sc basılı dahi olsa max hp ile devil açarsanız deviliniz hemen patlamaz. 14k can ile açtığım devil ile czde devil süresi bittikten sonra patlıyor. 14 x 2.5 olması lazım skill detaylaırnı okuyarak oranları toplayabilirsiniz. defansta ayrı full atackta ayrı zehir kurianda farklı oranlar vardır. iyi oyunlar.
    yani czde kapışmanın ortasında und set giymekten bahsediyoruz sanırım ? kaçtane karakterde böyle bir aciz durum var . yan karakterim kurrian kısaca açıklıyım bu karakter sanırım yannışlıkla oyuna entegre edildi . öyle birşey çıktıki piyasaya hiç kimse kabullenemedi . bukadar bug skil hatası varken . ama şu şöyle bu böyle demek bile traji komik durum bence . sezarın hakkını sezara vereceksin derim
    [PHP][/PHP]

Junior Member
    Korekoda bir kaç videoda görmüştüm.70 çekme skili korekoda kesin % 100 çalışıyor.No failed olarak tasarlanmış orada ama burada neden kısıtlanmış anlayamıyorum.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    kaç kişi kurrian oynamak istiyor ? parmakla sayılacak şekilde . Neden ? çünki karakterle herhangi bos veya exsp kasamıyorsun sebeb yaratığa damage atmıyor hiç bir skili .

1- 83 MASTER SKİL VARMI BEN GÖREMEDİM
    2- YARATIK BOSLARA DAMAGE ATMAMASI
    3- RUSH SKİLİ TUTMUYOR GM EKİBİ GRİP DENEME YAPMALI ACİL . (TUTMUYOR)
    4- HALA WARRIOR SLAHLARINA MUHTAÇ KENDİNE ÖZEL SİLAH ÇEŞİTLİLİĞİ YOK
    5- DEVİL TS SORUNU COLDOWN SÜRESİNİ YA KISALTIN YADA DÜZELTİN IŞINLANDIĞINDA SLİNİYOR OTURUP BEKLİYORSUN (10DK)
    6- PULL SKİL SORUNU FAİL ORANI OKADAR ÇOKKİ HAYAL KIRIKLILIĞI ÜSTÜNDE SKİLİN SEKER %90 SEKER İBARESİ KOYUN YAZIK.
    7- KARAKTER KALKAN TAKAMIYACAKSA WARRIORDA TAKMAMALI ASASTA ( PRİESTE ÖZGÜ DURUM )
    8- MASTER THUNDER KİTLEME SKİLİ HİÇ DENEDİNİZMİ KESİNLİKLE KİTLEMİYOR GM EKİBİ .

NOT: Benim fikrim zehiriyle oynandı sebebi oyuncular isyan etti çünki bunu kabulenemediler . aynı oyuncular warrıorların mage gibi yere vurarak sayfa atmalarına kıs kıs gülüyor yazık . mage ve warrıor oyununa döndük yere vur makro ile kalkan tak descent ol kaç. yere vur sayfa at ? burda kurrıan oynamaya çalışan oyunculara ALLAHTAN sabır diliyorum . belki bir gün NTT game gerçekten el atar bu karaktere , hiç bir karakterde bukadar sorun yok çünki.
    bizim halimizden anlıyan biri çıktı klavyene sağlık dostum bizleri gerçekten tarif ettin
    inşallah nttgame yönetimi bu duruma el atar