Results 1 to 8 of 8

Exclamation Yeni serverlara kayit yaptirip giremeyenler

Merhabalar yeni serverlara giriş için kayıt yaptırdım fakat giremiyorum kayıt yapılmamış görünüyor serverda karakter seçmediğimden olabilir lütfen daha yeni gold premium aldım ilgilenirseniz çok sevinirim.

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Aşağıdaki videoda geçen tüm adımları tamamladınız mı ? Tamamladıysanız sirius dışındaki vega ve altara girebilirsiniz.

Evet tamamladım yalnız gold premiumla gelecek olan trina vb ödüllerin siriusa gelmesini istiyorum o yüzden siz yardımcı olabilir misiniz giriş işlemi için sirius a

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by paz_JtHXyLWp View Post
    Evet tamamladım yalnız gold premiumla gelecek olan trina vb ödüllerin siriusa gelmesini istiyorum o yüzden siz yardımcı olabilir misiniz giriş işlemi için sirius a
    14 Nisan'dan sonra oluşturulan hesapların sirius'a girmesi mümkün olmadığı için trinayı diğer sunucularda alabilirsiniz sirius'da almanız mümkün değildir.

şuan hiçbir şekilde siriusa giriş yapamayacakmıyız ya da altar vega girdikten sonra siriusa girebilirmiyiz ?

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    şuan hiçbir şekilde siriusa giriş yapamayacakmıyız ya da altar vega girdikten sonra siriusa girebilirmiyiz ?
    Sirius'a girişlerin tekrar açılmasını beklemeniz gerekiyor şu an için herhangi bir tarih yok sirius için.

Peki şuan bu karakterde bulunan mevcut premiumu mu diğer bir karakterim var aktarabiliyor muyuz yani bunun bir çözümü olmalı yoksa çöp olacak premium benim bütün arkadaşlar siriusda altar vega geçmem hiçbir şeye yaramayacak

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Peki şuan bu karakterde bulunan mevcut premiumu mu diğer bir karakterim var aktarabiliyor muyuz yani bunun bir çözümü olmalı yoksa çöp olacak premium benim bütün arkadaşlar siriusda altar vega geçmem hiçbir şeye yaramayacak
    Maalesef, Premium aktarma gibi bir durum söz konusu değildir.