Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Oyun ici kontrol edilecektir..

Yahu su mesajı yazıyorsunuz insanlarin cheat reportsa olan guveninide kaybediyor... İslem sirasina alıp gmi gondermek bu kadar zor mu ? En az 3 gundur hic kapatmadan çayır cayir z acan arkadaşın videosunu aliyorum. Gelen cevap oyun ici kontrol edilecektir. Ben eminim edilmiycek.. edilse o adamların ban yemesi lazim halen ayni sekilde devam ediyorlar. İnsanlari zorla ilegal bir şeyler kullanmaya teşvik ediyorsunuz.. bizde mi acalim kardeşim z macro

Banned
    %100 kanıt olmazsa inceleme yapılacaktır diyorlar.

%100 kanıt imkansız belki adam zevkine saatlerce genie açıp elle r skill vuruyordu dimi. Pm atınca cevap vermiyor trade kapalı tepki yok .

Sonrada çıkıp 3k post var cr işleyişini öğrenememişsin diyorlar. İyi biliyorum ama geçmişte aynı videolara direk makrodan ceza veriliyordu sonra afk olmadığını kanıtla trade ile falan geldi şimdi onu yapsanda inceleme yapılacaktır deniyor. Adamı reportladım haftalar geçti hala slotta hapse girdi mi hala incelendimi bilmiyorum. Malesef bir kaç defa reportlamak zorunda bıraktı sistem bana sonucu paylaşmadığı için.

Artık otomatik cevap mı veriliyor inancım kalmadı oyun içi incelendiklerine.

Oyuncularda yetkililerde uğraşıp duruyor biri report edecem diye diğeri inceleyeceğim diye. Genie aktif edildiğinde oyuna müdahale edilmeyecek ufacık bir güncelleme neden getirilmiyor?
    Last edited by IRsc; 06-03-2020 at 05:54 AM.

biz oyuncu olarak zorunda olmadığımız şeyi yapıyoruz,video çekip hilecilerin banlanması için videoyu yüklüyoruz,konu açıyoruz,kanıt olsun diye screenshot alıyoruz vs. bize sadece incelenecektir yazmaları hiç hoş değil.Ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar,incelenecektir mesajından sonra o konuyu beklemeye alsınlar,incelendikten sonra da sonucu bize yazsınlar ben de emeğimin boşa çıkmadığını bileyim. Bu kadar zor birşey değil,binbir tane çözüm üretilebilir bu konuyla ilgili

Junior Member
    townda oto ts basan adam ve yine townda sürekli zz yapan bir mage çekip gönderdim. İnceleyeceklermiş gbtsine falan bakacaklar herhalde

Senior Member
    Sırf cheat reportsdaki yoğunluğu azaltmak için yapılan hareket olduğuna inanıyorum.. Yapmayın o zaman bizden videoda istemeyin kardeşim..

Senior Member
    2 FARKLI GÜNDEKİ dönen videoları mevcut arkadaşların gelen mükemmel cevap şaka gibi.. incelenecektir evet arkadaşlar 24 saat adam dönüyor.. eliyle yapıyor kesinlikle..

3 aylık serüvenim heralde bu tarz macro ve koxp kullanan kişiler yüzünden son bulacak. Ben bu oyunu vakit geçirmek adına oynamak istiyorum .
    Lakin Chaos koxperlerden geçilmiyor. Serverlerin bazıları seri seri level kasan koxperler kaynıyor. Draki desen zaten apayrı komedi .

Ben bu oyunu keyif almak için oynamak istiyorum fakat sizin isteğiniz oyuncular oyunu bıraksın makro ve koxperler takılsın ise yakında biz 4 arkadaş oyunu bırakacagız. Artık bu konuda somut adımlar atarsınız

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    %100 kanıt olmazsa inceleme yapılmayacaktır diyorlar.

%100 kanıt imkansız belki adam zevkine saatlerce genie açıp elle r skill vuruyordu dimi. Pm atınca cevap vermiyor trade kapalı tepki yok .

Sonrada çıkıp 3k post var cr işleyişini öğrenememişsin diyorlar. İyi biliyorum ama geçmişte aynı videolara direk makrodan ceza veriliyordu sonra afk olmadığını kanıtla trade ile falan geldi şimdi onu yapsanda inceleme yapılacaktır deniyor. Adamı reportladım haftalar geçti hala slotta hapse girdi mi hala incelendimi bilmiyorum. Malesef bir kaç defa reportlamak zorunda bıraktı sistem bana sonucu paylaşmadığı için.

Artık otomatik cevap mı veriliyor inancım kalmadı oyun içi incelendiklerine.

Oyuncularda yetkililerde uğraşıp duruyor biri report edecem diye diğeri inceleyeceğim diye. Genie aktif edildiğinde oyuna müdahale edilmeyecek ufacık bir güncelleme neden getirilmiyor?
    Gerçekten sen rapor yapma, daha okuduğunu anlamıyorsun. %100 kanıt olmayan cr raporları Gm'ler tarafından oyun içinde kontrol edilir diye dün yazmıştım. Bu kadar basit bir şeyi anlayamayan, bu kadar basit bir cümleyi çözemeyen birisinin rapor yapması, bundan bir sonuç beklemesi zaten mümkün değil. Gerçekten inanılır gibi değil.

Konuya gelirsek de, az önce yazdığım gibi %100 kanıtlanmamış raporlar oyun içinde Gm'ler tarafından kontrol ediliyor. Makro kullanıyorlarsa ceza alıyorlar, kullanmıyorlarsa almıyorlar.

Ayrıca verilen cezaların ne olduğunu imzamda bulunan ban politikası sekmesinden okuyabilirsiniz.

Dün verdiğim cevap aşağıdadır.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yaklaşık 3k postun var hala Cr'deki işleyişi öğrenemişsin. Öncelikle raporlar silinmiyor, sonuçlanan konular her gün saat 23 ila 00 saatleri arasında arşive taşınıyor. Makro raporlarınız %100 kanıt içermiyorsa kullanıcılar Gm tarafından oyun içi kontrol edilir. Makro kullanıyorsa ceza alır, kullanmıyorsa ceza almaz.
    Last edited by ScORp_LiON; 06-02-2020 at 10:54 PM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Gerçekten sen rapor yapma, daha okuduğunu anlamıyorsun. %100 kanıt olmayan cr raporları Gm'ler tarafından oyun içinde kontrol edilir diye dün yazmıştım. Bu kadar basit bir şeyi anlayamayan, bu kadar basit bir cümleyi çözemeyen birisinin rapor yapması, bundan bir sonuç beklemesi zaten mümkün değil. Gerçekten inanılır gibi değil.

Konuya gelirsek de, az önce yazdığım gibi %100 kanıtlanmamış raporlar oyun içinde Gm'ler tarafından kontrol ediliyor. Makro kullanıyorlarsa ceza alıyorlar, kullanmıyorlarsa almıyorlar.

Ayrıca verilen cezaların ne olduğunu imzamda bulunan ban politikası sekmesinden okuyabilirsiniz.

Dün verdiğim cevap aşağıdadır.

Bu durumdan oyuncular o kadar çok sinirleniyorki doğru yazdığını bile değiştirebiliyor. Devamında anlatırken inceleme yapılacaktır yazıyorum. Keşke hatalı yazıya değilde yaşanan soruna bir cevap verseydiniz.

%100 kanıt imkansız diyorum sonuç olarak genie açıp elle atak yapma imkanı var değil mi ? Zevkine genie açıyor olabilirler ?Buda artık makro konularına oyun içi inceleme yapılmadan ceza verilmeyecek demek mi oluyor?

Bizim için sorun buda değil inceleme yapın fakat sonuç paylaşılmıyor.Bir çok reportta yetkili tarafından verilen incelenecektir yanıtından sonra konu kitleniyor gün içerisinde konu siliniyor. Konu kitlendiği için inceleme sonucu göemiyoruz. Bu durumdan report silinince kişileri aynı slotta görünce tekrar reportlamak zorunda kalıyoruz. Belki bi ihtimal bir makro değil diyelim o zamanda sonucu göremediğimiz için defalarca kişiyi report ediyoruz hem biz uğraşıyorsuz hem siz. Bu durum insanı çileden çıkartıyor.

Ben sonucu göremiyorsam otomatik cevap veriliyor bilemem.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Macro adam oyun içi kontrol edilmeden banlanmıyor.. Kaldıki server başından beri macro kullanip banlanmayan adamlar biliyorum Adam offline olacağı zaman açmıyor online olduğu zaman spotuna ks ye geldiklerinde felan acıyorlar Sonra afk iken kapatıyorlar.. Bir ara boşlukta yedi yedi yoksa zor