Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Hakliyken haksiz sakilde itam edilmek !!!!

Selamun aleykum butun knıght onlıne userlerıne seslenıyorum benı duyun ve anlayın.
    1 ay dir charım ban yedı .Sebep TPT IP MATACH o da neymıs yenı ogrendım (ıp ban)
    pekı sızın karakterınız anlık ıp uyumusu halınde haksız yere banlanılıyormu ve sorgusuz sualsız direkt ban.
    Bu olay kabul edılecek ve sındırılecek bır sey degıl sonuc ta emek var o karakterde kımse bunun aksını soyleyemez .
    Ve bu oyun 18 yılla askın bır server pekı ılegal char vs banlanılıyorsa .Hıc bır sekılde ılegal'le bulasılmıs bır karakter yoksa neden gunah kecısı olunuyor .Hayır kesınlıkle hayır kabul edılemez bır ban polıtıkanız var.Knıght onlıne mgame nntgame hak ve hukuk adaletsızlıgı yapmayın yetkılere seslenıyorum burdan .Ben bunu dıle getırdı Tıcteklerda ve hesebıma cevap verılmeden bloce ettıler.
    yenı hesap actım aynı sekılde onu da bloce ettıler.forumda da hakkımı aradım paylastıgım konuyu bloce ettıler.resmı knıght onlıne dıscordunda paylastım ordan da banladılar.neden kardesım neden derdımızı kıme anlatacaz.avrupa ınsan haklarına mı gıdelım.sizden ricam karakterım hasasıyetle ıncelenmesını ıstıyorum.saygılarım NTTGAME...

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Lütfen bilet gönderiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Tarafınıza daha önce yanıt verilmiştir. Önceki konunuzdan alıntı yapıyorum. Spam konular açmamaya özen gösterelim.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Gerekli bilgiler verilmiş olup foruma konu açılması hesabın incelenmesini sağlamayacaktır. Hesap problemlerini müşteri hizmetleri çözümlenmektedir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Otomatik mesaj gönderilmemektedir. Açılmayacaklar hesaplara açılmayacağını belirten kalıp bir mesaj gönderilir ve biletinizin içeriğinde neden banlandığınız yazar. Der ki,

Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza erişim yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların kullanıma kapatılacağı açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ne yazık ki bu konuda size daha fazla yardımcı olamıyor ve hesabınızı yeniden kullanıma açamıyoruz.
    İyi forumlar.