Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Eğer benim gibi OTP sorunu yaşayan varsa diye bu çözümü sunuyorum.

Bilgisayarıma format atıp,yeni aldığım SSD'ye oyunu kurdum.
    Haliyle yeni bir id ve yeni bir auth code girip tekrar otp kurulumu yapmam gerekti.
    Her türlü saat senkronizasyonu ve güncelleme yapmama rağmen,otpyi bir türlü çalıştıramadı.

[CE1001] Abnorma erorr occuped diye bir hata veriyordu sürekli.

Defalarca npoint yedim,internet saatimi,time sync ,ics sitesi derken saatlerce uğraştım.

Problem ise pcyi yeni kurunca DNS ayarlarını değiştirmememden kaynaklanıyormuş.
    Güncel bir DNS adresini ağ bağdaştırıcısına girince,şifrem anında geldi.Otpm de çalıştı.

Moderatör arkadaşlar ics/otp konu başlıklarının altına bunu girerlerse,birçok arkadaşımız da bu sorunla karşılaştığında hem zaman hem de npoint kaybı yaşamayacaklardır.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

CE1001 çözüm önerilerinden biri de DNS değişikliği yapılmasıdır. Forumda'da buna benzer konular mevcuttur. Neyse problemi çözmenize sevindim.

Fazladan giden Npointler varsa ICS/OTP kategorisine bilet gönderiniz, durumu anlatınız. Hesabınız incelendikten sonra müşteri hizmetleri gerekli yanıtı verecektir.

Başkan rica ediyorum biri baksın. Altar Vega sunucuları için gerekli olan ek kayıtı yapamıyorum. Numara girilen bölüme gelince numarayı yazıyorum ''Data not found.'' diyor. Bi bakın şu işe halledin.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by xby_gUnClGYB View Post
    Başkan rica ediyorum biri baksın. Altar Vega sunucuları için gerekli olan ek kayıtı yapamıyorum. Numara girilen bölüme gelince numarayı yazıyorum ''Data not found.'' diyor. Bi bakın şu işe halledin.
    Selam,

Durumun incelenmesi adına destek ekibine bilet göndermen gerekiyor.