Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member

Böyle birşey mümkün olabilir mi?

Dediğim şey kimilerine göre çok absürd gelicek ya da dalga konusu yapıcak ama, burada yazılan herşey mantıklı değil sonuçta. Neyse soruma geleyim, premium çektiğimiz zaman biliyorsunuz 30 gün=720 saat yüklenmekte, fakat çalışan adamlarız çoğu kişide böyle bu 30 günün totalde sadece 10 gününü ya kullanıyoruz ya da kullanmıyoruz,ya saatlik bazda premium yüklensin pusa örnek veriyorum 20 saat pre=350 Cash falan gibi, ya da oyuna giriş yaptığımız andan itibaren saat işlemeye başlasın, seçenek olsun yani,örnek veriyorum ben oyuna girdiğim anda saat işlemeli premium alıcam o premium normalinden 1000 Cash fazla olsun hediyeleri de vermesin falan fişman gibi, bilmiyorum sizin fikirleriniz ne olur ya da herhangi bir gm arkadaş gelip durumu nasıl değerlendirir, cümleten iyi farmlar

Junior Member
    çok haklısın

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Daha önce buna benzer istekler olmuştu fakat bir gelişme oldu mu tam olarak bilmiyorum. Dediğiniz gibi, saatlik ve yalnızca oyunda olduğumuz sürece işleyen bir Premium eklenebilirse çok güzel olurdu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Daha önce buna benzer istekler olmuştu fakat bir gelişme oldu mu tam olarak bilmiyorum. Dediğiniz gibi, saatlik ve yalnızca oyunda olduğumuz sürece işleyen bir Premium eklenebilirse çok güzel olurdu.
    Ne ilginçtir ki buna ilk itirazlar oyunun sahiplerinden önce oyunculardan geldi. Onların oyuncu olduğunu da düşünmüyorum gerçi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Ne ilginçtir ki buna ilk itirazlar oyunun sahiplerinden önce oyunculardan geldi. Onların oyuncu olduğunu da düşünmüyorum gerçi.
    İtiraz gelmesi çok saçma değil mi? Çünkü seçenek olsun diyorum, konuyu açmak gerekirse DC premium üzerinden yürüyelim yanılmıyorsam 2159 cashti, o itiraz eden arkadaş alsın bu presini hediyeleri de alsın, bende saatlik olan DC Pre den almak istiyorum o da olsun 3159 Cash hediye de vermesin, hem böylelikle trinalar falanda değerli olur pazarda.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Oyun içinde kullanabildiğin süre boyunca süresi giden premium biz gormeyizde torunlar belki görür

Senior Member
    oyuna girdiğin kadar pre gitse adamlar aç kalır

Senior Member
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    oyuna girdiğin kadar pre gitse adamlar aç kalır
    Ben sadece böyle olsun demedim ki dikkatli oku seçenek sunulsun ben oyuna girdigim kadar pre almak istiyorum ama hem fazla Cash olsun hemde hediye vermesin anlatabiliyor muyum?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Ben sadece böyle olsun demedim ki dikkatli oku seçenek sunulsun ben oyuna girdigim kadar pre almak istiyorum ama hem fazla Cash olsun hemde hediye vermesin anlatabiliyor muyum?
    Millet anladı da sen söylenenleri anlamamak için ısrar ediyorsun bence Hocam hadi bak dediğin gibi 720 saatlik premium aldın diyelim 3150 cash değil 5000 cash oldu diyelim. Bu senin dediğini millet şu şekilde kullanacak; alacak bir kere 720 saatlik bronze premiumu sadece ft jr saati 1 saat oyunda kalıp 2 yıl boyunca başka premium almayacak. Hadi şimdi söyle oyun ne kazanacak ? İnatla anlamayı reddediyorsun ve diyorsun ki pahalıya satıldığı için bi farkı olmayacak...

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Örnek vermek gerekirse, premium tek tip olsa ve tek özelliği oyuna giriş önceliği olsa. Diğer özellikler için oyuncular pus üzerinden ihtiyacı olan bonusları(Exp, drop ve noah bonus ve içerikleri ayrıca diğer özelliklerle beraber düzenlenecek) scroll şeklinde satın alsa daha güzel olur. Scroll lar tıpkı buf ac sc gibi 30dk yerine 60dk süreli olsa daha kullanışlı olur ve bu durumdan hem yayıncı olan NTTGame hem de oyuncular karlı çıkar diye düşünüyorum.