Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    16 Disc Pre 16 Auto Loot Alınmış muhtemel vip key ler genie hammer magic bag ler Hergün En az 16x Genie ufff mikkemmmel para . Ben olsam elleşmek yerine düzenli şekilde devam etsin motivasyonunu kaybetmesin diye ufak çaplı hediyeler verirdim. Cashler hangi siteden alıyorsa sponsor olurlar bu arkadaşa

Senior Member FFferik16's Avatar
    Hemen yine sadece legal oyuncuyu sıkıntıya sokacak, bunları engellemeyecek bir çözüm getirilsin

Senior Member
    sen bir satıcı olsan senden adam sürekli bişeyler alsa adama alma dermisin aynı hikaye ntt rn iyisini yapıyor ben olsam bende böyyle yaparım

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    IP sınırlaması getirilmezse çok oyuncu bırakacak.
    Ama oyuncular bırakınca akılları başlarına gelir anca!
    Ip sınırı genelde çözüm olmaz bir ip ile 3 hesap açılabilir gibi bir limit olduğunu düşünelim 10 tane hat alacak insanlar tanıyorum
    Zaten oyunun yediği internet oldukça düşük
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    İp kısıtı koyulsa 16 slota 16 internet alırlar.

bir şekilde bu soruna bir çözüm bulunmalı. burada biz çözüm üretemeyiz. Yetkili birisinin de bu konuya en azından cevap vermesi lazım.Bu konunun farkında olduklarından,çözüm için uğraştıklarından bahsetmeleri lazım.

O adamın adı Süleyman yaklaşık 5 gün ksleştiğimi biliyorum onunla ama etimiz ne budumuz ne adam koyucağını koymuş cebine 80 lvl char alıyor kafasına göre.İnternet cafesi varmış,manticore farmından 2 daire satın almış,sağlam pclere sahipmiş.Ks ye gidince makrosunu açar hiç korkmadan sonra slottan gönderince geniesine döner.Bu adama artık nttgame bile önlem alamaz emin olun.İp sınırlaması getirse gider onlarca hat satın alır.Şuan vegada v1 c1 c2 slotlarında da charları var yanı adamın günlük getirisi en ölüsü 800 TL abartmıyorum siz hesabını yapın 24 saat farmda ve saatlik 5m kasıyor char başı. Siriusda 10 tane camp var altarda human ve karus slotlarıda onda 16 camp oyle 26,2 adette vegada charı var etti mi 28 char.28*5=140m saatlik kazancı var 24 saatti de siz çarpın site parasına çeviirin.Maalesef durum bu.

Junior Member
    Genie ile kesiyorsa hersey legal bir sekilde bisey diyemeyiz ama slota disli rakip yani saglam itemli char gidip ks lesince o adam makro aciyor ve makro avantaj saglayarak seni egale ediyorsa niye hic bir yetkili bu adama ceza vermiyor banlamiyorlar lutfen artik duysun biri bizi bu adama neden ayricalik taniniyor arkadasim makro aciyorsa nasil kanitlicaz bunu

Öyle bir şey yapabiliyorsa gerçekten helal olsun, hakediyor.

ya nesini hakediyor bu bir oyun arkadaşlar,bu oyundan kazanç elde edebilirsiniz,4 bilgisayarla bağlansa anlarım,4 bilgisayar yanda pazar yapsa yine anlarım. ama tüm serverdaki 16 slotu bu adamın işgal etmesi bu kesinlikle yanlış birşey. oyunun oynanabilirliği açısından çok kötü.