Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Exclamation MANA ve HP POT'un Pustan Kaldırılması

Sevgili yöneticiler.

Bugün bir daha gördük ki oyunda yaptığınız yenilikler düşünmeden birden alınan kararlar. Belliki departmanınızda kibirli bir yöneticiniz var kimseyi dinlemeden benim dediğim yapılacak diyerek PUS tan Mana ve HP potu kaldırtmış.

1- Hapise düşen charlar üzerinde mana pot olmadan hapisten nasıl çıkacak acaba ?
    Diyeceksiniz ki Pus'tan Maestro pot satın alın. Evet alalım ama ya üzerimizde coins yoksa ?

2- Yeni char kasmak isteyen kişiler üzerinde 10k coins varken maradona koyduğunuz potcudan nasıl 5000 lik pot satın alacak ?

Dolaylı yoldan insanları 3 üncü şahıslara para kazandırmaya yönlendiriyorsunuz siteler para kazanacağına Pusa potları geri getirin NTT game kazansın. Bu kararı alan o kibirli orta düzey yöneticiyi de kulaklarından şöyle bir okşayın.

Pus'a 5000 lik potların en kısa sürede tekrar konulması dileğiyle....
    Last edited by GamesDepot; 06-02-2020 at 06:37 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Premium potlar yapımcı firma tarafından kaldırılmıştır. Neden kaldırıldığı veya oyuna tekrar eklenip eklenmeyeceği bilinmemektedir.

1- Disiplin Zindanı bölgesinde, üzerinizde yeterli miktarda mana potu yok ise, oturarak mana yenilemesi yapabilir ve görevi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.
    2- Oyuna yeni başlayan oyuncular için birçok görev mevcut ve bu görevlerin birçoğu HP/MP pot vermekte, verilen bu potlar kullanılabilir.

İyi forumlar.

Junior Member
    Gercekten soylediklerine katiliyorum.Gold bar alim satimi oyun kurallarina aykiri diyorlar n point ile alabilecegin potu kaldirip coinsle alabilecegin pot ekliyorlar ve ucreti gercekten cok pahali .Ben titanda reb10 kasiyorum warrior oynuyorum gunluk minimum 6-7k pot harciyorum benim npcden oyun kurallarini ihlal etmeden nasil mana potu almami bekliyorlar anlamis degilim.Insan dusunmeden edemiyor araci sitelerle anlastilar mi komisyon mu aliyorlar yoksa sadece araci sitelerin isine gelen bir seyi oyuna getirsinler ???

Senior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Merhaba,

Premium potlar yapımcı firma tarafından kaldırılmıştır. Neden kaldırıldığı veya oyuna tekrar eklenip eklenmeyeceği bilinmemektedir.

1- Disiplin Zindanı bölgesinde, üzerinizde yeterli miktarda mana potu yok ise, oturarak mana yenilemesi yapabilir ve görevi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.
    2- Oyuna yeni başlayan oyuncular için birçok görev mevcut ve bu görevlerin birçoğu HP/MP pot vermekte, verilen bu potlar kullanılabilir.

İyi forumlar.

Sana 2. madde ile ilgili tek birşey söyleyecem. Görevden verilen potlarla en fazla 63-64 levele kadar kasabilirsin o da görevlerle. Sonrası için fikirlerini bekliyorum

Pot güncellemesi benim umrumda değil. War pre ile npc den ucuza alıyorum Titan'da kastığım için parası fazla fazla çıkıyor ama düşük level oyuncu için pot parası kasmak imkansız.

Premium potların kesinlikle geri gelmesi gerekiyor.

Junior Member
    kesinlikle geri gelmeli

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Merhaba,

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Sana 2. madde ile ilgili tek birşey söyleyecem. Görevden verilen potlarla en fazla 63-64 levele kadar kasabilirsin o da görevlerle. Sonrası için fikirlerini bekliyorum

Pot güncellemesi benim umrumda değil. War pre ile npc den ucuza alıyorum Titan'da kastığım için parası fazla fazla çıkıyor ama düşük level oyuncu için pot parası kasmak imkansız.

2.maddeyi normal bir forum üyesi yazsa neyse de test moderatörü böyle bir şey yazıyorsa vay halimize

hatta zindan da bir şey olur da canınız falan azalırsa başlangıçta verilen 10 tane 90hp dolduran potu kullanabilirsiniz arkadaşlar

Moderator NightOwl's Avatar
    Siz oyunu oynarken, etkinliklere katılmıyorsunuz veya hiç bir şekilde coins gelmiyor sanırım. Yoksa çok rahat bir şekilde pot alabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca bahsettiğim durumun, oyuna yeni başlayan oyuncular için olduğunu belirtmiştim. Lütfen olayı farklı yerlere çekmeyelim.

Pusta 300 lü ve 500 lü pot var.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımız zindan konusunda gerekli açıklamayı yapmış, yeni başlayan oyuncular için şu ana kadar pot sıkıntısı yaşayanı kolay kolay görmedim.Bir çok etkinlik alanı mevcut ve kolaylıkla bu giderlerini karşılayabileceğini düşünüyoruz.

Ayrıca, forum arama kısmını kullanarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bkz;

[Güncelleme Notları] 21 Mayıs 2020

Öneri ve şikayetlerinizi bu konu üzerinden devam ettirebilirsiniz.

İyi forumlar.