Results 1 to 3 of 3

Question Merhabalar , TPT ban yemiştim önceden (YARDIM)

Merhabalar , daha önceden gaflete uyarak bir bot hile denedim ve banlandım , ve sonradan birdaha böyle birşey yapmamaya yemin ederek , temiz bir sayfa açtım ve yeni hesap açıp legal bir şekilde pazarımı yapıyorum ,expimi kasıyorum.Ama merak ettiğim bir konu var , daha önceden ban yiyen hesabım tpt ban yedi , bilgisayarı formatlamadım , yada oyun sil yükle yapmadım , bu tpt denilen olay sürekli ip taraması yapıp , daha önce ban yiyen iplerde aktif çar varsa tekrarmı ban atıyor , legal bile olsa ? bunun cevabını çok merak ettim , çünkü ben bu oyundan keyif alıyorum exp kasamasamda , para kasamasamda kenarda açık durması beni mutlu ediyor , o yüzden ban yersem tekrar canım acır yardımcı cevaplarınızı bekliyorum , iyi forumlar...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

TPT kullandıysanız, bilgisayarınıza format atmakta fayda vardır. Yazılımı silmeniz tek başına yetmeyebiliyor. Hile yazılımları virüs gibidir, yazılımın silinmesiyle etkisi kaybolmayabiliyor.

Bilgisayara format sonrasında temiz bir şekilde oynamaya başlarsanız, illegal bir durum olmadıktan sonra hesaplar üzerinden ceza işlem uygulanmaz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

TPT kullandıysanız, bilgisayarınıza format atmakta fayda vardır. Yazılımı silmeniz tek başına yetmeyebiliyor. Hile yazılımları virüs gibidir, yazılımın silinmesiyle etkisi kaybolmayabiliyor.

Bilgisayara format sonrasında temiz bir şekilde oynamaya başlarsanız, illegal bir durum olmadıktan sonra hesaplar üzerinden ceza işlem uygulanmaz.
    Çok teşekkür ederim , yarın ilk iş formatlayacağım

Tags for this Thread