Results 1 to 10 of 10
    Banned

Ardream Warrior Asas Mage Arasındaki İtemsel Dengesizlik!

Bu konu çok önemli. Denk itemlerde asasın takamadığı hiçbişey yok zaten.
    Örnek olarak

Asas > +9 chitin set ile +10 sherion giyebiliyor.
    Warrior > +9 chitin set ile +10 avedon giyebiliyor.
    Mage > +9 chitin set ile +9 bile elysium giyemiyor.Göğüslük için int yetersiz kalıyor.

Asas > +9 chitin set ile +10 shard giyebiliyor
    Warrior > +9 chitin set ile +8 bile raptor giyemiyor.
    Mage > +9 chitin set ile +10 elixir giyebiliyor.

Öneri :
    Bazı itemlerin istedikleri stat miktarı azaltılsın. Ardreamda karakterler arasında en azından itemsel olarak eşitlik olsun.Asas herşeyi takabiliyor , warrior ve mage herşeyi takamıyor.

Senior Member
    Warrior için ardream genel anlamda 0. Skill problemleri de var, 57 skill i çok mana yiyor az hasar veriyor, 45 skilli hasarı fena değil ama 10 skillden 6 sı sekiyor. vs.vs.vs. Ardream'da warrior göremezsiniz kısaca, bence de düzeltilmeli.

Senior Member
    andream asas için açılmış bir map gibi bir şey.Oyunun 83 lwl de bile en güçlü skilinin ardream de kullanabılıyor daha ne olsun.Kapatılsın ardream bu saatten sonra işlevi sadece farmcılara yaraması.Base de dengeler biraz daha iyi en azından

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Raptorun çok fazla stat istediği konusuna bende katılıyorum ancak yapımcı bu tarz düzenlemeleri yapacağını sanmıyorum.

Senior Member
    +10 bardish ile raptor yerine harika işler yapılabiliyor . İonia'da tecrübe etmiştim.

Banned
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    +10 bardish ile raptor yerine harika işler yapılabiliyor . İonia'da tecrübe etmiştim.
    Konu raptor yerine başka bişey kullanılması değil.İtem olarak shard'ın dengi warriorda raptor'dur. Sherion'un dengi magede elysium garp hell blood , warriorda ise lugias avedon'dur.Asas hepsini takabiliyorken , warriorun ve magenin bazılarını takamaması saçma.Adaletsiz olan taraf bu.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ardream warrior konusunda kesinlikle bir düzenleme şart. Asaslar +10 çitin set +10 shard kullanabiliyorken, warriorlar çitin set giydimi +8 raptor alamıyor eline. Sword aura skillinde de ya mana kullanımı düşürülmeli yada verdiği hasar artırılmalı, başka türlü ardream warrior oynamanın anlamı yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Mage chitin ile shellin istediği int değeri aynı 160!! Diğer sınıflarda bu durum 90'a - 94 gibi ideal değerlerde. Chitinin istediği int değeri düşürülmeli sorun ortadan kalkar.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Ardream Warior'da 5 vuruştan 3 tanesi seken, vuruş animasyonu oyundaki en rezil animasyon olan 45 skilini kullanmak zorundasınız.

Çünkü %250+100 vuruyor yazan 57 skili, %200 dahi vurmuyor. Üstüne 45 skilinden 1.5 kat fazla mana yiyor.

CZ'de dahi oyunun en güçlü skili olan Spike'ı kullanabilen 59 level bir karakter karşımızda iken o haritada başka hiçbir sınıfı oynayamıyoruz.

Silah konusunda ise Okçu +10 İB takabilirken, Asas +10 Shard takabilirken Warior +8 Raptor bile takamıyor.

Mageler + kaç Elixir takabiliyor bilmiyorum...

HB, Elysium ve Garp farklı segment silahlar, onları İB, Raptor ve Shard ile karşılaştırmak doğru olmaz.
    Last edited by SchizopH; 06-02-2020 at 08:44 AM.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Banned
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post

HB, Elysium ve Garp farklı segment silahlar, onları İB, Raptor ve Shard ile karşılaştırmak doğru olmaz.
    Zaten elysium ile sherion + avedonu karşılaştırdım. Elixir +10 giyilebiliyor.