Results 1 to 5 of 5

Thread: Delos Hk

Banned

Delos Hk

Ben raporluyorum.6 aydır raporluyorum kafayı yeme noktasına kadar geldim. Bu adamlar niye ceza almıyorlar ? Ne olduğunu anlatıyım size.
    1 warrior 1 mage 1 str priest her slotta. Str priest o mage ve warrioru kesmeye gelenlerle uğraşıyor. Warrior (MACRO) ile provoke atıyor 75 defans basıyor + Mage (MACRO) ile nova atıyor. Ben uzun uzun videolarını çektim salisesine kadar bütün hareketler aynı.Bu adamlar niye hala ceza almıyor ?

Banned
    Skilleri her 43 saniyede 1 atıyorlar.

Senior Member
    Mesajım niye silindi tam olarak anlamadım ama tekrar yazayım. 'Gerekli incelemeler yapılacaktır' ile tatmin olmak zorundasın malesef işleyiş bu. Banlanıyorlar mı geri mi geliyorlar ceza alacak bir şey yapmıyorlar yapmıyorlar mı belli değil.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Şikayet ettiğiniz karakterde şüpheli bir durum varsa ayrıntılı incelemeye alınır ve oyun içerisinde de ayrıca kontrol edilir. Bunun sonucunda illegal bir durum varsa cezası verilir. Ayrıca bahsettiğiniz kişi makro kullanıyorsa bunun tespiti halinde ne tür cezalar veriliyor diye ban politikasından bakabilirsiniz. Her suçun kademeli olarak farklı cezaları vardır. Rapor oluşturduysanız olumlu veya olumsuz sonuç bir şekilde sonucunuzu görebilirsiniz.

Gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yaptığım ve bu konunun ancak Cheat Reports bölümünden sonuca varabileceği için konuyu yoruma kapatıyorum. İyi forumlar.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Şikayet ettiğiniz karakterde şüpheli bir durum varsa ayrıntılı incelemeye alınır ve oyun içerisinde de ayrıca kontrol edilir. Bunun sonucunda illegal bir durum varsa cezası verilir. Ayrıca bahsettiğiniz kişi makro kullanıyorsa bunun tespiti halinde ne tür cezalar veriliyor diye ban politikasından bakabilirsiniz. Her suçun kademeli olarak farklı cezaları vardır. Rapor oluşturduysanız olumlu veya olumsuz sonuç bir şekilde sonucunuzu görebilirsiniz.

Gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yaptığım ve bu konunun ancak Cheat Reports bölümünden sonuca varabileceği için konuyu yoruma kapatıyorum. İyi forumlar.
    Buna ek olarak, bu gün açtığınız rapor hariç en son CR bölümünü kullandığınız raporunuz yaklaşık 1.5 yıl önce.

Aynı içerikte lütfen 2. bir konu açmayınız.