Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Ticket Hk

Junior Member

Ticket Hk

Merhabalar 28.05.2020 tarihinde karakterim çalındı ve bununla ilgili ticket attım hala bir geri dönüş yok. Bütün istenilen bilgileri yazdım. Neyi bekliyorsunuz adamın k0xp filan kullanıp banlanmasını mı veya charı başkasına satmasını filan mı?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Araya hafta sonu girdiği için işlem biraz uzamış olabilir, lütfen gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Bu süreçte farklı bir bilet göndermek ve bileti güncellemek olan yanıt süresini uzatmaktadır.

Bilginize,

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Biletler ortalama 72 saat içerisinde yanıtlanıyor. Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmıyor bu nedenle biletler kontrol edilmiyor.

Mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir.

Lütfen sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Bu süreçte var olan bileti güncellemeyin veya yeni bir bilet göndermeyiniz. Aksi taktirde bilet sıranız otomatik olarak sonu taşını ve gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Biletler ortalama 72 saat içerisinde yanıtlanıyor. Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmıyor bu nedenle biletler kontrol edilmiyor.

Mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir.

Lütfen sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Bu süreçte var olan bileti güncellemeyin veya yeni bir bilet göndermeyiniz. Aksi taktirde bilet sıranız otomatik olarak sonu taşını ve gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

İyi forumlar.
    28.05'de attığım ticket'a hala geri dönüş yok, 4 iş gününü geçmiş durumda..

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ard_JfF7U6cG View Post
    28.05'de attığım ticket'a hala geri dönüş yok, 4 iş gününü geçmiş durumda..
    Hafta sonu destek ekibi çalışmamaktadır. Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz lütfen. İlgili kategoride yoğunluk varsa süreç uzayabilir. Ayrıca bekleme sürecinde biletinizi güncellemeyin veya yeni bir bilet göndermeyiniz. Aksi taktirde bilet sıranız sona taşınır ve gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Hafta sonu destek ekibi çalışmamaktadır. Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz lütfen. İlgili kategoride yoğunluk varsa süreç uzayabilir. Ayrıca bekleme sürecinde biletinizi güncellemeyin veya yeni bir bilet göndermeyiniz. Aksi taktirde bilet sıranız sona taşınır ve gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.
    Hafta sonu başka bir hesaptan atılan ticket benim ticket'ımdan önce yanıtlandı. Gözlerimle şahidim. Hep aynı ezbere cevaplar charım çalındı diyorum bi haksızlığa uğradığımı söylüyorum ama şaşırtmayacak şekilde umrunuzda değiliz.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hafta sonu başka bir hesaptan atılan ticket benim ticket'ımdan önce yanıtlandı. Gözlerimle şahidim. Hep aynı ezbere cevaplar charım çalındı diyorum bi haksızlığa uğradığımı söylüyorum ama şaşırtmayacak şekilde umrunuzda değiliz.
    Dediğim gibi kategoride yoğunluk yaşanıyorsa geç yanıt gelebilir. Her kategoride aynı yoğunluk yaşanmamaktadır. Lütfen gelecek olan biletinizin yanıtını sabırla bekleyiniz.

Junior Member
    En kısa zamanda ticket'a cevap beklemekteyim..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    En kısa zamanda ticket'a cevap beklemekteyim..
    Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlanmak adına çalışmaktadır. Bu süreç boyunca lütfen ek bir bilet göndermeyiniz ve bileti güncellemeyiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlanmak adına çalışmaktadır. Bu süreç boyunca lütfen ek bir bilet göndermeyiniz ve bileti güncellemeyiniz.
    Ticket'a dün cevap geldi bende geri cevapladım.. Bugün 1 hafta oldu tam.. Bakalım cevabıma dönüş ne zaman sağlanacak