Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member Vrij's Avatar
    Evet katılıyorum, kxperlerin okçuyu suistimallerinden sonra aşırı güçsüzleştirldi, oyunun o ara batmasına sebep olrak bu mesleği gördüğü için mgame hiç affetmedi.
    Lvler 83e yukseldi ama ama 13lvl de kassan okçu için bir açılan skil yapmadılar. 13 lvl al hala 70 skiliyle kes bu adalet değil.
    Sekmeler de belli bir algoritma içinde bilerek yapılıyor, gerçeğinden esin filan değil, mgamein kan davası bitmedi sadece.
    Çünkü ben net hatırlıyorum arc shotta yazardı yuzde100 tam isabet ve vururdu da. Demekki isteyince oluyordu.

Okçu oynayanlar, farmer değilse, binlerce TL dökmeden pk yapabildiği, kaçabildiği içindir, yoksa mageler gibi partysiz işleri zor.

Senior Member
    hala okçu güçlü diyen takıntılı tipler var bu konuyada gelmişler bişey demiyorum bile artık Allah akıl fikir versin kardeşler cok güçlüyse ac oyna bu avantajı kaçırma başka jobu neden tercih ediyorsun ama cevap belli tabi sen onu sevıyorsun ondan ) taam kardeşim

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Okçu karakterimde var ve örneğin arc shot(40 skill) max ve min hasarı yarı yarıya fark ediyor. Bu konuda bir çalışma yapılması gerektiği kesin.

Moderator veya GM sıfatlı kişilerden herhangi bir dönüş yok daha...

Senior Member
    Okçu bu oyunda üvey evlat. 83 skili bile yok.