Results 1 to 4 of 4

Exclamation Macrocu kayniyor cheat report değildir !

Öncelikle konuyu cheat reporta taşımanız doğru olmaz çünkü ben burada kimseyi rapor etmeyeceğim. Benim merak ettiğim konu serverda neredeyse tüm farm slotlarında afk macro farm yapılıyor olması ve bu adamlar 24 saat buralarda geniesiz farm yapıyorlar. Şimdi adamlarla konuştuğumuz zaman da genie aldığımız için keriz diyorlar. Gelelim asıl konumuza ben oyuncu raporluyorum slotta gördükçe fakat hiçbir allahın kulu demiyor mu bu oyun ne alemde diye ? Günde 1 kere slotları dolaşsanız bu adamları ertesi gün aynı slotta görmeyiz. Dediğim gibi bu bir cheat report değildir burada konu oyun yöneticilerinin görevlerini aksatmalarıdır. Yetişemiyorsanız bana yetki verin kardeşim serverleri çiçek gibi yapayım. Çok değil günde 1 kere gezin slotları yetecek.

İki ihtimal var ya bu hile kullanan oyuncuları takip edin ya da bu arkadaşların dediği gibi bizler keriziz.

arkadaşa katılıyorum özellikle her serverin ve destandaki delos slotları wormler bile warrior macrolarla dolu bazı işsizler pc basındalar nerydese tum gun ama olmadıkları anı yakalayıp kesiyorum video da aldım hep de alacağım yeter bu adamlar mafya gibi slota çöküyorlar delosta sonra da ben gelince slota 83 çarlarla itemli karsı ırktan 3-5 karakterle bana farm yaptırmıyorlar yöneticiler de anca oturuyor bir kontrol edin peri ceken macroyu açan mis gibi farmlıyor biz keriz miyiz?

Quote Originally Posted by PACKERDACKER View Post
    arkadaşa katılıyorum özellikle her serverin ve destandaki delos slotları wormler bile warrior macrolarla dolu bazı işsizler pc basındalar nerydese tum gun ama olmadıkları anı yakalayıp kesiyorum video da aldım hep de alacağım yeter bu adamlar mafya gibi slota çöküyorlar delosta sonra da ben gelince slota 83 çarlarla itemli karsı ırktan 3-5 karakterle bana farm yaptırmıyorlar yöneticiler de anca oturuyor bir kontrol edin peri ceken macroyu açan mis gibi farmlıyor biz keriz miyiz?
    Siriusta bu kadar macro farmer görmüyordum destanda kaynıyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forumun arama bölümünü kullanarak daha önce aynı şekilde açılan konulara verilen yanıtları araştırınız. Forumda araştırma yapmadan benzer konular oluşturmayınız lütfen.

İyi forumlar.