Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Lure guncellemesi kalkmayacak kalkacak olsaydı şimdiye kalkardı alışın oyunu öğrenin bundan sonra 4 spot toplayıp kesmek yok bundan sonra böyle.

Senior Member
    Luring biraz daha uzağa gidecek şekilde güncellenebilir. Atıyorum şu an 50 metre geliyorsa, 70-80 metre gelsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mobları toplu kesebilmek için Youtube'da videolar var. Onları izleyerek ve spotlarda deneyerek deneyim sahibi olabilirsiniz.
    eklemek istediğim bir şey daha var bu npc den aldığımız buff ve swift sc . buflar 30 dk sw sc 10 dk bari onuda 30 dk yapın 10 dk da bir town atıyoruz slota git gel 3 dk sı yolda gidiyor zaten yada swift scroll ts ile basabilelim .makul şeyler istiyorum abartı aman aman şeyler değil bir güncellemede halledilebilecek bir şey istiyorum sizlerden .sorunlarımı yazıyorum .
    Last edited by ata_K4Ag3Pdz; 06-01-2020 at 12:43 PM.

Junior Member
    konu güncel . iysan

şuan mage karakter oynuyorum 2 slot evil wizardı rahatlıkla toplayıp dönebiliyorum yaratıkları belli bir menzilden çıkartmamanız gerekiyor sürekli daire çizeceksiniz. Ayrıca etklinlikler hariç lure güncellemesine karşı çıkanlar benim gözümde slota quest çekenlerden farksız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Coc_S3n2fzag View Post
    şuan mage karakter oynuyorum 2 slot evil wizardı rahatlıkla toplayıp dönebiliyorum yaratıkları belli bir menzilden çıkartmamanız gerekiyor sürekli daire çizeceksiniz. Ayrıca etklinlikler hariç lure güncellemesine karşı çıkanlar benim gözümde slota quest çekenlerden farksız.
    ben yeniyim mageyi ilk defa oynuyorum lure sizin kadar profesyonel değilim ... bu yüzden isyan ediyorum .

Quote Originally Posted by VegaImFlame View Post
    ben yeniyim mageyi ilk defa oynuyorum lure sizin kadar profesyonel değilim ... bu yüzden isyan ediyorum .
    ben de profesyonel değilim 2 ay oldu yan karakterimi açalı ve yaratıkları topladıkça kavrıyorsun olayı evil wizardda hepsini toplayıp ağaç etrafında turlarsan çok rahat şekilde kesebiliyorsun

Senior Member
    Eskiden Genie yoktu oyunun ne kadar keyifli ve güzel olduğunu herkes biliyordu. Bu oyunu oynayan insanlar saatlerce başından kalkmıyordu. Genie makro ve koxpun legal yüzüdür. Genie kaldırılsın oyunun ne kadar güzel ve keyifli bir hal aldığını herkes görecektir. Ama kaldırılır mı? Hiç zannetmiyorum.
    Last edited by Klaslord; 06-03-2020 at 04:08 PM.

Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Klaslord View Post
    Eskiden Genie yoktu oyunun ne kadar keyifli ve güzel olduğunu herkes biliyordu. Bu oyunu oynayan insanlar saatlerce başından kalkmıyordu. Genie makro ve koxpun legal yüzüdür. Genie kaldırılsın oyunun ne kadar güzel ve keyifli bir hal aldığını herkes görecektir. Ama kaldırılır mı? Hiç zannetmiyorum.
    Mgame ye bağli = Koreko da yok + uskoda var

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    oyunun en berbat güncellemesi şu luring meselesi..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast