Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

Gereksiz isyan .

Şimdi genie başımıza bela ettiniz . her yer genie farmcı kaynıyor..7 gün 24 saat genie ile slot kapatanlar var..re-spawn başımıza bela ettiniz magelerin farmı öldü golem harpy evil wizard farmımıza bakıyorduk respawn yüzünden yaratık 3 adım atıyor 4.adımda geri kaçıyor mageyi çok iyi oynayamıyorum .bir lure yapıyım dedim 3 adım ileri 1 adım respawn mageleri öldürmüşsünüz . güçlü olduğu yerler var jr gibi ft gibi ama yetersiz farm yapmak istiyorum golem gideyim dedim 6 mage genie açmış 1 priest sabah akşam slotta yaptıkları tek şey maradona gidip genie alıp gelmek . amaç nedir ? Farm = emek değil midir ? ee bunun neresinde çabalamak ? sorun bendemi bilmiyorum . farm yapacağım slot yok oynamak istiyorum zamanıma karşılık karakterimi güçlendirmek istiyorum ama bilin bakalım ne olmuş getirmiş olduğunuz re-spawn ne farm yapmaya nede lure yapıp yaratık kesmeye izin vermiyor . exp kasanları korumak için alınmış bu önlem 1 karakterin komple metafiziğini değiştirmişsiniz .İstemiyorum kardeşim bana lure yapıp mob kesebileceğim slotumu geri verin exp kasan arkadaşlar ayrı bir önlem getirin .ben mecburmuyum okçu oynamaya mage oynamak mage ile farm atmak istiyorum .yeni başladım Ronarkland ve delos gibi pk dönen mafyaların olduğu yerlere inemiyorum itemim yok kimseye kafa tutma derdinde değilim kendimi geliştirebileceğim slotlarımı elimden aldınız ee şimdi sabah akşam asalak gibi jr ft saatini bekleyip duruyorum ..yalansa yalan desinler bütün magelerin tek yaptıkları Jr ve ft saatleri ortaya çıkıp pra kasamak 80 kişinin içinden oda ilk 3 pt ye gireceksin mavi kutu alıcaksın farm atmış olucaksın o gün Jr de aynı pt niz adaam akıllı pt olucak karşıya 9 10 itemliler gelmicek o gün farm yapmış olacaksınız sizi ayakta alkışlıyorum ..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mobları toplu kesebilmek için Youtube'da videolar var. Onları izleyerek ve spotlarda deneyerek deneyim sahibi olabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    15 yıldır oyuna gelen en kötü yenilik luring güncellemesidir

O güncelleme olmasaydı genie ile slotlara çökemezdi kimse

Senior Member
    Luring kaldırılsın rezil bı hal aldı ha jide utc kaç saat oluyor bitmiyor bu yetkili utc yi görmüyor mu bosslar kaç kere respawn oluyor

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Korekode Olmayan Genie Bizde Neden Var ?
    Genie Kaldirilsin.
    AFK Makro Farm Bitmeli.
    Özellikle Emc/Luferson Uruklar ve Manticorede Oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ata_K4Ag3Pdz View Post
    Şimdi genie başımıza bela ettiniz . her yer genie farmcı kaynıyor..7 gün 24 saat genie ile slot kapatanlar var..re-spawn başımıza bela ettiniz magelerin farmı öldü golem harpy evil wizard farmımıza bakıyorduk respawn yüzünden yaratık 3 adım atıyor 4.adımda geri kaçıyor mageyi çok iyi oynayamıyorum .bir lure yapıyım dedim 3 adım ileri 1 adım respawn mageleri öldürmüşsünüz . güçlü olduğu yerler var jr gibi ft gibi ama yetersiz farm yapmak istiyorum golem gideyim dedim 6 mage genie açmış 1 priest sabah akşam slotta yaptıkları tek şey maradona gidip genie alıp gelmek . amaç nedir ? Farm = emek değil midir ? ee bunun neresinde çabalamak ? sorun bendemi bilmiyorum . farm yapacağım slot yok oynamak istiyorum zamanıma karşılık karakterimi güçlendirmek istiyorum ama bilin bakalım ne olmuş getirmiş olduğunuz re-spawn ne farm yapmaya nede lure yapıp yaratık kesmeye izin vermiyor . exp kasanları korumak için alınmış bu önlem 1 karakterin komple metafiziğini değiştirmişsiniz .İstemiyorum kardeşim bana lure yapıp mob kesebileceğim slotumu geri verin exp kasan arkadaşlar ayrı bir önlem getirin .ben mecburmuyum okçu oynamaya mage oynamak mage ile farm atmak istiyorum .yeni başladım Ronarkland ve delos gibi pk dönen mafyaların olduğu yerlere inemiyorum itemim yok kimseye kafa tutma derdinde değilim kendimi geliştirebileceğim slotlarımı elimden aldınız ee şimdi sabah akşam asalak gibi jr ft saatini bekleyip duruyorum ..yalansa yalan desinler bütün magelerin tek yaptıkları Jr ve ft saatleri ortaya çıkıp pra kasamak 80 kişinin içinden oda ilk 3 pt ye gireceksin mavi kutu alıcaksın farm atmış olucaksın o gün Jr de aynı pt niz adaam akıllı pt olucak karşıya 9 10 itemliler gelmicek o gün farm yapmış olacaksınız sizi ayakta alkışlıyorum ..
    İtem yapsan çar dizsen ne olacak merak ediyorum.
    CZ çıksan heryer çatapat macromanlar heryerdeler.
    Bende +10 itemli çarımla günde 2 JR 2 bdw giriyorum.
    Sonra pot satmaya devamke.
    Last edited by esteban7855; 05-31-2020 at 11:51 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    İtem yapsan çar dizsen ne olacak merak ediyorum.
    CZ çıksan heryer çatapat macromanlar heryerdeler.
    Bende +10 itemli çarımla günde 2 JR 2 bdw giriyorum.
    Sonra pot satmaya devamke.
    Durumu güzel özetlemişsin. Tam da bu yüzden 3-5 ay oynar herşeyi yakar sonra 2 ay oyuna girmem. Bu döngü kırıldı ama bir k0xpera rastladım banlatamıyorum bir türlü de.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mobları toplu kesebilmek için Youtube'da videolar var. Onları izleyerek ve spotlarda deneyerek deneyim sahibi olabilirsiniz.
    izledim pratiğe gelince olmuyor zehir vurduğum hayvan geri doğduğu yere dönüyor zehir işliyor hala ben yanlış yapıyorum diyorum topluyorum 2 slot raven harpy 4 tanesi geri slotuna dönüyor attığım nova meteor boşa gidiyor mana yaktığım ile kalıyorum .evil wizard gidiyorum tek tek 18 vuruyorum zehir çalışıyor 2 slotu topluyorum 45 ice vurucam 4 tanesi kaçıyor ben yapamıyorum diyorum mageyi oynayamıyorum diyorum öğrenmem lazım diyorum ama elimi alıştırmam lazım diyorum 1 fırsatım olmuyor bir yerde yanlış yapıyorum mage oynamayı bırakmalıyım ne yapmalıyım okçu diziyim genie açıp keconlara bırakıyım yeni başlayanda görev yapamasın kekuring çıkarıp 3 5 m den satar genie paramı çıkartırım böylede olmazki 3.5 m genie yada buldum skeleton knight a bırakıyım opal crystal derken parayı bulurum belki böylede olmaz uruk blade bırakıyım ms filan derken olmazmı yok ya orasıda mafyanın elinde 3 karakter yanına gelip ks atıyor ..dur dur bu sefer buldum en iyisi 3.5 aincolo slotunda kasarım aa oda ne 7 mage 1 priest genie açmış ne yapıyorlarki burada ..en iyisi goleme gideyim aa oda ne 6 mage 1 priest 1 slota 1 okçu 1 battle priest 1 slotta farm atıyor genie ile mageler ölsün zaten yaşasın genie kardeşliği en iyisi ben oyunun bana oyna dediği şekilde sabah akşam jr ve ft saatleri online olayım oyunun fırsat verdiği gibi oynayıp diğer saatlerde farklı oyunlara yöneliyim belki 15 20 sene sonra karakterimi toplayabilirim belki ozaman oynamaya başlarım jr ftler ile

Senior Member
    Senin bu haklı isyanında millet afk macro farmında uykusunun bilmem kaçıncı rüyasında mışıl mışıl uyuyor durumda.
    Önemli olan başka kimlerin de uyuduğu.
    Pek legal player kalmamışız gibi bir durum var.

Not: Aynen dediğin gibi sabah JR bitirdik. Akşam JR ardından 23.00 BDW si ardından 02.00 BDW sini bekliyorum. Haricinde pot satmaya devam.
    Last edited by esteban7855; 06-01-2020 at 05:29 AM.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ya hadi eslantı emc yi bir nebze anlayalımda(tekrar elden geçirilmesi gerekiyor, isyan eden arkadaş gibi oyuncuları hakkaten çıldırtıyor), JR de UTC de neden var bu saçmalık. Bununla da ilgili youtube da video var mı acaba??