Results 1 to 2 of 2

Konuyu silmek çok kolay bıktım yeter artık

Artık insanı saygı çerçevesinin dışına itiyorsunuz. Belki 10. konum oldu siliyorsunuz. Dün bir adama ekran görüntüsü atarak susturdunuz.Beni de susturun bunu istiyorum. Bugün bir adamın discord banını açıyorsunuz. Ben konu açınca cevap yok direk siliyorsunuz. Benimle bir garezi olan moderatör Gm mi var arkadaşlar? Gıcık falan mı oldu birisi sürekli ismimi gördüğü konuyu siliyor ? Amacınız ney kendinize hakaret ettirip buradan da banlamak için kanıt mı arıyorsunuz. İnsan gibi sizden cevap bekliyoruz direk konuyu siliyorsunuz. Açmayacağız kanıt bu kardeşim demek çok mu zor ? Soğuttunuz yemin ederim hilecileri raporlayamıyorum sinir oluyorum. Foruma konu açıyorum dahada geriliyorum.

Tekrar edeyim. Discord kanalına level atladığımızda gelen özelden mesaj sistemine eklenti yapılarak uyarı sistemi eklenmeli direk sorgusuz sualsiz ban atılmamalı bu söylediğimi dikkate alın rica ediyorum. Forumda nasıl yorumlarla uyarıyorsanız Discord'dada özel mesaj yolu ile uyarılmalı diye düşünüyorum.

ASLINDA HER ŞEY ÇOK NET DÜNKÜ ATIP TUTAN ADAMA ATTIĞINIZ GİBİ BENİ BANLAMA SEBEBİNİZİ BURAYA ATAR MISINIZ? RİCA EDİYORUM.
    Last edited by mavu; 05-31-2020 at 10:51 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Tarafınıza diğer konularda gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Spam konularına devam etmeniz durumunda forum desteğiniz de süreli/süresiz olarak kullanıma kapatılacaktır.

İyi forumlar.