Results 1 to 4 of 4

Juraid Mountain Defense etkinliğinde 2.odadaki BUG!

Selamlar,

Vega1 Juraid Mountain Defense etkinliğinde 2.odadaki tüm canavarları kestikten sonra magemiz esc aldı, tüm mobları kesmemize rağmen esc sırasında tekrardan 2.odaya düştük. Duvarların içerisine belki mob geçmiştir diye z ye basarak attığımız nafile turlarından sonra etkiniği kaybettik.

Yaşanan bu olumsuz bugın fixlenmesi ve partydeki tüm oyuncuların mağduriyetinin giderilmesini rica ediyorum.

Yaşananlar ile ilgili video aşağıdaki linktedir.

İyi çalışmalar

fyi.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

JR etkinliği bazı durumlarda bug'a girebiliyor. Umarım yakın süreçte çözümlenir.

25 Eylül 2019 tarihinden itibaren ne yazık ki telafi işlemleri yapılmamaktadır. Umarım en kısa zamanda yaşanan bu oyun hatası giderilir.

Aşağıdaki resmi duyuruyu inceleyebilirsiniz.

Juraid Mountain Etkinliği'nde Yaşanan Sorun Hakkında Bilgilendirme

Bilgi olması açısından bir bilgi daha paylaşmak istiyorum, kayıt edilen bir video varsa, Youtube gibi bir platforma yüklenmesi gerekiyor. Video dosyasını herhangi bir siteye upload edilmemesi gerekmektedir.

Bilginize.

Videoyu wetransfere upload etmiştim, post ederken forum, linki silmiş sanırım.

Anladığım kadarıyla bu jr bug olayı uzun zamandır var ve ne yazık ki fixlenmiyor. Videoyu tekrar upload etmekle uğraşamayacağım.

İyi çalışmalar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hızlı müdahale ettiğim için edit gözükmemektedir.

Video yükleme durumunu, başka bir olay neticesinde uygulayacağınız yöntem olması için anlattım. Örneğin, birisini şikayet etmek isterseniz, video kaydı alırsınız vb.

İyi forumlar.