Results 1 to 4 of 4

Oyuncuların istedikleri

Nttgame neden oyuncuların söylediklerine kulak asmıyor
    neredeyse her gün foruma konu açılıyor chaos hileden geçilmiyor diye ama tık yok
    ft girişlerde guard çıkarıp npc bugluyorlar tık yok
    adam itemini yapmış jr giriyor sc parası çıksın diye ama jr de afk den boş charlardan bıkmış girmek istemiyor
    millet yıldı artık hileciler den ama nttgame oyuncuların söylediklerinin tam aksini yapıyor
    nttgame i eleştiremiyoruz da en ufak eleştiride ya banlıyorlar yada belli bir süre girişi engelliyorlar
    siz böyle yaptıkça biz nasıl sesimizi duyuracağız.

Senior Member
    Bir kısım player görev yapım item yapım cz çıkayım derdinde.
    Bir kısım player o slota nerf gelsin buraya nerf gelsin millet deli gibi db kasıyor kasmasın derdinde.
    İllgegalle etkin bir mücadele herkesi memnun eder aslında.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eleştiri yapan kimse banlanmaz. Oyunu geliştiren yapımcıdır ve her söyleneni hemen kabul etmiyor. JR Afk ve eşyasız karakterler için raporlama haricinde şu an için yapılacak farklı bir durum yoktur. Ares gibi en eski sunucuda bile 500 - 500'leri gören rakamlar varken insanlar bıkmış girmek istemiyor demek aşırı abartmak oluyor gibi geliyor bana.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Eleştiri yapan kimse banlanmaz. Oyunu geliştiren yapımcıdır ve her söyleneni hemen kabul etmiyor. JR Afk ve eşyasız karakterler için raporlama haricinde şu an için yapılacak farklı bir durum yoktur. Ares gibi en eski sunucuda bile 500 - 500'leri gören rakamlar varken insanlar bıkmış girmek istemiyor demek aşırı abartmak oluyor gibi geliyor bana.
    Eleştirdiğimde evet banlanmadım ama 1 yada 2 hafta girişim engellendi bu demek oluyor ki eleştiriye açık değilsiniz, Biz her söylenen yapılsın demiyoruz zaten şu chaos ve ft için bir çare bulmanız şart oyuncular aylardır bunu dile getiriyor. Jr için söylediklerim bence abartı değildir afk charları yada genie bırakmış charları görünce alt+f4 atan çok gördüm, benim gibi tek başına oynayan insanlar mecbur kalıyor çünkü hiç bir yerde farm atamıyoruz tek caremiz kalıyor etkinlikler Chaos da hileciler ft de npc buglayanlar macro ile girenler ve daha niceleri.