Results 1 to 6 of 6

Thread: Slot parselleme

Junior Member

Slot parselleme

Öncelikle merhaba..

Yaklaşık 6 yıllık bir aradan sonra ailecek tekrar oyuna başladık.. Ancak gördük ki bazı slotlar bir takım gruplarca parsellenmiş.. Tamam dedik KS atmak bize uymaz.. Mage topluluğu olduğumuz için EW slotunu kontrol ettik hergün ve dolu... Ona da sözümüz yok.. Az önce S2 C2 Ewil Wizard slotunun boş olduğunu görüp hadi biraz kasalım dedik.. 15 dk sonra bir arkadaş gelip onun kasma saati olduğunu söyleyip ne zaman bırakacağımızı sordu. Belli olmaz dediğimde de o zaman ks atarım slotu alana kadar dedi. Elbette güçlü olan slotu alır ona lafım yok. Ama bu benim kasma saatim ne demek oluyor, slotlar parsellendi mi? Elimde KSC ler var.. Merak ettiğim bunun bir yaptırımı var mıdır? Ya da şikayet edilebilecek bir yer? KSC leri yüklemiyorum ama tahmin edileceği üzere BluDFiRE diye bir clan üyesi..

Cevaplar ve yol gösterimi için şimdiden teşekkürler..

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Slotlar belli oyuncu veya clanlara ait değildir.
    Güçlü olan slotu alır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Slotu alması değil saatin onun kasma saati olmasını söylemesi.. Yoksa ben de karakterimi güçlendireceğim elbette KS atmak ya da bunu bu şekilde ima etmek serbestse bize de sıra gelecek elbet

İncelenİyor .......

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Parselleme sistemini hiç anlamıyorum. Falanca saat şu klan kasacak, falanca saat şu klan... Bu tarz durumların şikayete dönüşmesi ve yaptırım uygulanması gerekiyor. Oyun içerisinde resmen mafyalaşma var.

Bir ara Delos'ta haraç kesenler vardı ve ceza aldılar, dilerim darısı mafyacılık oynayanların başına da gelir.

Quote Originally Posted by NINGISHZIDA View Post
    Öncelikle merhaba..

Yaklaşık 6 yıllık bir aradan sonra ailecek tekrar oyuna başladık.. Ancak gördük ki bazı slotlar bir takım gruplarca parsellenmiş.. Tamam dedik KS atmak bize uymaz.. Mage topluluğu olduğumuz için EW slotunu kontrol ettik hergün ve dolu... Ona da sözümüz yok.. Az önce S2 C2 Ewil Wizard slotunun boş olduğunu görüp hadi biraz kasalım dedik.. 15 dk sonra bir arkadaş gelip onun kasma saati olduğunu söyleyip ne zaman bırakacağımızı sordu. Belli olmaz dediğimde de o zaman ks atarım slotu alana kadar dedi. Elbette güçlü olan slotu alır ona lafım yok. Ama bu benim kasma saatim ne demek oluyor, slotlar parsellendi mi? Elimde KSC ler var.. Merak ettiğim bunun bir yaptırımı var mıdır? Ya da şikayet edilebilecek bir yer? KSC leri yüklemiyorum ama tahmin edileceği üzere BluDFiRE diye bir clan üyesi..

Cevaplar ve yol gösterimi için şimdiden teşekkürler..
    Merhaba yaklaşık bir kaç gün önce birisi beni youtubeye yüklemiş : bulsam neler yapıcağımı ben bilirim sebebide şu adam camp 1 camp 2 skeletonları raonda almış 8 karakter sokmuş oyuna bana birde diyorki kes ilk değilsin sonda olmicaksın D yani dicem oki oyunda çoğu insan rant yapmış parsellemişler kesiinlikle katılıyorum sana !!!! mesela premiumum biticek sence bir daha alırmıyım asla almam