Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Junior Member
    Valla arkadaş çok.dogru konunun üstüne ayak basmış 3 party kurup felankoru bekleyen clanlar var ama ordan biri çıkıyor 70 lvl tek kutu alıyor adaletli bir sistem değil damege topluyan party alsın UTC gibi yuzdesiz çok damege atan alsın sonuçta güçlü olan alsın iyi oyunlar

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    abyys fire ne acaba

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    O kadar itemli adama rağmen 70 level adam felankoru alıyorsa anasının ak sütü gibi helaldir. Ağlamak yerine gidin asas açın da felo alın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    O kadar itemli adama rağmen 70 level adam felankoru alıyorsa anasının ak sütü gibi helaldir. Ağlamak yerine gidin asas açın da felo alın.
    bumu senin sundugun akıllıca çözüm yani herkes asas açsın yüzde atsın eee felo bunun içinmi czde çıkıyor maradonda çıksın ozaman herkes yüzde atsın kimse kalırsa adam açmış macroyu at yüzde geç kenarda otur kim keserse kessin bumu yani birde boş boş yorum atıyorsun sacma sacma heralde sende bu macro açıp dr atan arkadaşlardansın ?

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    pt de asas bulundurmak çok mu zor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NiqhtRaveN View Post
    bumu senin sundugun akıllıca çözüm yani herkes asas açsın yüzde atsın eee felo bunun içinmi czde çıkıyor maradonda çıksın ozaman herkes yüzde atsın kimse kalırsa adam açmış macroyu at yüzde geç kenarda otur kim keserse kessin bumu yani birde boş boş yorum atıyorsun sacma sacma heralde sende bu macro açıp dr atan arkadaşlardansın ?
    Makro kullanmadığımı daha önceki yorumlarımda bahsettim zahmet edip okusaydın görürdün aynı sorundan biz de muzdaribiz ama iş bilirsen alamazlar. Tabi sen itemine rağmen hep dolu konuşuyorsun çok pardon özür dilerim ekselansları.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ayrıca boş yorum neye denir biliyor musun ? Ben itemliyim her şeyi ben hakediyorum diyenlere denir. Yeteneğin varsa, o eziklere sağlam itemin varken de itemsizken de boss kaptırmazsın.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Destekliyorum konuyu felankor gibi pkyı canlandıran bir mobun daha zor ölmesi lazım.Dsli asas olayına gelirsek kesinlikle bitmesi lazım felodan feloya oyuna girip çıkıyorlar zaten.Eğer mage çok vuruyorsa felankora öbür joblarında vuruşu artırılabilir felankora.

Quote Originally Posted by NiqhtRaveN View Post
    Ben Gordion sunucusunda mage ekipte oynuyorum czde 9saate bir felo çıkıyor bilindigi üzere ama bu feloya ben 3party olmama rahmen 1tane asas gelip macro ile dr atıp kutu alıyor sürekli biz veya karşı tarafın alması önemli değil ama biz sc mizi basıyorken premizi alıyorken sadece felenkordan felenkora oyuna giren bi asasın gelip dr atıp kutu alması ne kadar doğru ve bu macro ile yapılıyor yani hile ile .
    benim tahminin diğer sunuculardada aynı durum bu şekil olacaksa eger ya felenkor kaldırılsın ki istemem çünki felenkor saatinde cz çok hareketli oluyor . bunun yerine Felenkora drain atma kalksın canı düşürülsün gerekiyorsa biraz en fazla atack yapan parti kessin bi asas gelipde dr ile almasın oyunun bi adaleti olsun bu şekil sacma ve adaletsiz bir düzen olmaz .
    Ben de önce ilk Drain atanın kutuyu aldığını sanıyordum ama öyle olmuyor. 3 gün önce gece ilk Drain bendeydi. 2 asas ile üstelik. Felankor un büyük çoğunluğunda karuslar atak verdi. Biz de drain doldukça drain attık ama kutu karuslarda kaldı. 2 gün önce Felankor drobunu aldım. 2. Drain bendeydi ama 3 tane de Abyss fire attım. Yani demem o ki aslında ilk drain atan değil, en çok damage vuran alıyor genelde kutuyu. Basitçe örneklersek, Felankor un 3m hp si olduğunu düşünürsek ilk drain 300k damage vurur, kimse drain vurmadan bir de %5 vurulursa 135k da onun hasarı. 435k oldu. bilindiği üzere Abyss Fire skill dönme hızı drain gibi değil. daha çabuk doluyor. 3 tane Abyys Fire atıp %5 ve %10 vuran ki bunu sadece ilk %10 vuruş saysak en az 700k damage yapıyor. aralarda vurduğunu saymazsak. geriye kalan 2,5m hp nin de 1 - 2 asas drain vurup 200 - 300 k kadar hp alsa geriye kalan 1,8m hp 3 parti eşit damage ile pay ediyor desek parti başı 600k hp. yani en çok vuran (700k hesapladığımız kişi ya da party) kutuyu alıyor.

Junior Member
    queardeşim nabi0sn bilionmuuu en teemmizinden yarım el yüzde tblsi alıyosun ayda 10k para kasıyosun tüm serverlerde felo saatini tutuyosun kral oluyosun.

Şaka bir yana. TBL ile alıyorlar kutuyu. Asas oynadıgım dönemde felo partisine girdim. işin üstadi olarak görülen x nickli kişi felankorcu ekibi ile tsden bizimle dcden konusuyordu. x nickli arkadaş dc mikrafonu kapatmayı unutunca şuna şahit oldum. Rıdvan tbli açmayı unutma. Bu partide kimsede tbl yok ilk yüzdeyi at. yarım el ile tarzı cümleler duydum, duyduk. hiçbirimiz ses etmedi troll yapılıyordur diye. felo çıktı ilk yüzde bizde ooo efsane kesin drop alıcaz çok iyi. kesilince ne mi oldu . Rıdvan dediği kişi tek başına felo drobunu aldı. x nickli kişi dc adresimizde nasıl oluyo abi tarzı şeylerle göz boyadı de dcden ayrıldı. Herşeyden önce asasların yüzde atamamasından önce tblyi kaldırmak gerekli dostlar.

eklemeyi unutmadan. atılan yüzde dolarken, cooldownu dolarken atılan yüzdeyi felankor unutur. arada sürekli damage vurulması gereklidir yüzdeyı atayım köşede izliyim olmaz.