Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43
    Quote Originally Posted by murat1977 View Post
    pt de asas bulundurmak çok mu zor
    Olmaz dostum. Clan Mage clan. Asas alırlarsa clan dışına gider para. öyle olmaz. Ben şunu gördüm, adamlar male party, 3 asas var partilerinde sırf ilk yüzdeyi partilerindeki asaslar yapmadı diye 1,5 saat re-spawn edenler var. Durum böyle olunca da müstehak diyorsun kutu alamayanlara.

Junior Member
    8 asas gelse 8 ide yüzde atsa yine alacak sen istersen 100 parti ol asdasdasdsa

Banned
    Nickname
    KaRaGuLLe
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    9 saatte bir cıktığına emin misin?

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by murat1977 View Post
    pt de asas bulundurmak çok mu zor
    buda bir çözüm

abys fire da etkili bir çözüm.

70 level elinde kalkanlı, hp stat verilmiş towndan buff alan bir yüzdecinin felankorda etkili olması e vet tam bir saçmalık lakin sırf bu durum için asassin gibi bir jobun belkide pve yönelik en etkili skilinin elinden alınması bu sınıfı normal oynayan kişileri karşı haksızlık olabilir fikrindeyim. Zaten bf partilerine pek asas alınmaz, alınanlarda yüzdeyle, 70 skiliyle bir yere kadar partiye yarar gösterebilirken bu da alınırsa muhtemelen tek farm alanları mastadon ve ks atabilirlerse aoc olacak gibi.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Senior Member
    Bu oyunda bütün joblar birbirine muhtaç aranıza asas alın yada felankoru kesmeyin ilk yüzdeyi atanı fark edemiyorsanız yada yüzde atıldığını fark edemiyorsanız.
    Oyunu öğrenin yada bırakın isyan etmeyi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    buda bir çözüm

abys fire da etkili bir çözüm.

70 level elinde kalkanlı, hp stat verilmiş towndan buff alan bir yüzdecinin felankorda etkili olması e vet tam bir saçmalık lakin sırf bu durum için asassin gibi bir jobun belkide pve yönelik en etkili skilinin elinden alınması bu sınıfı normal oynayan kişileri karşı haksızlık olabilir fikrindeyim. Zaten bf partilerine pek asas alınmaz, alınanlarda yüzdeyle, 70 skiliyle bir yere kadar partiye yarar gösterebilirken bu da alınırsa muhtemelen tek farm alanları mastadon ve ks atabilirlerse aoc olacak gibi.
    kardeşim ben sadece felenkora yüzde atamasın diyorum utcde oldugu gibi olması gerekende budur bence .

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyundaki tüm etkinlikler zaten mage üzerine kurulmuş. Felankor'u de bence sadece mage'ler kesmeli. Diğerleri hiçbir skill kullanamasınlar.
    Mageleri hiç bi şekilde memnun edemessiniz ben bunu anlıyorum sadece bu konu değil genel okuduğum mage konulrından

Senior Member
    Keşke asası toptan kaldırsaalrda artık mageler sw cebinden ödesiydi.
    Geçen bir mage yazıyordu asas çok hızlı koşuyor.
    Koskocam gordionda 3 asas yoksa yada ayarlayamıyorsanız bırakın gelin dieze.

Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Kaç defa makrosuz felankoru aldım, aldık. Alamıyorsanız o sizin yeteneksizliğiniz.

makroyu hile sanıyor millet halbuki elle de basarsın z yüzde yapmak için makro mu lazım sanki makroyla alıyolar yazınca ama,
    hile var yoksa benim almam lazımdı gibi hissediyorlar

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NiqhtRaveN View Post
    kardeşim ben sadece felenkora yüzde atamasın diyorum utcde oldugu gibi olması gerekende budur bence .
    asas sınıfı yüzde atamasa kim neden bir asası felankor partisine alıp pay versin ?

ben vermem, siz verirmisiniz ?
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588