Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Junior Member

Post Ronark Land Felenkor

Ben Gordion sunucusunda mage ekipte oynuyorum czde 9saate bir felo çıkıyor bilindigi üzere ama bu feloya ben 3party olmama rahmen 1tane asas gelip macro ile dr atıp kutu alıyor sürekli biz veya karşı tarafın alması önemli değil ama biz sc mizi basıyorken premizi alıyorken sadece felenkordan felenkora oyuna giren bi asasın gelip dr atıp kutu alması ne kadar doğru ve bu macro ile yapılıyor yani hile ile .
    benim tahminin diğer sunuculardada aynı durum bu şekil olacaksa eger ya felenkor kaldırılsın ki istemem çünki felenkor saatinde cz çok hareketli oluyor . bunun yerine Felenkora drain atma kalksın canı düşürülsün gerekiyorsa biraz en fazla atack yapan parti kessin bi asas gelipde dr ile almasın oyunun bi adaleti olsun bu şekil sacma ve adaletsiz bir düzen olmaz .

Ozamanda hep asaslar alcak asas party kurup

Junior Member
    Quote Originally Posted by Maz_BzZDq5k4 View Post
    Ozamanda hep asaslar alcak asas party kurup
    yüzdeyi kaldırsınlar en fazla atack yapan ekip alsın kutuyu benim istedigim bu veya kaldırsınlar feloyu komple 1asas almasından iyidir

Bence en güzeli olur umarım bu isteğimiz üzere geri dönüş alabiliriz ADALETLİ olur.

Junior Member
    Yanlış anlamayın hocamda asas filan değilim makro filan nedir bilmem, sadece sormak istediğim makro kullandığını nerden biliyorsunuz yani bilmeden adama suçlamayın + 1 kişi yada 10 kişi farketmiyo %'yi ilk atan alıyor.
    Last edited by TRToprak; 05-31-2020 at 03:02 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kaç defa makrosuz felankoru aldım, aldık. Alamıyorsanız o sizin yeteneksizliğiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by TRToprak View Post
    Yanlış anlamayın hocamda asas filan değilim makro filan nedir bilmem, sadece sormak istediğim makro kullandığını nerden biliyorsunuz yani bilmeden adama suçlamayın + 1 kişi yada 10 kişi farketmiyo %'yi ilk atan alıyor.
    felo kesilecegi zaman alana ego tarzı yaratık çekersen felenkor çıkmadan yani görürsün direk dr atanları hakmı 10 party varken ptsiz 1asasın gelip kutu alması sence? ve bunu sürekli bir şekilde yapması en fazla atack yapan party alsın bak oyun ne kadar güzel oluyor asasmısın partin varsa sen al kutuyu atak yapıp

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NiqhtRaveN View Post
    felo kesilecegi zaman alana ego tarzı yaratık çekersen felenkor çıkmadan yani görürsün direk dr atanları hakmı 10 party varken ptsiz 1asasın gelip kutu alması sence? ve bunu sürekli bir şekilde yapması en fazla atack yapan party alsın bak oyun ne kadar güzel oluyor asasmısın partin varsa sen al kutuyu atak yapıp
    Tabi sen de haklısın en itemli adamların hakkı onu da almak.

şimdi 10 party var felo kesen yada pk atan gelip bir asasın kutu alması ne kadasr mantıklı yada adaletlidir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Tabi sen de haklısın en itemli adamların hakkı onu da almak.
    kur partini al kardeşim ben walkry kanatımı almışım scmi basmışım 1tane asas eline ds veya gab alıp gelip dr atıp kutu almasımı hak oluyor oyunda ? ve sadece felenkordan felenkora online olan asasın bu kişiler birde sw sw dolaşıyorlar bumu adalet ?