Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Angry Eslant Dark Mare slotu nerf.

Bu elemanlar 6 mage 2 priest ile 24 saat slottan çıkmıyorlar üstüne orada çıkan TK , TALOS , SAMMA tarzı bossları da kesiyorlar ( AFK şekilde ) yok böyle bir saçmalık adam günde 30 raptor , 30 ib , 20 shard , 20 30 md kasıyor üstüne slottan sürekli değerli çöp ve silver bar attığı için nakit olarak ölüsünden para perisi ile 6 gb kalıyor ( yeni serverlar da hadi perisiz 4 gb diyelim ) adamın bir gideri de yok 4 tane çara genie açıyor 4 üne açmıyor çıkartıyor 6 tane dragonu kafasına call atıyor iç içe hepsi çarların bir de kecoon basıyor adamı zor görüyorsun genie yi bırak demem şudur ki bu adamlar raptorun fiyatını 2m e kadar götürür acilen nerf yemesi gerekiyor biz günde 15 16 saat ewil de elimiz ile farm atıyoruz 3 raptoru görürsek oh iyi diyoruz o kadar leş durumdayken bu adamların hem çöp farmı yapıp hem de raptor vs bu tarz high class itemleri kasması saçmalık.
    Last edited by muradtusqil3434; 05-31-2020 at 02:30 PM.

raptor fiyatı dün 8.299 iken bugün 6.100 yarın 5.500

çöp slotların da genie farm , raven harpy desen orada slot respawn oluyor hadi respawn etmedin saatte 3-4 md atıyor md fiyatı 1m eslant gg stone golem den bahsetmeye gerek yok el ile farm atılabilecek bir tek raven ve ewil kalıyor onu da öldürüyorlar hem droplardan dolayı hem de çıkan drobun para etmemesi ne yapacağız biz?

Banned
    Genie kaldırılmalı slotu koxper multi ile işgal etmiş ya da çoklu pc ile genie farkı yok.

+1 kesinlikle destekliyorum el emeğinin zerre değeri yok şuanda.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    adamların daldığı slot kurutuluyor , dark mare kapansa başka slota çökecekler

Senior Member
    genie para kasmak için kullanılmamalı

kendiniz yapabilseniz bize su vermezsiniz su Gücü elinize alsanız Ölü soyarsınız bırakın sizde yoksa başkasında da olmasın demeyi. Gidin tedavi olun OTHELLO sendromu yaşıyorsunuz ileride evlenirsin başkasının karısını , çocuğun olur başkasının çocuğunu, malın olur başkasının malı benimkinden daha iyi çekemezsin senden fazla var diye ŞAKA TROL falan değil 3.sayfa da okuduğun haberlerde yaşananların başlangıç belirtileri bunlar ...
    Last edited by solar123131; 05-31-2020 at 03:27 PM.

Senior Member
    Ben solo 20saniyede kesiyorum dark mareyi dediğin dropları atması mümkün değil ( full ap bp) , total 10saatten fazla denedim karsız buldum bıraktım

8kişilik genieli mage partisi aşağı yukarı benim hızımda dönüyor slotu , ne nerfinden bahsediyosun , kıskançlıktan çatlayacaksınız

Banned
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    adamların daldığı slot kurutuluyor , dark mare kapansa başka slota çökecekler
    Bu yüzden çözüm genie kaldırmak. Ya da yeni harita düzenleyip orada sadece exp veren moblar olup genie sadece o harita kullanılacak şekilde düzenleme getirmeli.

Maradondan eslant kadar slotlar işgalcilerle dolu.