Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Evil Wizard Slotundaki Drop Düşüklüğünü Farkeden varmı ?

3 saatte sadece 1 bus aldım bu ne kadar mantıklı

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Drop oranlarında herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu tarz durumlar duyuru olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

Lütfen forumda konu açmadan önce sağ üstte bulunan arama butonunu kullanın.
    Diğer konu

İyi forumlar.

Junior Member
    Droplarda değişiklik yapılmadı lafına inanan var mı? 12 senedir oynarım ve her ay droplar düşüyor. Bakın günde 18 saat kastığım slotlar 3 ay önceye göre yarıya düştü. Yapsalarda söylemiyorlar çünkü farmcıları kaybetmek istemiyorlar ama farmcılarında para kazanmasını istemiyorlar.

Mesela 1 farmcı saatte 10m kazanıyorsa çoktur. Onu 8 e düşürürler, baktılar gb artıyor 5m ye düşer. GB düşerse belki drop oranı artar. Bunlar yönetimin taktikleri, kimsee söylenmez. O yüzden burada mod olamaya calısan ya da modlara pek itibar etmeyin sebebi de onlar da bilmiyor ve yönetimin direktifine göre hareket ediyrlar Ben nerden mi biliyorum bunu, boşverin.

kardeşim drop leş 8 aydır siriustayım evil wizard slotunda inanın bu kadar leş drop görmedim raptor atmıyor slot

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Şans faktörünü çok göz ardı ediyorsunuz arkadaşlar.

eslant aoc dropları düştüğü günden beri rezalet droplar fakat özellikle son 1 haftadır hayatımda bu kadar kötü drop almadım slot raptor atmayı unutmuş gibi davranıyor inanın pot düşme oranı bile düşmüş normalde burda fazla mana kullanmazdım içinden cıkanları kullandığım için extra mana alıyorum ve drop düşürülmedi diyorlar bu kanıya günde 2 saat farm atarak değil 8 aydır 4 farklı campta 4 kişi 12 şer saat farm atıyoruz herkesin drobu böyle kötü

Senior Member
    1 saatte 2 Md. Çift spor raven. Raven re spawn olmasını bekliyorum. O kadar seri olmama rağmen.
    Hak mı bu?

sabah 7-40 dan beri slotta dc premium ile kesiyorum 0 raptor arkadaşım öteki campa geldi 5 dakikada exps premium ile 2 raptor aldı bu kadar saçma bir oyun işte bu

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Mevcut konu üzerinden devam edebilirsiniz.