Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Magic Hammer hk.

Bu sorunu abartısız 1 seneden beri yaşıyorum, belki aranızda yaşayan da vardır, arada sırada slotta magic Hammer basarken üstümüzden eksiliyor ama rpr yapmıyor, çok rahatsız eden bir durum değil, çok sık yaşanan birşey de değil ama, neden boşu boşuna magic Hammer bedavadan gitsin? Yetkili arkadaşlar inceleyip fixlerlerse çok memnun oluruz.

Genelde atack verirken basınca buga giriyor ve bastığı halde işe yaramıyor.Çözüm olarak magic hammeri basacağın zaman bi 5 saniye durdur charı öyle bas basma şansı yükselicektir

Düzeltilmeli.

Senior Member
    genelde potu bastıktan sonra 1-2 sn beklemen gerekiyor kanka tam hp potu bastığın gibi üstüne serice basarsan mefta oluyor senin 250k anlıycağın bu arada en tilt olduğum durumlardan bitanesi öyle giden magiclerimi toplasam ahh ah bi char daha dizerdim

critical point gibi

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    öyle boşa giden magic hammerlarlarla ben ev dizerdim ah ahhhhh 15 yılda kaç magic hammer mefta oldu

Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    genelde potu bastıktan sonra 1-2 sn beklemen gerekiyor kanka tam hp potu bastığın gibi üstüne serice basarsan mefta oluyor senin 250k anlıycağın bu arada en tilt olduğum durumlardan bitanesi öyle giden magiclerimi toplasam ahh ah bi char daha dizerdim
    aynen dediğiniz gibi pot kullandıktan sonra hemen peşine magic hammer kullanımında rpr yapmıyor potun cooldownu bittikten sonra bastığınızda normal şekilde çalışıyor düzeltilse gerçekten güzel olur ne dikkat etsemde arada hala aynı durumu yaşıyorum

genie durduruyorum 5sn atak yapımıyorum sabit bi şekilde basınca da basmadığı oluyor. el atılması lazım

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    pot veya mana bastıktan en az 2 sn sonra magic hammer a basın boşa gitmez

Senior Member
    Aynen buga giriyor, ben bunu yaşadım.

Genie Hammer ve Magic Hammer eşyaları; pot basarken veya attack yaparken kullanılırsa bazen buga giriyor.

Senior Member
    Çok sinir bozucu bir durum.Defalarca başıma geldi.Umarı en kısa zamanda düzelir.