Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Priestlerin Restore skilli hakkında

Yanlış bir bilgi üzerinden açılmış bir konu oldu kapatılabilir
    Last edited by GodlessSavage; 05-31-2020 at 02:19 AM.

3500 değil 2500.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Kaç yıldır mage oynayıp bu forumda takılırım, mageyi yok edelim cümlesini bu kadar uzatanını ilk defa görüyorum.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

bu adamın warior oldugna yemin edebilrim ama kanıtlayamam

yanlış biliyorsun. heal 75 skilli yani past recovery 2.500 heal + 3.000 restore veriyor. yeni 3.500 heali parça parça alması gerekirken tek seferde alıyor demen doğru değil. skillde zaten 2.5k heal var.

Quote Originally Posted by gwa_FcYzhPEk View Post
    yanlış biliyorsun. heal 75 skilli yani past recovery 2.500 heal + 3.000 restore veriyor. yeni 3.500 heali parça parça alması gerekirken tek seferde alıyor demen doğru değil. skillde zaten 2.5k heal var.
    yanlış bilgi olabilir char açıp tek tek bakıcam skillere ama bence ortada bir yanlışlık var skillde 2.5k heal varsa skill kullanıldığında 2.5k heal direk gelir ve devamına restore gelir skill kullan sil gibi bir durum olmaz diye düşünüyorum

Quote Originally Posted by 1331uflediler View Post
    bu adamın warior oldugna yemin edebilrim ama kanıtlayamam
    warrior değilim mage ve priest hiç oynamadım yayın izlerken gördüğümü aktardım toplu 10 ve 960ların dışında sürekli restore kullanılıp siliniyor heal skilli gibi restore benim bildiğim öyle olmaması lazım

Quote Originally Posted by gwa_FcYzhPEk View Post
    char açtım ve tek tek söylüyorum
    heal 70 level skilli critical restore heals 3000HP over 20 seconds for party members in a certain area.
    bu skill bütün partye toplu şekilde 3000 hpyi 20 saniye içerisinde veriyor yani saniye başı 150hp gibi bir rakam gelmesi lazım.
    heal 75 level skilli past recovery heals a friend for 2500 hp and heals for an additional 3000 hp over 20 seconds.
    bu skill senin söylediğin açıklaması da 2500 heal veriyor devamında 3000 hpde 20 saniye içinde restore şeklinde parça parça geliyor.ama ince nokta bu skill tekli skill yani kullandığın zaman bütün partye gelmiyor diğer bir deyişle bu skilli kullanmıyorlar.
    heal 80 level skilli past restore heals 6000HP over 20 seconds for all party members in a certain area
    bu skill belli bir alan içerisindeki bütün party üyelerine 20 saniye de 6000 heal veriyor yani saniye başı 300 hp gibi bir rakam

benim gördüğüm kadarıyla kullandıkları skill 70 level heal skilli ve bütün party üyelerine restore geliyor ama bunu sildiğin zaman 3000 hpyi tek seferde alıyorsun ve böyle bir skill kullanımı olamaz bu bir bugtur ve düzeltilmesi lazım

Şu an oyunun en güçlü jobu mageler. Ama bunun sebebi red potun undy scnin yok olması daha sonra da magelere atak sc eklenmesi. Restore ile alakalı değil yani bu durum.
    En iyi eventleri sayarsanız hepsinde en iyi job mage üstüne pkda da artık en güçlü job halindeler. Atak sc yüzünden ben de over power olduklarını düşünüyorum.
    Asaslar da yok oluyor yavaş yavaş , wariorler hala güçlü , okçular güçlü demek isterdim ama her skillerinde ayrı hata var kararsızım.
    Oyunda emin olduğum tek şey ciddi anlamda job dengesinin bozulduğu yönünde.

Quote Originally Posted by Ashmedai View Post
    Şu an oyunun en güçlü jobu mageler. Ama bunun sebebi red potun undy scnin yok olması daha sonra da magelere atak sc eklenmesi. Restore ile alakalı değil yani bu durum.
    En iyi eventleri sayarsanız hepsinde en iyi job mage üstüne pkda da artık en güçlü job halindeler. Atak sc yüzünden ben de over power olduklarını düşünüyorum.
    Asaslar da yok oluyor yavaş yavaş , wariorler hala güçlü , okçular güçlü demek isterdim ama her skillerinde ayrı hata var kararsızım.
    Oyunda emin olduğum tek şey ciddi anlamda job dengesinin bozulduğu yönünde.
    hocam konu priestlerin bir skilli hakkında ve bug var, bu bugtan en çok mage partyler yararlandığı için böyle bir yorum yapmış olabilirsin ama o farklı bir tartışma konusu olabilir yeri bu konu değil

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GodlessSavage View Post
    @Khenarth
    Khenarth ı sen hiç gördün mü.. Şeytanla 10 kere Harbe girmiş 9 unda Galip gelmiş gibi
    Saç Sakalı dümdüz uzuyor. Yüzüklerin Efendisinde, Gri Gandalf vardı; Balog la dövüşüyordu Filmin sonunda; Burdan Asla Geçemezsin. Falan diyordu, Heh işte Adamın inadı aynı öyle...

Bu arada o Silinen Restore
    Yani ilk atıldığında Heal devamında Restore atar. 2x Combo Skill.
    Yani Heal kısmını alırlar. Restore kısmını silerler ki; Restore yi Tekrar Heal olarak Kullanabilelim diye, En son bildiğim bu şekilde idi. Skilin değiştiğini sanmıyorum. Halen aynıdır. Heal + Restore, Restoreyi istememek de suç oldu ağa yav...
    Last edited by LastDitchStand; 05-31-2020 at 01:38 AM.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.