Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 74
    Quote Originally Posted by deathlessgastly43 View Post
    dostum zaten bizim dedigimizi matematiksel anlamda açıklamışsın,var olan canın %10ununu vurduğuna göre ilk atan en çok damageyi vuruyor.Makro insan elinden daha hızlı attığı 2 kalkan takan asas kutuyu alabiliyor.oyunda hala makroyu tespit edebilen bir sistem de yok. elini kolunu sallayarak adamlar oyundan soğutuyorlar çoğu kişiyi.
    Macro kullanan her kim varsa ağız dolusu güzel cümleler kuruyorum. Zaman zaman kutu bende de kaldığı oluyor. üstelik ilk yüzdeyi atmamış olmama rağmen aldığım da oluyor. Ancak böyle durumlarda %10 vurduktan sonra arkasına Abyss Fire atıyorum, arkasında %5 atıp 5 saniye kadar bekleyince abyss fire dolmuş oluyor o zaman 1 fire daha tamamdır.

oyunda daha mantıklı bir sistem haline dönüştürülmesi gerekilen bu mesele hala geçiştiriliyor

Felankora ilk yüzde atan kişi tabiki kutuyu almalı, bu onun başarısı, yıllardır bu iş böyleydi. ben okçu oynuyorum, felankorla işim olmaz ama her nimeti kendinize yontmak için ağlamayı bırakmalısınız. asas karakterinin olayı budur, hızlı olup sinsi oynar ve böylece bazı avantajlar elde eder.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Son vuruşa kutu gelmeli. Drain atılamamalı. Resist ve defans ayarlanarak jobların vurduğu hasarlar birbirine yakın olmalı. Ayrıca kesildiğinde yakındaki herkese ufak ödül verilebilir misal rastgele bifrost taşı. Tabi bahçe farm ittifak sona ermesi içinde moblar kaldırılmalı.

Şu oyun ne güzel olabilir ama 7/24 farm pazar sistemi var.b
    Last edited by TellerMine; 06-30-2020 at 08:18 AM.

Nickler herşeyi açıklıyor.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    İlk yüzde, ilk staff. vs. bu durumlar gerçekten can sıkıcı. Düzenleme gerektiriyor. Ayrıca priest silahlarında olduğu gibi kalkanlar üzerinde de sınıflandırma olması gerekiyor.

Senior Member
    Bu işin çözümü değil ama priest dışında hiç bir job kalkan takmamalı.

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kepazeyimmm17 View Post
    Felankora ilk yüzde atan kişi tabiki kutuyu almalı, bu onun başarısı, yıllardır bu iş böyleydi. ben okçu oynuyorum, felankorla işim olmaz ama her nimeti kendinize yontmak için ağlamayı bırakmalısınız. asas karakterinin olayı budur, hızlı olup sinsi oynar ve böylece bazı avantajlar elde eder.
    Dostum burda asaslara laf etmiyoruz makroyla alınan kutudan bahsediyoruz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ashmedai View Post
    İlk yüzde kutuyu aldırmıyor bu arada , felankor kutusunda bir sürü bug bulunuyor . Magelerin ilk staff vuruşu ile felankoru almışlığı var. Warior partinin almışlığı var yüzdesiz.
    Eskiden olsa dediğinde haklısın fakat artık öyle olmuyor kaldı ki abys fire atan alır o zaman da hem range i daha yüksek hem de oyuna girer girmez 1 dakka beklemen gerekmiyor atabilmek için asas yüzdeleri gibi.
    Felankorda şöyle bir durum var;
    1- Felankora ilk %'ler atıldığında felankor kısa sürede kesilirse ilk %'yi atan kişi kutuyu alır.
    2- Felankora ilk % atıldıktan sonra kesmesi Dk'lar alıyorsa damage biriktiren alır ben ilk % atan asas partiden sonra partime % attırıp sonrasında felankor altında bütün yüzdecileri kestirerek felo kutusunu ellerinden aldım ama 5 dk mücadele verdim bu sürede doldukça % attırdım.
    3- Felankor çok eski zamanda kalmış hp ve defansa sahip bana kalırsa defansı ultima gibi olup damegesi ultimadan bir tık düşük olabilir.
    4- Felankorun bence bir zamanlar Ronark Landda var olan DARK DRAGON gibi bowl etrafına ve bowl ortasına random düşmesi hem mobun kesilmesini geciktirip hemde bowl etrafında bos eventlarda olduğu gibi bir kalabalık ortamı yaratır ve pk acısından eğlenceli anlar yaşanır.

Senior Member
    adamlar nickini bile ona göre yapmış 1ci yüzde atan 2 . yüzde atan filan ntt süpersin gerçekten