Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Pazar çarimda tpt x bani yedim açilir mi

Pazar charımda hiç mob kesmeme rağmen tpt x banı yedim hiç bir şekilde mob kesilmedi 2 ay boyunca 35lvde kalmış bir chardan bahsediyorum yan hesaplarda dahil sadece bilgisayarımda illegal bir program vardı başka oyunlarda kullandığım sizce açılır mı desteğe yazdım cevap bekliyorum sizden sadece fikirlerinizi almak istiyorum.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu konuda en doğru ve net cevabı ticket sistemi üzerinden alabilirsiniz.
    Lütfen biletinizi güncellemeden sabırla gelecek olan cevabı bekleyiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Daha önce başına gelmiş yada arkadışının başına gelmiş tecrübe etmiş kimseler yok mu acaba ??

@xClarkKent hocam zaten ticket yolladım sadece açılır mı yani bi fikir almak istiyorum 5 gbye yakın para vardı çarda hiç bir türlü hile kullanılmayan bi hesaptı giriş ekranında ban yedim premium bittiği için bırakacaktım bu hadise başıma geldi sadece merak ettiğim için fikir almak için açtım postu

Daha önce birinin daha aynı konudan bahsettiğini okumuştum 4 tane charı varmış 3 tanesiyle koxp kullanıp 1 tanesiyle pazar yapıyormuş diyorki ben bu charla koxp kullanmıyorumki ama neden banlandı seninkide aynı durum galiba

Yok hocam ben altarda trina al sat yapıyordum trina fiyatları pus indirimleriyle yere düşünce bende oyuna ara verdim başka oyunlar oynadım hilede ordan kalma bilgisayarda açık bile değildi. Son 2 haftadır online bile değildim .

Açılmaz sonuçta sistemde illegal program var niye açılsın ki adamlar senin bunu chaosda mavi kutu için kulanmadığını nereden bilecek

Senior Member Vrij's Avatar
    Kanka GMler tarattıgı zaman pc de bişi varsa tptden gidersin. Hangi id oldugu önemli değil.
    Ben burada downloadlarda 2017 de kxp indrmişsin diye sebep okudum yani.

Yeni bir başlangıç, temiz formatlanmış bir pc, yeni ufuklar.

Hocam valla pazar çarı hiç bir şekilde maradon dışına çıkmadı chaos bdw falan hak getire hiç girmedim yani hadi ben hileydim hiç bir aktiviteye bulaşmadan ne işe yarayacak ki hileyle girmem hadi hileyim ne chaosa girdim ne mob kestim hiç bir şey yapmadım yani ki id şifreyi girdikten sonra ban yedim tarama sonrasında bilgisayarda bulunuyor diye açık bile değildi.

Kesin öyledir kesinnnnn

Tags for this Thread