Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Aynı ip üzerinden ya da aynı pc üzerinden farklı charda illegal bir şeyler yaptıysan masum olan charının banlanması olasıdır.Diyorsan ki benim kullandığım illegal program kesinlikle knight online için değil xigncode taramasına nasıl girdi bilmiyorum o zaman ticketten gelicek yanıtı bekle ve olumsuz dönüş alırsan tekrardan güzel bir dille anlat derdini açılma ihtimali var.

Yok hocam ben pazarcı adamım çok fazla oynamayı değilde pazar yapmayı seven biriydim dediğim gibi trina buy sell pus indirimlerinden sonra çok düştü bende zarar etmemek için 2 hafta oyuna bile girmedim başka oyunları hileyle oynadım premium bitmeden de sattım son kez giriyordum ki hesaba xincode taraması oldu orda id pass ekranında tpt x yedim yani ip'den görebiliyorlardır diye düşünüyorum başka hiç bir çara girmedim 35lv hesap yani chaos geçmişide yok umarım açarlar sadece tarama banı yedim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Merhaba,

Bu konuda en doğru ve net cevabı ticket sistemi üzerinden alabilirsiniz.
    Lütfen biletinizi güncellemeden sabırla gelecek olan cevabı bekleyiniz.
    Gerekli yanıt verilmiştir. Hesabın açılıp veya açılmama durumunu bizler bilemeyiz.

Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bilet gönderdiyseniz gelecek olan yanıtı sabırla beklemelisiniz.

Tags for this Thread