Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41
    Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Ring pusta bulunan bi ürün tamam kabul fakat amacı karakter satmak değil sadece slot boşaltmak. Kurallar açık ve net sorumluluk kullancıya ait, şahsen bu sebepten ringli char almadım ve kendim kastım hiç değilse kafam rahat. Ringli char alcamda o charda illegal duruma karışmış olacak tam anlamıyla fiyasko. İllegal duruma karışmışmamış olsa dahi birisine küfür etmiştir 2 gün sonra bi pm gelir böyle böyle diye hiç uğraşılacak durum değil.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Ring pusta bulunan bi ürün tamam kabul fakat amacı karakter satmak değil sadece slot boşaltmak. Kurallar açık ve net sorumluluk kullancıya ait, şahsen bu sebepten ringli char almadım ve kendim kastım hiç değilse kafam rahat. Ringli char alcamda o charda illegal duruma karışmış olacak tam anlamıyla fiyasko. İllegal duruma karışmışmamış olsa dahi birisine küfür etmiştir 2 gün sonra bi pm gelir böyle böyle diye hiç uğraşılacak durum değil.
    Kardeş yazdıklarımı okumadan yazıyorsun galiba madem öyle banlamaya satanlardan başlasınlarki olay başında sonlansın adamlar gece gündüz pazarda ringli karakter satıyor diyorum anladınmı burayı ? Madem almakta yasak satmakta satanı banlarsan kimse alamaz bak sana çözüm madem kural böyle ozaman kural sadece alanlara geçerli olmuyacak satanları banlıcaksınki kimse alamıyacak umarım anlamışsındır. SkCLucky den son yazdığıma cevap bekliyorum bakalım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Sizler gibi düşünemeyen şahıslar yüzünden bu oyun bir arpa boyu yol kat edemedi. Madem ki Ringin amacı slot boşaltmak madem ki Ring ile yapılan alışverişlerde sorumluluk kullanıcıya ait neden neden neden Ring oyun içi pazarda satılıyor?
    Last edited by Klaslord; 05-30-2020 at 01:54 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Karakter alım ve satımı kesinlikle yasaktır, bunun tespiti halinde cezai işlem uygulanabilmektedir. Ayrıca, karakteri alsanız dahi tüm sorumluluğu kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Knight Online'da Hesap Satışına Son!
    Madem yasak neden PUS da Ring satılıyor? Madem yasak neden oyun içi pazarda Ring satılıyor?
    Last edited by Klaslord; 05-30-2020 at 01:59 PM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bir iki ay pazarda demlenmiş ringleri alsanız sorun olmaz sanırım işlem yapılacak olsa o zamana kadar yapılırdı tahminimce
    consume & adapt

Junior Member MSRL's Avatar
    Yani Açıkcası Olayımız şu Account Satışı = Tamamen Yasak , Ringle Alırsanda Banlanırsan ceza yersen bunu kabul etmiş olarak satın al çünkü hesaptaki boş charların yeri boşalması amacıyla ring pus'ta var ve trade açık olma nedeni farklı hesaplarınız varsa ona aktarmak veya vermek açıkcası char alma kas deniyor ona göre

Hak veriyorum satışı insanları mağdur edebilen bir şeyin yasaklanması gerekiyor.Amacını slot boşaltmak ve karakterini başka hesaba taşımak diye söylemiştim.Tradeye kapalı olursa o ringi başka bir hesaba taşıyamaz.Ama bunun alternatif bir çözümü düşünülebilir.Ticket atarak şu chardaki ringi şu chara aktarır mısınız gibisinden.

Senior Member
    Brolar bi ton para veriyorsunuz ringde charlara ya. Gb ye vereceğin para ile çek exp preni genieni, koy titana. Ringde char alıyosun banlanıyor, nickini beğenmiyorsun değiştiriyorsun skill statı sana göre olmuyor sıfırlıyorsun, birsürü kıl tüy. 2 haftada 83 sün zaten. Hele ki 1+1 denk getirsen misliyle kârdasın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    bir iki ay pazarda demlenmiş ringleri alsanız sorun olmaz sanırım işlem yapılacak olsa o zamana kadar yapılırdı tahminimce
    Knk yalnız Ring kırdırılmadan işlem yapılmıyor, ring kırdırıldıktan sonra işlem yapılıyor!
    Yani istersen ringte ki charı 5 sene pazara koy gene işlem yapılmaz!

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Klaslord View Post
    Madem yasak neden PUS da Ring satılıyor? Madem yasak neden oyun içi pazarda Ring satılıyor?
    Quote Originally Posted by Kennie View Post
    Tamam sklucky dediğinize göre Karakter alım ve satımı kesinlikle yasaktır, bunun tespiti halinde cezai işlem uygulanabilmektedir.
    Ozaman bir pazara inin ringle çar satan arkadaşlar serverın yarısını oluşturuyor neden banlamıyor yetkililer peki onları buna bir cevabınız varmı ?

Bir kişinin karakter sattığına dair %100 kanıtınız mevcutsa Cheat Reports bölümüne durumun incelenmesi adına rapor gönderebilirsiniz.