Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Ringle çar alıp mağdur olan oyuncular.

Ring oyunda legal bişey ve pusta satılıyor ve karakterin ilk sahibi karakteri 83 yaparken 3. parti araç kullanıyor ve sonra ringe koyuyor satıyor.
    Bizde alıyoruz nereden bilebilirizki.

Account olarak satın alsak neyse ama bildiğin gidip oyunun pusundaki eşya ile karakter satın alıyoruz ve ilk sahibi illegal kullandığı için biz süresiz ban yiyoruz.

En nihayetinde bariz birşekilde
    Karaktere satın alıp para veren biziz (yani bu şekilde sorun yaşayan tüm oyuncular)
    Mağdur olan biziz.

Para kazanan (illegal) kullanıp ban yemeden satan kişi (kafası rahat olan) kişi illegal kullanan kişi.
    Mağdur olan (legal) kişi.

Burda sizcede gerçekten bir sorun yokmu ?

Bunun bir önleminin alınması gerektiğini düşünüyorum adamlar 83 yaparken illegal kullanıyor sonra biz bilmeden satın alıyoruz.
    Bizim elimizde patlıyor.

Bu şekilde mağdur olan çokca oyuncu var gerçekten buna bir çözüm getirilmeli.
    Eğer bu şekilde olacaksa ringinde oyundan kaldırılması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu oyunculara yaramıyor.
    Sadece illegal kullanan kişilerin işine yarar oldu ve bizde (legal oynayan oyuncular) paramızla rezil olur olduk.
    Last edited by Kennie; 05-30-2020 at 12:57 PM.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    karekter ringleme olacak bu gayet olabilir durum ama ringlenmiş karekter trade edilmemeli.
    benim zamanım yok 7 8 gb verdim ringi aldım çözdüm sonra hooop ban yedim hapis yedim.
    yada ringe giren karekterin datası bellidir kim ringledi hangi aralıkta illegal ile kasıldı hangi hesap hangi parti ile kasıldı.
    eski sahibi kimdi vs vs bunlar takip edilirse legal olarak karekter alıp oynayan oyuncular rahat edecektir.

şimdi şu sorunsal ortay çıkacaktır adam illegal kastı kastı legal hesabına aktardı charı.
    burdada şu yapılabilir yüzügü alan char ile satan char aynı ip den giriş yapmış mı bu kontroller yapılırsa herşey daha güzel olur.

Quote Originally Posted by Yengec22H View Post
    karekter ringleme olacak bu gayet olabilir durum ama ringlenmiş karekter trade edilmemeli.
    benim zamanım yok 7 8 gb verdim ringi aldım çözdüm sonra hooop ban yedim hapis yedim.
    yada ringe giren karekterin datası bellidir kim ringledi hangi aralıkta illegal ile kasıldı hangi hesap hangi parti ile kasıldı.
    eski sahibi kimdi vs vs bunlar takip edilirse legal olarak karekter alıp oynayan oyuncular rahat edecektir.

şimdi şu sorunsal ortay çıkacaktır adam illegal kastı kastı legal hesabına aktardı charı.
    burdada şu yapılabilir yüzügü alan char ile satan char aynı ip den giriş yapmış mı bu kontroller yapılırsa herşey daha güzel olur.
    Kesinlikle katılıyorum yapılacak şeyide yazmışsın net bir şekilde hala biz nasıl mağdur oluyoruz anlayabilmiş değilim.
    Sen yine süreli ban yemişsin sınırsız yiyenler var ben gibi diğer arkadaşlar gibi bu arkadaşların suçu ne oyunun sattığı şey ile karakter satın almak ve sonrasında sınırsız ban yemekmi ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Karakter alım ve satımı kesinlikle yasaktır, bunun tespiti halinde cezai işlem uygulanabilmektedir. Ayrıca, karakteri alsanız dahi tüm sorumluluğu kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Knight Online'da Hesap Satışına Son!

Karakter alım satımı kesinlikle yasak
    Ne için satıyorsunuz ozaman css yi pusta ?

Ring'in kullanım amacı 4 tane char slotunu dolduranların yeni char açma istemesi ya da charını başka hesaba taşıma isteği ve bunu ring sayesinde yapabilmesi.

Yani aslında pazarda satılması legal olarak gözüksede kısmen illegal'e giriyor.Bu yüzden de ringte char alımında hiçbir türlü hesap desteği sağlanmıyor.
    Vaktiniz varsa exp pre ve full pus çekip başlayın.Aynı paraya denk geliyor zaten.1 haftada charınız 83 olur sağlam 7/24 kasarsanız ve oyunda sizinle aynı anda kasmaya çalışanları arkadaş edinirsiniz,çevre yaparsınız.Aynı zamanda da başka bir job oynamak isterseniz ya da çektiğiniz pus ve pre'nin parasını çıkarmak isterseniz yan tarafa 3 tane char daha açıp her hafta birini +80'e rahatlıkla kasabilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad

Question

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Karakter alım ve satımı kesinlikle yasaktır, bunun tespiti halinde cezai işlem uygulanabilmektedir. Ayrıca, karakteri alsanız dahi tüm sorumluluğu kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Knight Online'da Hesap Satışına Son!
    Arkadaş belirtmiş zaten account olarak alsak neyse yani accountu satın aldıgında başına gelecekleri kabul ettiğini belirtmiş
    asıl sorun ring ile karekter satışı olması trade edilebilir olması ve sorumluluk alana ait olması.
    legal oyanayn adam ring alacak sonra geçmişi kirli diye hapise düşecek.

hem satılıyor hemde alan mağdur oluyor madem böyle bir durum oluşuyor bu ringlenen karekter neden TRADE edilebiliyor ??

Quote Originally Posted by N0gitsuneEU5 View Post
    Ring'in kullanım amacı 4 tane char slotunu dolduranların yeni char açma istemesi ya da charını başka hesaba taşıma isteği ve bunu ring sayesinde yapabilmesi.

Yani aslında pazarda satılması legal olarak gözüksede kısmen illegal'e giriyor.Bu yüzden de ringte char alımında hiçbir türlü hesap desteği sağlanmıyor.
    Vaktiniz varsa exp pre ve full pus çekip başlayın.Aynı paraya denk geliyor zaten.1 haftada charınız 83 olur sağlam 7/24 kasarsanız ve oyunda sizinle aynı anda kasmaya çalışanları arkadaş edinirsiniz,çevre yaparsınız.Aynı zamanda da başka bir job oynamak isterseniz ya da çektiğiniz pus ve pre'nin parasını çıkarmak isterseniz yan tarafa 3 tane char daha açıp her hafta birini +80'e rahatlıkla kasabilirsiniz.
    Öylemi yarısını banlasınlar bu oyundaki oyuncuların ozaman yarısı ringle satın alıyor çünkü. Madem illegal satanları banlamakla başlayabilirsiniz ozaman dediğinize göre bununda yapılması gerek

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Yengec22H View Post
    Arkadaş belirtmiş zaten account olarak alsak neyse yani accountu satın aldıgında başına gelecekleri kabul ettiğini belirtmiş
    asıl sorun ring ile karekter satışı olması trade edilebilir olması ve sorumluluk alana ait olması.
    legal oyanayn adam ring alacak sonra geçmişi kirli diye hapise düşecek.

hem satılıyor hemde alan mağdur oluyor madem böyle bir durum oluşuyor bu ringlenen karekter neden TRADE edilebiliyor ??
    Bir kişinin 2 ayrı hesabı olabilir diye düşünüyorum. Şahsen benim 2-3 tane hesabım bulunuyor, bu durumda trade ediliyor olmasaydı destek ekibine bilet göndermek durumunda kalacaktım.

Tamam sklucky dediğinize göre Karakter alım ve satımı kesinlikle yasaktır, bunun tespiti halinde cezai işlem uygulanabilmektedir.
    Ozaman bir pazara inin ringle çar satan arkadaşlar serverın yarısını oluşturuyor neden banlamıyor yetkililer peki onları buna bir cevabınız varmı ?