Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

buf, ağaç atak sc silme hakkında

özellikle wolf, lupine, stealth tazeleme işlemi esnasında yanlışlıkla silinmesinin istenmediği şeylerin silindiği cok kişinin başına gelmiştir. kilitleme işlemiyle silinmesinin istenmediği şeyler önce kilit kaldırılıp sonrasında silinebilir olma opsiyonu getirilmesi cok iyi olur düşüncesindeyim.

Senior Member
    Çok mantıklı kesinlikle gelmesi gereken bişey

Senior Member
    Veya şöyle bişey yapılabilir stealt wolf basarken bitmeden tekrar basılabilmeli ve süresi sıfırdan basılmış gibi olabilmeli. Bu sayede hiç silmeden direk sıfırdan basmış gibi oluruz.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Veya şöyle bişey yapılabilir stealt wolf basarken bitmeden tekrar basılabilmeli ve süresi sıfırdan basılmış gibi olabilmeli. Bu sayede hiç silmeden direk sıfırdan basmış gibi oluruz.
    buna katılıyorum
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Daha pratik bir çözüm önerebilirim. Basılı skiller ve scler ayrılabilsin. Hepsi birbirine yapışık olmazsa o zaman yanlışlıkla silinme olmaz. Üstüne basılı tutup başka yere taşıdığımızda ayrılacak, kendimiz sıralayabileceğiz ve hali hazırda olduğu gibi, koydumuz yerde duracak yenilenince de aynı yerde çıkacak. Uygulanabilir diye düşünüyorum.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    mantıklı gibi duruyor ama cz adream gibi pvp bölgelerinde sorun oluşur adamların ne wolfu biter ne bafı biter.
    pvp bölgeleri hariç yapılabilir bence.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yengec22H View Post
    mantıklı gibi duruyor ama cz adream gibi pvp bölgelerinde sorun oluşur adamların ne wolfu biter ne bafı biter.
    pvp bölgeleri hariç yapılabilir bence.
    Üst üste basılmıyacak. Mesela wolf bitmesine 10 sn kaldı ben o biteni silmeden wolf atıcam ve tekrar 120 sn si kalcak. Arka arkaya basılarak uzatılmayacak.

Senior Member
    mantıklı şeyleri destekleyin de biran önce kurtulalım şu olaydan.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vosk View Post
    mantıklı şeyleri destekleyin de biran önce kurtulalım şu olaydan.
    oyunun yüzde 90ı farmer olduğu için bu tarz şeylerle uğraşmazlar. yıllardır sildiğim weapon sc nin haddi hesabı yoktur binlerce olmuştur heralde.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Geçen bi ara Asas ile CZ de duruyorum Asasın biri yanıma gelmiş, CP patlattı durup duruyo; Niye vurmuyorsa manyah, en iyisi Town atayım dedim

Oyunda çok Profesyonellik sağlayan şeyler de iyi olmaz.
    Lup bitmeden Vururum diye Şansına güvenen Adam, Bitmeden Tazeleyim olayınada girer. Onun için bitmek üzre olan şeyi "Silmeden" tazelemek iyi olmaz. Eğer öyle bişey olursa DB li adama ++AC atınca DB side silinsin diye başka başka fikirlerde doğar. Zaten 80 saniye gibi muazzam bir görünmezlik süresi Sınırsıza çıkar. Asasın atağı düştüğü için; Wolf bitti kaçırdım gibi oyundaki güzel anlarda vardır. Ayrieten bunların atağı hiç düşmüyormu dedirten SC lerde var.

NPoint vererek alınan SC leri yanlışlık la silmek zaten imkansıza eşdeğer. Farklı bir Bar da açılır ve 30 Dakika,
    Gider bar olan Oyun içi Skil ve SC ler Silinmesi ve Bitmesi durumunda, Bence Denge değiştiren güzel şeyler. Aksi hakde Oyun iyice ruhsuzlaşır. Saniyelik farklar ile yaşanan heyecanı öldürmenin bir anlamı yok bence; Böyle daha güzel.

- Zaten Z yapınca hedef gösteren Sembol ile, Chatteki Nick sırasına uyuz oluyorum. İspiyonculuğun bu kadarı..
    Ben saklanmayı Kaçmayı seviyorum.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.