Results 1 to 3 of 3

Thread: Bug Hatası Hk

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Arrow Bug Hatası Hk

Herkese merhabalar arkadaşlar.Bugün yaşadığım bu bug report muhabbeti artık canıma tak etti ve buraya yazmaya karar verdim.Bilgisayarım yeni formatlı ve makro yok sadece tw var işteyken bağlanmak için.Pazar kuruyorum bug report draki giriyorum bu report yürüyorum bug report durat basıyorum buf atıyorum bug report ama neden neden araştırdım bulamadım nedir bunun nedeni bir bilen nolursunuz açıklasın sabah işten geldim draki giricem diye uyumadım 6 drakinin 2 tanesini bitirebildim 4 tanesinde bug report hatası aldım
    Last edited by SkCLucky; 05-30-2020 at 09:44 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Öncelikle klasik çözüm olan sil yükleyi önereyim, denetim masasından mevcut clienti tamamen kaldırdıktan sonra Bu Alternatif Linkten yeni client sürümünü indirerek temiz bir kurulum yapmayı deneyebilirsin.

Onun haricinde bütün driverlarının ve windows güncellemelerinin sürümlerini kontrol et son sürüm olmaları önemli.

C++ sürümlerinide kontrol etmelisin 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015-2019 hepsinin x64 ve x86 şeklinde yüklü olduğundan emin ol.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Merhaba,

Öncelikle klasik çözüm olan sil yükleyi önereyim, denetim masasından mevcut clienti tamamen kaldırdıktan sonra Bu Alternatif Linkten yeni client sürümünü indirerek temiz bir kurulum yapmayı deneyebilirsin.

Onun haricinde bütün driverlarının ve windows güncellemelerinin sürümlerini kontrol et son sürüm olmaları önemli.

C++ sürümlerinide kontrol etmelisin 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015-2019 hepsinin x64 ve x86 şeklinde yüklü olduğundan emin ol.
    Dediğiniz her şey yapılı 3 aydır denemediğim yol kalmadı ama hala alıyorum hatayı 12 saat sonrasında oyundan atıyor.